Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Kupujem Crash pade za SV-jčka, ve mogoče kdo za kake lepe in kje razen v TC-ju (čakalna doba 3 tedene) bi jih še imeli???

LP

Popravljeno . Popravil Foggy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam si to zašrufu????? v cilindr??? je na mašini??? ti povem da ob padcu zna bit več škode kot če si brez tega!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi ni glih jasno kam je to vpeto........ samo če se sila v primeru padca prenese na motor...pol znajo bit hude posledice..... poznam primer ko je počil pokrov motorja... in strošek je večji kot vsa ličarska dela!!!!!!!

na sv-ju je najboljše dat to na tisti velik vijak ki je na okvirju......če že mora bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem ni take panike. Pri manjših zdrsih in padcih ti sigurno pomaga, če te pa ornk razmeče, pol pa ti itak nič ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se v premislek: plasticni crash padi so boljsi od aluminijastih, ker hitreje negirajo dinamicno energijo in ne vlecejo moznih isker po asfaltu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plasticni crash padi so boljsi od aluminijastih, ker hitreje negirajo dinamicno energijo in ne vlecejo moznih isker po asfaltu.

Poleg tega udarec ublažijo in ne prenesejo vse sile na okvir oz. kamorkoli so že pritrjeni! :hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, Sem novopečeni SV-jevec, u bistvu je moj prvi motor. Sicer sem mal pozno začel bykat, pa vseen. U-glavnem, s punco sva kupla SV 650 s (03), Pa me mal zanim, kak ste zadovoljni z omenjenumi motorji?

Verjetn boste rekl, da sem kupu neki pa sploh sam ne vem kaj. Ne, mal sem se zanimal, pa sem mal lobiral med Fazerjem SV-jem pa Hornetko. Odloču sem se za SV-ja, ker ma mal manj konjev, pa s punco mava rajš mal bol športne oblike,... mal se tut probu vuzit, pa nasveti izkušenih motoristov,..... Mislim da sva se prav odločila, če bo pa praksa drugač kazala, bomo pa vidl.

Sicer še nisva nardila nobene daljše ture, pa mi povejte, kak se kaj obnese na daljši destinaciji.

Kaj menite oz. izkušnje, da so dobre oz. slabe lastnosti motorja samega, potovanja, vodljivosti, vzdržljivosti,....

Hvala za vaš komentar.

LP, Uroš

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, Sem novopečeni SV-jevec, u bistvu je moj prvi motor. Sicer sem mal pozno začel bykat, pa vseen. U-glavnem, s punco sva kupla SV 650 s (03), Pa me mal zanim, kak ste zadovoljni z omenjenumi motorji?

Verjetn boste rekl, da sem kupu neki pa sploh sam ne vem kaj. Ne, mal sem se zanimal, pa sem mal lobiral med Fazerjem SV-jem pa Hornetko. Odloču sem se za SV-ja, ker ma mal manj konjev, pa s punco mava rajš mal bol športne oblike,... mal se tut probu vuzit, pa nasveti izkušenih motoristov,..... Mislim da sva se prav odločila, če bo pa praksa drugač kazala, bomo pa vidl.

Sicer še nisva nardila nobene daljše ture, pa mi povejte, kak se kaj obnese na daljši destinaciji.

Kaj menite oz. izkušnje, da so dobre oz. slabe lastnosti motorja samega, potovanja, vodljivosti, vzdržljivosti,....

Hvala za vaš komentar.

LP, Uroš

:OK:

Že vse piše. Teb bi kul, punca ga je pa najebala (čez 200 km na dan bo že mučenje za sopotnico, saj tko moja prav).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je bilo že povedano je motor lahek in zelo vodljiv. Dobro odpušča lažje napake. Je pa res da bo punco na začetku malo rit in noge bolele, vendar ko se bo navadila na motor sploh ni panike. Z mojo narediva po 300km pa se nič ne pritožuje o kakšnih bolečinah zaradi drže.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke in Wellcome in the club :slap: . Sedaj imam sicer SV1000s, sem pa prej vozil SV650s l'99 in sem bil res navdušen. Sicer sem se vozil bolj solo ampak nekaj daljših potovanj, sem pa vseeno dal skozi (Dolomiti 2x, Dubrovnik...).

Dober motorček, to je bil moj tretji motor in vozil sem ga 3 sezone. Glede na podatke na papirju je bil prekleto poskočen in dostikrat sem se po zavitih delih suvereno vozil vštric s štirivaljnimi šeststotaki, ki so imeli okrog 100KM.

Vodljiv, odziven, nezahteven motor.

Pa srečno.

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to sem pozabu prašat, kolk nardite SV-jevci z enim tankom, ker je men včeri pr 190 km začela lučka svetit, oz, kolk drži rezerva. Da ne bo kakšno sranje zaradi goriva kje bogu za hrbtom. :slap:

LP, King

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to sem pozabu prašat, kolk nardite SV-jevci z enim tankom, ker je men včeri pr 190 km začela lučka svetit, oz, kolk drži rezerva. Da ne bo kakšno sranje zaradi goriva kje bogu za hrbtom.  :slap:

LP, King

Men zacne ponavadi pr 210 km svetit. Pol grem tankat pa natankam 11,5 litra. Se ene 1 litr bi sel not (tankam motor na tacki) se pravi je rezerve saj 4 litre, kar znese okol 70 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men zacne ponavadi pr 210 km svetit. Pol grem tankat pa natankam 11,5 litra. Se ene 1 litr bi sel not (tankam motor na tacki) se pravi je rezerve saj 4 litre, kar znese okol 70 km.

Ja men je verjetn prej začela lučka svetit, ker sva bla dva na motorju, pa še mal po avtocesti sva probala. Ti Brihta, katerga SV- pa maš ti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ostali lastniki sv650 (2003 letnik) tut sliste piskanje od einspritca med delovanje motorja.

Verjetno slišiš črpalko za gorivo.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE....

razen če nisi netopir..imaš čut za kakšne visoke frekvence :D :D :D

ma ti čuješ kaj drugega sigurno!!! kaj se sliši samo med vožnjo al tudi na mestu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE....

razen če nisi netopir..imaš čut za kakšne visoke frekvence :D  :D  :D

ma ti čuješ kaj drugega sigurno!!! kaj se sliši samo med vožnjo al tudi na mestu??

Sam ne mestu, isti zvok k takrat ko ga prizgem, sam mal bol potih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??::: .... lahko da šumi sklopka?? probaj stisnit..če se sliši kaj drugače.. al pa od vibracij nastaja... in ko dodajaš gas je isto??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??::: .... lahko da šumi sklopka?? probaj stisnit..če se sliši kaj drugače.. al pa od vibracij nastaja... in ko dodajaš gas je isto??

Pa sej nism prsmukjen. Zvok isti ko takrat ko dam kontakt, k pumpo slis, pol ugsane, pol pa zaverglam motor, pa motor laufa u leru, pr 1200-1300rpm, ce ornk prsluhnm jo spet slism-pumpico.

A je to normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!