Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

pred 14 urami, Izprijenec pravi:

Halo ...

Imam suzuki sv 650 S pa bi moral menjati gume... mi lahko priporočite katere???  Normalna vožnja, regionalna cesta.... 

LP 

Ja Mitaske, a ne !

Še jest to vem, pa sem na Metzeler :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam dimenzije si točno poglej  

Pa zdaj kake maš in kako se voziš že znaš kak stil gum rabiš   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 4. 2016 at 23:57, motofil pravi:

Jaz nič ne skrivam,po 2000 km mu res ne bo hudega glede olja (motul 10w-50),še posebej,ker ga ne gonim v obrate,sem prestar za te fore.Kako pa veš,da je mrzel na posnetku? Moral bi vedet,da ima še ročni zaug,motor laufa pa brez dodajanje le tega.Verjetno ker je mrzel,a ne? Hvala "kolega" za pripombe.

Prodano 3 tedne nazaj,nedaleč od doma za 1400,zadovoljna oba.Še jo bom slišal po dolini.Stuhec,drugače je nova lastnica iz tvojih krajev,tako,da bo pogosto tudi tam.Pravi,da ga bo prebarvala na črno/pink kombinacijo,hm...:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, motofil pravi:

Prodano 3 tedne nazaj,nedaleč od doma za 1400,zadovoljna oba.Še jo bom slišal po dolini.Stuhec,drugače je nova lastnica iz tvojih krajev,tako,da bo pogosto tudi tam.Pravi,da ga bo prebarvala na črno/pink kombinacijo,hm...:slap:

Iz mojih ?

Midva sva kr narazen 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tu gor kakšen lastnik sv650, pa ima konkretno + dobro izkušnjo z mehanikom, ki mu je vzdrževal tega konjička? Naj mi prosim pošlje info na ZS. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 6. 2016 at 21:13, stuhec pravi:

Iz mojih ?

Midva sva kr narazen 

Seveda sva,ona je pa iz Prekmurja,zdaj pa živi v moji bližini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ima kdo kje kakšno razlago kako nastavljat varnostno stikalo na sklopki ?

 

sem menjal zajlo od sklopke vendar mora bit precej napeta brez nikakršnega prostega hoda ker če ne daš v 1. prestavo in motor ugasne. Škoda bi bilo stikalo eliminirat samo nastavu bi občutljivost malenkost manj ? je kdo to delal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Živijo,

mi lahko kakšen lastnik SV-ja pomaga z iskanjem nosilcev za kovček? Nikakor nič ne najdem za letnik 99'-02'... Sicer sem že poslala povpraševanja, vendar še čakam na odgovore...

Ali nosilci za letnik 03'-naprej res ne pridejo v poštev za starejši letnik? ( http://www.ebay.com/itm/Top-Case-Set-Givi-Suzuki-SV-650-03-08-Monolock-E300NT2-noir-/401210583629?hash=item5d6a03aa4d:g:JA8AAOSwA3dYCPzj )

Je možno da gre na teh fotografijah za isti nosilec? (mogoče z malo predelave?) --->   http://www.motorcycleplanet.co.uk/products/589-givi-529fz-top-box-rack-for-suzuki-sv-650-s/ IN http://www.southbayriders.com/forums/attachments/258076/ 

Hvala za morebitne odgovore, 

pozdravček :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Če ima kdo namen delati menjavo zadnega amortizerja. Doma imam viška amortizer od ZX10R, ki paše na SV-650 od 03 dalje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Ob 3. 9. 2017 ob 21:25, stuhec pravi:

Rabim porihtat Ali menjat z novo pr feltno 

Imajo vsi letniki enako ...

2. generacija oz. letniki od 03 naprej majo isto, 1. generacija oz. letniki 99-02 imajo drugačno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9/3/2017 ob 21:25, stuhec pravi:

Rabim porihtat Ali menjat z novo pr feltno 

Imajo vsi letniki enako 

Kje Pa lahko Novo dobim?

IMG_1506.JPG

IMG_1508.JPG

Jaz bi jermanu peljal, ce rece da lahko popravi, bo brezhibna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
4 hours ago, stuhec said:

pri bremzanju 60-70 na h trese, diski so ok

Kaj bi lahko bil problem ?

Isto sem imel jaz na apriliji mille.. lezaj v krizu ce se ne motim.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, ukica pravi:

Isto sem imel jaz na apriliji mille.. lezaj v krizu ce se ne motim.. 

misliš v mostu ?   pa tko se nič ne občuti ? al kako si pogruntal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V soboto grem pogledat enega Sv650 l.2004 pa bi rabil kakšen nasvet kaj naj sploh gledam oz. kje so potencjalne težave. Skratka vsak nasvet dobrodošel :hmm:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

in Moto kako zadovoljen ?    ce si kupil ga

 

Kaj, kje pa naj pogledam ce se je naenkrat povecala vibracija motorja pri pospesevanju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Novi SV 650 X. Lastnik od pomladi letos. 

Motor je igračka in idealen za dnevne izlete. Letos narejenih cca. 4kkm. Nad 500km dnevno je matranje, ostalo pa uživanje. Moči dovolj za uživaško "lagano" vožnjo, za kaj več ga je treba pa kar terat v obrate, ampak niti ni namenjen temu. 

IMG_20190614_181202.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Boys, želim si kupiti sv 650 in si grem ogledat enega, ki mi je všeč v N. Gorico. Letnik 2008, 37000km prevoženih, motor zgleda odlično. Lastnik pravi da je na motorju zvit hladilnik, še od prejšnjega lastnika, vendar naj ne bi nič puščalo.

Je kdo prost naslednji teden, da bi si ga mogoče ogledal z mano? Zaradi zvitega hladilnika, tudi balanca je zamenjana in me skrbi da ni bil udeležen v kaki prometni nesreči. Dam za kosilo pa pijača zastonj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 6. 2020 ob 14:59, Keser pravi:

Boys, želim si kupiti sv 650 in si grem ogledat enega, ki mi je všeč v N. Gorico. Letnik 2008, 37000km prevoženih, motor zgleda odlično. Lastnik pravi da je na motorju zvit hladilnik, še od prejšnjega lastnika, vendar naj ne bi nič puščalo.

Je kdo prost naslednji teden, da bi si ga mogoče ogledal z mano? Zaradi zvitega hladilnika, tudi balanca je zamenjana in me skrbi da ni bil udeležen v kaki prometni nesreči. Dam za kosilo pa pijača zastonj :)

Lahko grem jaz ;) Imaš mojo telefonsko zapisano v profilu al pa me klikni na ZS ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

@3M3tako vprašanje je smiselno tule postavit, kjer ti bodo lastniki pojasnili. Lahko pa uporabiš iskalnik in vpišeš "poviški".

Poviške krmila dobiš od eBaya do Luisa, do SLO trgovcev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!