Skoči na vsebino

Barbwire, kje si?


lojzi

Priporočene objave

Kjer sem jaz, je tudi vedno kakšna "Carl-Zeiss" leča. Torej - pozor! Slik v bodoče ne bo manjkalo.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kjer sem jaz, je tudi vedno kakšna "Carl-Zeiss" leča. Torej - pozor! Slik v bodoče ne bo manjkalo.

Si za trajno uplenil onega sonyjevega digitalca? Super

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAntje, dekleta...

Stvar ocitno rabi epilog.

Najprej mi ni cisto jasno, kako si lahko osebe, ki ste BW videle v živo predstavljate, da je na plakatu ona...pa kaj hudica pustoši sindrom PLD? (prikrajšani za lepoto dojemanja) :)

kot drugo..Lojzi - da Bora ubija, to je popolnoma jasno...hehehe...

Kot zadnja stvar - vsakdo ima sem ter tja obdobje, ko so mu dolocene stvari bolj zanimive kot druge...pride cas in ljudje opazijo novosti, zanimivosti ter vredna dejstva, ki pa so ves cas bila nekje zraven ampak zaradi tega, ker ponavadi stojimo preblizu tistih stvari ki nas zanimajo, ne moremo videti stvari v celoti takšnih kakršne dejansko so. Torej step back...in še enkrat si ogledat vse skupaj in potem podat novo oceno...

Drugace pa vsa cast in slava na vse veke vekov Ženskam...Ženskam se ni treba vedno znova potrjevat in iskat trivialnih zadovoljstev za dokaz svoje neizpodbitne eksistence...in ni res, da prehod med kastama žensk in Žensk ni mogoc...še prekleto je...in degradacija tudi...zatorej...AVE preživelim....hehehehehhehehe....

P.S.....i'm back...}:)

Za moc in cast

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

FAntje, dekleta...

...................................................

... zatorej...AVE preživelim....hehehehehhehehe....

P.S.....i'm back...}:)

Za moc in cast

...siegen, glauben, kriegen...

Amm, Anubis, si ti siguren da si samo plaval v vodi, da nisi slucajno pil tiste naften brozge?!

Ej, a je mogoce kdo vidu kam je zginu "Pravi" Anubis?! To mora biti neki povezan s tisto smrdljivo vodo, ... ma vam recem!

Love&Respect to all living beings!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Lojz' veš ko tisti stari pregovor: "Psi lajajo, Karavana gre dalje!"

Love&Respect1

Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa se reklamo so nehal predvajat... ""

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Karavana? Ej Zoolo, da ti ipaq ne precenjuješ osebka

Lojzi ma vas rad

Hmm, zakaj že??

Ammmmm ... če 'ma ena sama princeska topic dolg 10 strani in vsi samo razglabljamo kam je m'rknla, ... potem bi lahko rekli tudi

"Psi lajajo, 6 Flota gre naprej!"

Amm, ... no ja upam da malo boljše pilotira kot tisti modeli z letalonosilke , ki se niso hoteli umakniti s kursa Svetilnika.

Love&Respect

Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa res ene piranje,ki komaj čakate na kakšno opolzkost,da bi potem topic živel še vsaj tri mesece!!!Verjemite mi na besedo,lahko ji pa kaj sporočim,če ima kdo resno potrebo po tem (pa brez kurbarnije fantje)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Green, pa tuki smo "samo kulturna raja" (je ob neki priliki reku Dr. Nele), ...tko da kurbarije z naše strani?? To pa ne!

Sploh pa don't bother, ... princeska se je danes pojavila na chatu, ...tko da ja izgleda je res med živimi.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

FAntje, dekleta...

Stvar ocitno rabi epilog.

Kot zadnja stvar - vsakdo ima sem ter tja obdobje, ko so mu dolocene stvari bolj zanimive kot druge...pride cas in ljudje opazijo novosti, zanimivosti ter vredna dejstva, ki pa so ves cas bila nekje zraven ampak zaradi tega, ker ponavadi stojimo preblizu tistih stvari ki nas zanimajo, ne moremo videti stvari v celoti takšnih kakršne dejansko so. Torej step back...in še enkrat si ogledat vse skupaj in potem podat novo oceno...

P.S.....i'm back...}:)

Za moc in cast

...siegen, glauben, kriegen...

aha vse jasno! barb ma tipa (ocitno nekdanjega prijatla) in je tako ob pupi ze druga, ki je zamenjala naso izbrano druzbo za nekoga, ki jo bo grel v mrzlih dneh.

no ja saj je razumljivo, pozimi je pac cas ko nadomestis tisti cas, ki ga poleti namenis motorju in vsemu z tem povezanim. tudi moja deklica bo poleti spet vzdihovala za tisto zimo,ko me je se tu pa tam kaj vidla.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hello ... torej evo mene tukaj , da potrdim svoj obstoj na tem planetu . Očitno me je zagrabil sindrom "resnosti" ...ali pa tudi ne.Kakorkoli že ... študiram ... vprašanje je samo kaj ... in kje ... in s kom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hello ... torej evo mene tukaj , da potrdim svoj obstoj na tem planetu . Očitno me je zagrabil sindrom "resnosti" ...ali pa tudi ne.Kakorkoli že ... študiram ... vprašanje je samo kaj ... in kje ... in s kom

no sva ze dva! kaj? PZK in OR2, kje? UKM MB, s kom? knjigami in instruktorco

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hello ... torej evo mene tukaj , da potrdim svoj obstoj na tem planetu . Očitno me je zagrabil sindrom "resnosti" ...ali pa tudi ne.Kakorkoli že ... študiram ... vprašanje je samo kaj ... in kje ... in s kom

Lahko nam pa svoj zadnji opis pošlješ, da te bomo na cesti drugič spoznali

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:

Hello ... torej evo mene tukaj , da potrdim svoj obstoj na tem planetu . Očitno me je zagrabil sindrom "resnosti" ...ali pa tudi ne.Kakorkoli že ... študiram ... vprašanje je samo kaj ... in kje ... in s kom

Z mano ze ne :))

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:

Jaz tudi rad vidu kako lepotička zgleda, kaj veš mogoče se pa česa spomnim?

V to pa sploh ne dvomim...

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Duhec ...saj ti lahko skeniram osebno izkaznico in pošljem ne email , vendar mislim , da bi bilo preprosteje , če povprašaš za mnenje "grmečega muckota" ...sedaj morš pa samo še ugotoviti kdo je to ...sem žleht a ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!