Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

On 03. december 2015 at 9:17 AM, maus said:

vse je res, ampak, če bi proizvajalec želel tako razmerje, bi ga že v originalu dal ... torej .. :? 

res je da menjavamo auspuhe, ampak to je predvsem zaradi glasu, ker direktive predvidevajo določen hrup, da se dobi homologacija ... ampak razna prestavna razmerja, zobniki in podobno.... res ne vidim smisla.

Če me kdo argumentirano prepriča, da je proizvajalec napačno postavil razmerje med zobniki ... bom 1 dan tih in naum objaulu :jezik: 

Eh, mal si tud razvajen s tvojmi ninjami. Ko mas 650ccm pa 8o konj bi vcasih mal golfal. Ce gres dost po ac, je mal dals menjalnik fajn. Manj ropota in pije. Ce gres pa v ovinke, recmo ala vrsic in dolomiti, je pa fajn met mal krajs menjalnik kot original, da ti ni treba v prvo tlacit....tak da, ce menjas predn veriznik za dolocen nanen je to pogojno smiselno. Na 200konjski 4cilindrski raketi ti brzina gor al dol ne dela nobene bistvene razlike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Zivnorc pravi:

... dej pol povej kako se sliši GSXR1000 z MASS izpuhom.... (tistim tamalim ki se začne že kmalu za kolektorjem)

... ker Damiju ne verjamem čisto...   :P

Sem ga imel enkrat priliko slišat v živo in mi je bil zvok zelo všeč. Sicer pa če bi jaz imel GSX-R 1000 bi dal gor izpuh Mass GP1 Carbon M1-style.

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

No pa so pri Suzukiju končno dojeli kakšno napako so naredili z ukinitvijo SV modela in se končnoo vračajo k svojim koreninam :)

V naslednjem letu baje prihaja še lepši in močnejši SV650n, spet bo imel klasično okroglo luč in nov cevast okvir, s čimer bo en najlepših nakedov na trgu, z odličnim V-twin motorjem.

 

http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/new-suzuki-sv650/28464.html

Screenshot_2016-01-29-15-49-44_1454079068411_1454079228363.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi kdo mel? Zraven kar nekaj dodatne opreme.. nameščen tudi skoraj nov polno nastavljivi 06-07 ZX10R feder zadaj in K-Tech vzmeti spredaj. Tu in tam kakšna praska, sicer pa za vžgat in ovinke peglat. ;)

IMG_1451.thumb.JPG.34a8261d873b5fd33c6d3

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Išče se inštrumentacija in luč za sv650 goliča l. 98-02.

19721133364cc6ed8eb6f1b.JPG

Ponudbe na ničštiriena711903 ali prek zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj so slečeni SV-ji tako redki? Predvsem model 04 naprej. Prijatelj se odločuje za nakup in zgleda bo treba v Italijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎3‎.‎2‎.‎2016 at 22:05, 5413lvl3145 pravi:

Ker so grdi. 

 

Poglej  se v ogledalo , cepec!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, 5413lvl3145 pravi:

Ok, in zdaj?

Do kakšnega zaključka bi moral priti?

Da si lepši od golega SVja..

:D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno so na razpolago bočne plastike za SV 650 S (03 letnik +) z vsem pritrdilnim materialom.

Nikoli rabljeno.

Več na ZS.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Gledam malo po avtonetu, pozna kdo te motorje, ki se prodajajo, predvsem na štajerskem koncu?

Gledam pa bolj te starejše letnike, so okoli jurja pa pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Monday, April 18, 2016 at 0:02, motofil pravi:

Ta je moj,splača se ga prit pogledat,dokler se ne premislim,cena ni zadnja. http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10757708&show=1

pa še tole za poslušat 

 

Oglas imaš ta prav ;)

Pa olje se menja tut na čas,  ne sam kilometre ;)

Pa mrzlega navijat tut mal tko tko reklama ;)

Oprosti, sam mogel sem

Jz tut prodajam ;)

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nič ne skrivam,po 2000 km mu res ne bo hudega glede olja (motul 10w-50),še posebej,ker ga ne gonim v obrate,sem prestar za te fore.Kako pa veš,da je mrzel na posnetku? Moral bi vedet,da ima še ročni zaug,motor laufa pa brez dodajanje le tega.Verjetno ker je mrzel,a ne? Hvala "kolega" za pripombe.

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 1. 2016 at 16:03, sava pravi:

No pa so pri Suzukiju končno dojeli kakšno napako so naredili z ukinitvijo SV modela in se končnoo vračajo k svojim koreninam :)

V naslednjem letu baje prihaja še lepši in močnejši SV650n, spet bo imel klasično okroglo luč in nov cevast okvir, s čimer bo en najlepših nakedov na trgu, z odličnim V-twin motorjem.

 

http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/new-suzuki-sv650/28464.html

Screenshot_2016-01-29-15-49-44_1454079068411_1454079228363.jpg

Malo nerodno je tule napisano "v naslednjem letu baje prihaja še lepši in močnejši SV650n". Domov grede smo se včeraj ustavili in sprehodili po Mantovi, pa sem ga zagledal v izložbi ene moto štacune. Ravno take barve kot na tej sliki. Škoda, da so imeli zaprto (1. maj), da bi ga malo potipal in primerjal z mojim Gladiusom...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob Monday, April 18, 2016 at 0:02, motofil pravi:

 

 

Ne gre mi napisat posta brez tega  :angryrant1:

 

Ima kdo za prodat stranske kovčke za ta motor 

Obstaja kaj 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, stuhec pravi:

Ne gre mi napisat posta brez tega  :angryrant1:

 

Ima kdo za prodat stranske kovčke za ta motor 

Obstaja kaj 

... brez bočnih plastik SV zgleda grd...sploh, če boš dal gor še bočne kovčke...  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Halo ...

Imam suzuki sv 650 S pa bi moral menjati gume... mi lahko priporočite katere???  Normalna vožnja, regionalna cesta.... 

 

LP 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!