Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

eno vprasanje...ali je masina od hyusonga enaka masini od suzukija sv?? zanima me namrec zaradi bugspojlerja, ce bo sel gor? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprasanje...ali je masina od hyusonga enaka masini od suzukija sv?? zanima me namrec zaradi bugspojlerja, ce bo sel gor? lp

Mašina ni enaka, bugspoiler pa ne bo 'kar šel gor'.

Verjetno pa bi se dalo naredit kakšne nosilce...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali im a ta motor kje rezervo (gorivo), ki se da z ventilom odpret?

Ne. Ko se prižge lučka za gorivo, imaš na voljo še cca. 50km. Z mojim sem ugotovil da nekje pri 220km začne svetit lučka pri 280km pa je mrknu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo izkušnje z downloadanjem iz tega scribdja? Hoče da se prjavm z facebook accountom, pa mi ne diši glih....

Je vredn zaupanja, al ti pol skoz smetijo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo izkušnje z downloadanjem iz tega scribdja? Hoče da se prjavm z facebook accountom, pa mi ne diši glih....

Je vredn zaupanja, al ti pol skoz smetijo ?

ni se ti treba prijavit, ker lahko service manual kar tam gledaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj sem na ebayu po naključju za svojega SV-ja našel izpuh kitajskega proizvajalca DanMoto. Ker se ni dalo naročiti zaradi višine poštnine preko omenjene spletne strani, sem naročilo opravil na Danmoto strani. Naročil sem verzijo GP za ceno 80 EUR. Poštnina za SLO znaša 62 EUR. Plačilo preko Paypala. In glej ga zlomka. Že čez 6 dni mi pozvoni na mobitelu in tip od TNT dostavne službe pravi, da ima paket zame. Prevzamem, vidim, da je notri naročeni avspuh. Lično zapakirano, zraven račun, da zadeva stane kao 20 USD; zaradi carine. Še isti dan opravim montažo. Potrebno je bilo seveda rezanje originalnega lonca, 4.5 mm od zadnjega vara proti loncu. Montaža enostavna, vse lepo paše skupaj. Izpuh je zelo lepo izdelan, konktetno lažji od original lonca. Ko pa sem po končani montaži vžgal Suziko..Brrr.. Saj sem pričakoval da bo grmelo, pa vendar!! Grmi kot bombnik! Hec je v tem, da sem za izpuh naročil tudi dušilec oz. db-killer, vendar ta pride kasneje zaradi počasnejše in s tem cenejše dostave. Dušilec je cca. 8 EUR z dostavo vred. Motor ima sedaj noro dober zvok, vendar je realno gledano preglasen za normalno vožnjo po javnih cestah. Čakam še dušilec. Po mojem bo potem to tisto tapravo. Glih dovolj močan zvok, da mi sosedje ne bodo metali kamenja v hrbet. Slike montiranega izpuha priložim naknadno.

www.danmoto.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebno je bilo seveda rezanje originalnega lonca, 4.5 mm od zadnjega vara proti loncu.

Se opravičujem, 4.5 cm in ne 4.5 mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj sem na ebayu po naključju za svojega SV-ja našel izpuh kitajskega proizvajalca DanMoto. Ker se ni dalo naročiti zaradi višine poštnine preko omenjene spletne strani, sem naročilo opravil na Danmoto strani. Naročil sem verzijo GP za ceno 80 EUR. Poštnina za SLO znaša 62 EUR. Plačilo preko Paypala. In glej ga zlomka. Že čez 6 dni mi pozvoni na mobitelu in tip od TNT dostavne službe pravi, da ima paket zame. Prevzamem, vidim, da je notri naročeni avspuh. Lično zapakirano, zraven račun, da zadeva stane kao 20 USD; zaradi carine. Še isti dan opravim montažo. Potrebno je bilo seveda rezanje originalnega lonca, 4.5 mm od zadnjega vara proti loncu. Montaža enostavna, vse lepo paše skupaj. Izpuh je zelo lepo izdelan, konktetno lažji od original lonca. Ko pa sem po končani montaži vžgal Suziko..Brrr.. Saj sem pričakoval da bo grmelo, pa vendar!! Grmi kot bombnik! Hec je v tem, da sem za izpuh naročil tudi dušilec oz. db-killer, vendar ta pride kasneje zaradi počasnejše in s tem cenejše dostave. Dušilec je cca. 8 EUR z dostavo vred. Motor ima sedaj noro dober zvok, vendar je realno gledano preglasen za normalno vožnjo po javnih cestah. Čakam še dušilec. Po mojem bo potem to tisto tapravo. Glih dovolj močan zvok, da mi sosedje ne bodo metali kamenja v hrbet. Slike montiranega izpuha priložim naknadno.

www.danmoto.com/

Imajo ti izpuhi homologacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo ti izpuhi homologacijo?

Homologacija ni možna. Namenjeni so samo za dirkališča oz. za srečanja s strpnimi policisti, ki še niso pozabili, da baje glasni izpuhi rešujejo življenja. Pred tehničnim pregledom montiraš nazaj original lonec. Dobiš na ebaju povezovalni člen z dvema objemkama, cena cca. 14 EUR z dostavo vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pravi nič od njih nemorem homologirat????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pravi nič od njih nemorem homologirat????

Žal ne. Razen če kdo uspe prepričati pristojne na homologaciji, da so tisti papirji, ki jih dobiš zraven izpuha in so lepo potiskani s kitajskimi znakci in je pod njimi odtisnjena lepa velika rdeča peterokraka pravna podlaga za ureditev homologacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-ne hvala,raje imam homologirano, MASS GP ,z ali brez dušilca,seka kot si samo želiš,pa lepši model mi je :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kje se da kupit nosilec za tablico,ki paše na ta motor? se mi je zlomla.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!