Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Kolegi bajkerji pomoč rabim - tole se mi je zgodilo na auspuhu (pokat je začet po robu-slika) zadi preden se cev zoža zdej pa nimam nobene ideje kak zadevo lepo popravit.

Ideje nadvse dobrodošle. :OK:

thnks

[attachmentid=94309]

Zanimivo, meni se je naredilo podobno na SV1000S po padcu... A zadeva ni bila kritična, ker skozi razpoko ni nič pihalo. Zapolnil sem jo z epoxijem (neki QuickSteel), pa je kar nekaj časa držalo.

Dokončno pa sem zadevo popravil tako, da sem moped še enkrat vrgel po tleh in potem kupil druge (aftermarket) izpuhe. :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi bajkerji pomoč rabim - tole se mi je zgodilo na auspuhu (pokat je začet po robu-slika) zadi preden se cev zoža zdej pa nimam nobene ideje kak zadevo lepo popravit.

Ideje nadvse dobrodošle. :OK:

thnks

imaš ljudi, ki se ukvarjajo z varjenjem izpušnih sistemov. eden takšnih je v dolah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve za kakega od l.03 naprej, da se prodajajo deli? :?

Hmmm, pomoje boš težko kakega našel v sloveniji. Jaz potrebujem za svojega računalnik (ECU), pa zgleda da jo bom kar iz amerike moral nabavit. :(

PS: če pa najdeš kakega, se pa priporočam za telefonsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, pomoje boš težko kakega našel v sloveniji. Jaz potrebujem za svojega računalnik (ECU), pa zgleda da jo bom kar iz amerike moral nabavit. :(

PS: če pa najdeš kakega, se pa priporočam za telefonsko

Morda bom jaz imel en ECU viška naslednji teden - še nisem ziher, ali je v 'paketu' z ostalimi deli ali ne - ker ga ne rabim, nisem niti vprašal... :rolleyes:

D.

PS: A se pogosto pogovarjaš sam s sabo? :blink: :drunk: :lol1:

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je bilo narobe z ECU-jem? zakaj ga boš menjal. (vem pa da je pokvarjen, ne ma ganjat :blush: ) sprašujem samo vzrok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš ljudi, ki se ukvarjajo z varjenjem izpušnih sistemov. eden takšnih je v dolah.

Ja in v Sloveniji so pa samo ene Dole :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bom jaz imel en ECU viška naslednji teden - še nisem ziher, ali je v 'paketu' z ostalimi deli ali ne - ker ga ne rabim, nisem niti vprašal... :rolleyes:

D.

PS: A se pogosto pogovarjaš sam s sabo? :blink: :drunk: :lol1:

:slap: :slap:

Sploh nisem pogledal, kdo je postavil vprašanje :lol1: :lol1: Očitno se res pogovarjam sam s sabo :headbang:

Če boš imel kak ECU viška, se pa seveda priporočam!

kaj pa je bilo narobe z ECU-jem? zakaj ga boš menjal. (vem pa da je pokvarjen, ne ma ganjat :blush: ) sprašujem samo vzrok...

Ker mam na svojem SV-ju blokado na 25kw :BUA:

In je treba zamenjat ECU!

PS: če kdo potrebuje ECU s katerim bo imel SV 25kw, se lahko zmenimo za kako pametno ceno :OK:

Registracija je potem praktično zastonj oz. se lahko z takim motorjem vozijo tudi tisti, ki nimajo dovoljenja za močnejši motor'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: če kdo potrebuje ECU s katerim bo imel SV 25kw, se lahko zmenimo za kako pametno ceno :OK:

mislim da to nebo mogoče. ker že v tovarni, vsaki blokadi določijo serijsko številko motorja na katerega bo to vgrajeno. in pripada samo tistemu motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da to nebo mogoče. ker že v tovarni, vsaki blokadi določijo serijsko številko motorja na katerega bo to vgrajeno. in pripada samo tistemu motorju.

Potem po tvojem blokade ni mogoče odstraniti?

Serviser mi je reku drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da to nebo mogoče. ker že v tovarni, vsaki blokadi določijo serijsko številko motorja na katerega bo to vgrajeno. in pripada samo tistemu motorju.

