Skoči na vsebino

Meni špricne preko 300


klimbra

Priporočene objave

2. usta se vam ne morejo obrabit, drugače bi ženske bile od 10 leta naperej tiho :devil:

PS: seveda pa je to le teoretično, pervy laboratori ponuja interesentkam tudi natančne meritve obrabe ust .)

Nekako poizkušam vizualizirati tole z usti......

303 na vratnih vretencih......coooolllllllllllllllllllllll :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm......Klimbra....kako pa je z viskoznostjo municije? :hmm: Baje da zna tud to vplivat na hitrost izstrelka. Pa kolikor mi je znano, se da viskoznost tud mal z gorivom uravnavat. Daj še to opcijo preveri. :rolleyes:

Drugač pa....GO, KLIMBRA, GO..... :yea2:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem drkal ko norc........in izmeril,da špricnem z 303 km/h!!!!!!

Pa jest sem u IBER potentn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Dobra ti je bosch pumpa... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Žal.....draga moja..........a moram pač priznati.

Z leti.......se tako kot ostale mehanične.....in nemehanične ( organske )......zadevščine rahlo obrabijo........kompresija se zmanjša........tudi trdota cevi........rahlo popusti......in ventili ne delujejo več tako kot nekoč......

Torej........žal ne.........a je še vedno zavidanja vredna!!!!

Prideš preverit?????? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal.....draga moja..........a moram pač priznati.

Z leti.......se tako kot ostale mehanične.....in nemehanične ( organske )......zadevščine rahlo obrabijo........kompresija se zmanjša........tudi trdota cevi........rahlo popusti......in ventili ne delujejo več tako kot nekoč......

Torej........žal ne.........a je še vedno zavidanja vredna!!!!

Prideš preverit?????? :evilgrin:

sej loh zdej u dobi kompa, to kr na forum prpopaš :P dokaz kok še leti :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
sej loh zdej u dobi kompa, to kr na forum prpopaš :P dokaz kok še leti :whistle:

Absolutno se ne strinjam... pri tako delikatni stvari je vedno potrebna ročna meritev na licu mesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno se ne strinjam... pri tako delikatni stvari je vedno potrebna ročna meritev na licu mesta.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal.....draga moja..........a moram pač priznati.

Z leti.......se tako kot ostale mehanične.....in nemehanične ( organske )......zadevščine rahlo obrabijo........kompresija se zmanjša........tudi trdota cevi........rahlo popusti......in ventili ne delujejo več tako kot nekoč......

Torej........žal ne.........a je še vedno zavidanja vredna!!!!

Prideš preverit?????? :evilgrin:

Verjamem, da ti špricne 300 (mm) daleč, da bi pa FJR-ka kdaj koli(nova ali stara) šla več kot 270 Km/h pa še to po števcu mi pa neprodaš, če pa si pripravljen, pa greva takoj probat samo javi kdaj si kaj na našem koncu Dolenjska in da vidimo kdo bo dal za! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Brumer, al te malo leta jebejo :whistle: ....se mi zdi da si v drugem adolescentnem obdobju...Kako kaj mozolji in mitiserji?? :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da ti špricne 300 (mm) daleč, da bi pa FJR-ka kdaj koli(nova ali stara) šla več kot 270 Km/h pa še to po števcu mi pa neprodaš, če pa si pripravljen, pa greva takoj probat samo javi kdaj si kaj na našem koncu Dolenjska in da vidimo kdo bo dal za! :beer2:

Če nisi dojel........ni bilo nikoli debate o FJR!!!!!!!!!!!!!Jebi ga...........v vsakem primeru, pa se niti tisočinko tolk ne kvari..............k novi BMW, ki blazno radi crkujejo že na probni vožnji.

Dokaz..........

Predstavitev BMW kolekcije v Grosuplju......crknili trije!!!!!!!!!!!!!

BTW.........začni malo brat(ja vem, pomanjkanje šole.......par let Teksasa v Ljubljani pušča posledice ).........pa še nekaj, preveri letnico, kdaj je bila tema odprta!!!!!!!

Pa lep dan želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi dojel........ni bilo nikoli debate o FJR!!!!!!!!!!!!!Jebi ga...........v vsakem primeru, pa se niti tisočinko tolk ne kvari..............k novi BMW, ki blazno radi crkujejo že na probni vožnji.

Dokaz..........

Predstavitev BMW kolekcije v Grosuplju......crknili trije!!!!!!!!!!!!!

BTW.........začni malo brat(ja vem, pomanjkanje šole.......par let Teksasa v Ljubljani pušča posledice ).........pa še nekaj, preveri letnico, kdaj je bila tema odprta!!!!!!!

Pa lep dan želim!

Kaj da ne moja leti 320 in to s tremi polnimi kovčki betona. :yes: :grim :yes:

Sam smo jo prej na na stolpnico spraul pa dol zagnal :xx: :xx:

HA-HA-H- ŠLA JE PA LE ČEZ 300 :kva2::lol1::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ti Brumer, al te malo leta jebejo :whistle: ....se mi zdi da si v drugem adolescentnem obdobju...Kako kaj mozolji in mitiserji?? :evilgrin: :naughty:

Sam še po riti jih ima,drugo vse čisto :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!