Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Živijo, mene pa zanima ali imaš blokade še, jih nisi zavrgel in jih lahko daš zraven kupcu motorja?

LP D.B.

po pravici povedano nimam pojma če so še not... to je prejšni lastnik naredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje - je kdo od trenutnih lastnikov SVja velik vsaj 190cm in če je, naj prosim napiše kako se mu zdi udobje na motorčku. Kolega z 192cm namreč pogleduje po SV650 nakedu pa ga edino bega, če ne bo imel preveč pokrčene kolene. Sam sem šel merit razdaljo med tačkami in zicem in ma od našim mopedov doma največjo, kar pa še vedno ni nujno da bo dolginu po volji :)

No hvala pa LP

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem tako velik....

Doma imamo 2 SV-ja 650S, enega K3 in enega K4.

K4 ima višji, debelejši in udobnejši sedež ter nižje postavljene stopalke tako, da je razdalja med stopalkami in sedežem par cm večja kot pri modelu K3.

K4 in novejši so precej udobnejši za vožnjo, K3 ima bolj športen, agresiven položaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ga srat, tega pa nism vedu. A pol zlahka menjša zic od K4 na K3 in obratno?

hvala

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prodam nosilce za stranske kovčke SW-motech za letnik 99-02. Imajo Quick-lock pritrditev. Odstraniš-montiraš jih v minutki.

Kupil sem napačne, tako, da mi ne koristijo :headbang::headbang::headbang:

http://www.sw-motech.com/produkt/index.php?produkt_id=264&marken_id=239

Cena novih je 190€, prodam za 100€, so pa brez prask,kot novi.

Potrebujete samo še adapterkit, ki pa se razlikuje za različne proizvajalce kovčkov. Za Givi stane 15€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossie lej to, najin SV spet na netu, zdej ma zanimivo kr neki manj KM kot jih je mel, ko si ga ti dala naprej - ne vem, al pr Suzukiju ne znajo dobr nardit tega števca al kaj je to? :naughty:

link do SVjčka

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga bm mal poklicu, kak je on do servisne prišu, pa tud do SLO porekla, ker ni nič od tega res :naughty: Jao, ni čudno, da je tako težko dobit normalen motor in cene tolko padajo, če pa majo vsi 30.000km in servisne in...zlagano je pa na netu 3/4 definitivno!

Kakrkoli morm povedat, da bo moj SV (oz. je bil malo od lubice sedaj) šel v roke (dobremu) naslednjemu lastniku. Odločitev je padla, nimaš kaj, jo je treba spoštovat. No uglavnem - nabavil ga bo kolega, ki je maksimalno navdušen nad njim, kilometri se mu zdijo OK (nismo nič vrteli :) tako da jih kaže danes 56400km), pred nabavo bom dal še naštelat ventile, da bo fant lahko užival še nekaj let. Ja tako, kmalu bo zgodba z SVjem končana, blo pa je izjemno lepo. Prežvel je Pireneje, Provanso, Švico, Francije lep del, 900km Italijanske avtoceste, 1400km Nemške avtoceste, vožnjo po levem pasu kar precej 1000km, vožnjo po dežju ohoho časa na samem severu Britanskega otoka, vožnjo precej km okoli 0 Celzija, vožnjo na nadmorski višini 2757m, po SLO ohoho ovinkov, najbolj všeč so mu pa bili od Dvora do Kočevja :) (zanimivo ne). Nekajkrat je pičil na vožnjo po Jadranki, a na jug del kot do Splita ni uspel. Mnogokrat je nosil okoli 200kg in je vse odlično prestal. Tu pa tam je pokazal kakšne "čreve", odpadla mu je kakšna drobcena "kost", a sem vse lepo na novo ojačal, pošraufal... Nosilci GIVI za top-case so se izkazali kot najslabša stran motorja, tako da je bilo največ dodelav storjenih ravno na tem področju. Bug spoiler je na začetku malo brusil po tleh, pa sem priredil nosilce, 1x sem zamenjal verigo, 1x zadnje pakne, ne vem kolkrat olje in gume, hladilno tekočino, akumulator je še vedno super, prevezati sem moral stikalo za vžig (ki dela samo ko je stisnjena sklopka), ker ni več funkcioniralo, sicer pa nikakršnih večjih posegov, tako da morm res pohvalit, kako čudovit, zanesljiv, igriv, zabaven motorček je to. Še prejšnji vikend sem naredil 60km in morm povedat, da mi je blo res v vesleje.

No tako, sedmina je pa jutri ob 7:00 p.m. pri meni doma :OK:

še ena lepa :)

post-14218-125862872606_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nabralo se mi je kar nekaj delov za SV-ja....Če kdo kaj rabi na PM

-originalni vetrobran 03-

-sprednje zavorne cevi SV650S 03-

-clip-on 03-

-zgornji most 03-

-puig touring vetrobran 03-

-SW motech nosilec za stranske kovčke 99-02

-zadnji blažilec 03-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jst kupujem sv-ja letnik 01. a mi lahko kdo pove kako se obnesejo. Kukr vem ma ta model še uplinjače a je to slabost a je to dobr. pa hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!