Skoči na vsebino

Vozniki BMW-jev so najboljši ljubimci


Vojč

Priporočene objave

Lastniki franc.avtomobilov z nepodrljivimi zici---no ja ti naj bi vedno imeli denar za kakšno sobco, motel ali vsaj toliko domišljije, da se vsaj do kozolca zapelejo.

lina, časi dian, spačkov in ami-jev so nepreklicno mimo. Razen, če se nisi spečala s kakšnim ljubiteljem veteranske pločevine :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R5, R4,TVINGO, EXPRES, AX...

Ne, sam res nikol nisem imela avta, kjer bi lahko podrla zice (razen občasno yugota, kjer si podru oba v 3 sek.) zato imam pa tok bolj bujno domišljijo :huh:

In ker se za punco ne spodobi govoriti o takih stvareh bom tule nehala in se znajdite sami. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R5, R4,TVINGO, EXPRES, AX...

Ne, sam res nikol nisem imela avta, kjer bi lahko podrla zice (razen občasno yugota, kjer si podru oba v 3 sek.) zato imam pa tok bolj bujno domišljijo :huh:

In ker se za punco ne spodobi govoriti o takih stvareh bom tule nehala in se znajdite sami. :)

U moji petici pred več kot 10 leti ai lahko nagnu.... prav tako kolegovem twingu, katrca, no ja, a je tisto sploh avto??? Expres nimaš kam...zadej je itaq pregrada... Ergo? Lahko ti pa povem, da se se pri starih žabah, letnik pred 70, sedeži že prav lepo podirali...sicer malo zamudno in boleče za prste, pa vendar.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ja nagnu al v podn podru--to je isto?????

OK :blink:

ps nimajo vsi ekspresi pregrade

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostane torej varianta avto-joga-kamasutra ali menjava avta (priporočeno) :devil:

Če pa je bejba zase v domnevno previsokem rangu je pa varianta:"Come-to-me-sutra, ko boš zamenjal avto!" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa je bejba zase v domnevno previsokem rangu je pa varianta:"Come-to-me-sutra, ko boš zamenjal avto!" :)

In pol greš obvezno po BMW .) :devil:

PS: lojzi, expressu v civilni varianti zadaj podereš klop in dobiš 175 cm dolgo in čez meter široko ležišče - čisti luksuz. sem ga imel do letos spomladi - večkrat preverjeno :devil: .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: lojzi, expressu v civilni varianti zadaj podereš klop in dobiš 175 cm dolgo in čez meter široko ležišče - čisti luksuz. sem ga imel do letos spomladi - večkrat preverjeno :devil: .) :OK:

Hvala, Pervy, hvala, celo življenje se učimo, in, jaz nimam nobenega problema sprejemat znanja od mlajših, tovrstno izkušenih kolegov.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lojzi........ sam´ meter placa ma v sirino! :blink:

:P :lol1:

peace. B)

Sam ti nisi vidu mojih tanovih gabaritov :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti nisi vidu mojih tanovih gabaritov :lol1: :yea2:

90-60-90 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take bi mela tvoja, če bi jo jest u roke dobiu :yea2:

Horizontalno al vertikalno......WE :xx: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take bi mela tvoja, če bi jo jest u roke dobiu :yea2:

A ti bi Frjolci zgornjo mero speštal ... a si zmešan :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mislim ampak tele revije ga pa tud serjejo :BUA: ! Ja valda, da so vozniki BMW-je najboljši ljubimci?! Kaj pa ko proda avto in kupi kaj drugega, kaj a potem kr naenkrat niso več dobri ljubimci, al kaj? :wacko:

Sicer pa moje mnenje tiste bejbe k pa padajo na pleh so pa itak za zažgat na grmadi! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi padamo na pleh, tko da je tale odgovor močno vnetljiva zadeva...

Obstajajo pa tudi hinavci, ki trdijo da so ob pločevini ravnodušni. Te pa sploh ne bi na grmado metal ampak bi jih v poduk ostalim zraven grmade z brenarjem žgal. Potem pa še ženske. hehe... :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"BMW vozniki najboljši jebači..." :SS

Kam pa spadam pol jst z Alfa Romeo? :hmm: Med duhovnike?

Brezvezne raziskave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisežem, da nikoli ne bom imela najboljšega ljubimca.... ker mi gredo na živce BMW vozniki..........

sicer pa če gremo po sistemu obratnosorazmernega ne vem, od kdaj so moški z malimi lulčki dobri ljubimci....

ne ne.... tole ne gre skupaj.......... :BUA:

en se je zmotil..... :blink: :wacko: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"BMW vozniki najboljši jebači..." :SS

Kam pa spadam pol jst z Alfa Romeo? :hmm: Med duhovnike?

Brezvezne raziskave.

Tud sanja se mi ne, kam naj bi potem ti spadal?! Jebeš pleh! Kaj tipu pomaga dober avto, če je na koncu debil! Al pa da kupi avto, zato da bo bejbe lovil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisežem, da nikoli ne bom imela najboljšega ljubimca.... ker mi gredo na živce BMW vozniki..........

sicer pa če gremo po sistemu obratnosorazmernega ne vem, od kdaj so moški z malimi lulčki dobri ljubimci....

ne ne.... tole ne gre skupaj.......... :BUA:

en se je zmotil..... :blink:  :wacko:  :xx:

Pa ne tako :004 ko se gor vsedeš :yea1: nočeš več dol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sanja se mi ne, kam naj bi potem ti spadal?! Jebeš pleh! Kaj tipu pomaga dober avto, če je na koncu debil! Al pa da kupi avto, zato da bo bejbe lovil!

Če s svojo Alfo zapeljem žensko vsaj vem, da bova "porivala".

Po vsej verjetnosti avto, ker težko vžiga :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, kak avto mas, tak dober si v postelji, ko avta ni zravn, to je full pomembno... :wacko: ...mogoce je bila pa misljena bolniska postelja?? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sanja se mi ne, kam naj bi potem ti spadal?! Jebeš pleh! Kaj tipu pomaga dober avto, če je na koncu debil! Al pa da kupi avto, zato da bo bejbe lovil!

valjda, boljš si je v te namene avto sposodit :P (al pa motor :afro1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa če gremo po sistemu obratnosorazmernega ne vem, od kdaj so moški z malimi lulčki dobri ljubimci....

kompenzacija...kompenzacija :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!