A misliš, da ECU ve, katero ser. številko ima motor, na katerega je vgrajen? :grrr

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tujih forumih sem bral, da je edini način da ostraniš blokado, da zamenjaš ECU - če je seveda blokada na ECU-ju .

Sem pa že zmenjen z enim tipom iz amerike za rabljen ECU za 100$, če ma kdo boljšo ponudbo, se priporočam. Samo ni več velik časa, ker mu jutri že nameravam nakazat denar.

Treba čimprej odstrant blokado, ker teh 25kw mi gre že pošteno na jetra :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tujih forumih sem bral, da je edini način da ostraniš blokado, da zamenjaš ECU - če je seveda blokada na ECU-ju .

Sem pa že zmenjen z enim tipom iz amerike za rabljen ECU za 100$, če ma kdo boljšo ponudbo, se priporočam. Samo ni več velik časa, ker mu jutri že nameravam nakazat denar.

Treba čimprej odstrant blokado, ker teh 25kw mi gre že pošteno na jetra :zzz:

Nekje sem bral, da je dovolj, da en kabel, ki gre na ECU, prekineš. S tem da ne najdem, kateri kabel bi to naj bil (razen, da je rjav).

Aha, našel: tole si poglej...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da ECU ve, katero ser. številko ima motor, na katerega je vgrajen? :grrr

D.

ne, vejo pa papirji od blokade, homologacije ipd. pa tudi nisem rekael da se ne da odstranit :grrr da seveda se, ampak ta blokada ni prenosljiva na drug motor. tudi bo delovala samo papirji se ne bodo ujemali in ga nebo mogoče homologirati. drugače bi že zdavno kupil rabljeno blokado .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ta blokada ni prenosljiva na drug motor. tudi bo delovala samo papirji se ne bodo ujemali in ga nebo mogoče homologirati. drugače bi že zdavno kupil rabljeno blokado .)

In od kod imaš te informacije? Upam da ne od Odarja... :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem bral, da je dovolj, da en kabel, ki gre na ECU, prekineš. S tem da ne najdem, kateri kabel bi to naj bil (razen, da je rjav).

Aha, našel: tole si poglej...

D.

:OK: :OK: Grem koj sprobat, pa kasnej poročam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemorš verjamet :eek:

Preščipnil sem žičko in o blokadi ni več duha ne sluha :OK: Sicer po tem dežju z popolnoma zlizano zadnjo gumo glih nisem mogu kaj dosti sprobat, ampak mislim da je to to.

@danci1973: HVALA, pa vsaj en pir imaš v dobrem!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemorš verjamet :eek:

Preščipnil sem žičko in o blokadi ni več duha ne sluha :OK: Sicer po tem dežju z popolnoma zlizano zadnjo gumo glih nisem mogu kaj dosti sprobat, ampak mislim da je to to.

@danci1973: HVALA, pa vsaj en pir imaš v dobrem!! :worship:

A si sprobal že kaj več? Je to TO?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si sprobal že kaj več? Je to TO?

D.

Sem sprobal, ja.

Ne morem verjet, da noben serviser tega ne ve! In vsak ti hoče prodat novo elektroniko za 800€! :hmm:

Razen enega serviserja, ki mi je enkrat omenil, da je treba prekint eno črno žičko, kaj več pa ni vedel povedat.

Skratka stvar dela, hvala še enkrat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zanimivo,.. jaz sem mel "fizično" blokado in ne elektronsko :grrr . Nameščena je bla na "uplinjaču" in sicer Al ploščica ki je preprečevala odpiranje plina do fula. Ko sem odstranil ploščico je bil problem rešen. aja,.. moj SV je bil letnik `03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej moj je tud 03' letnik, obstaja pa seveda več vrst blokad.

Je pa očitno najlažje odstranit elektronsko blokado :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej moj je tud 03' letnik, obstaja pa seveda več vrst blokad.

Je pa očitno najlažje odstranit elektronsko blokado :)

al pa najdražje :hmm:

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vsak prodajalec ti bo prodal tako stvar pri kateri bo več zaslužil, tajo pri montaži kot pri demontaži ipd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!