Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Do kake max temperature se vam pa segreje mašina poleti če ga fajn teraš?

 

Jaz imam 1. generacijo (še na vplinjače) in mi ne kaže temperature. Poleti nimam nobenih težav s temperaturo, če dlje časa čakam na kakšnem semaforju se za zelo kratek čas vklopi ventilator na hladilniku in nato kmalu ugasne. Drugače pa termostat odpira pri 88oC če me spomin ne vara, tako da bi se tudi temperatura morala gibat nekje med 80 in 90oC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Prodaja mogoče kdo sv-ja, prvo generacijo, solidno ohranjenega za dobrega tisočaka (tja do 1,5k)? Čekiram avto.net, ene par sem jih šel pogledat, sama žalost. Slabo ohranjeni, napol zanemarjeni.

Kakorkoli prosim za nasvet, če kdo kaj pozna, najde  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na svojem sv-ju bi rad zamenjal izpuh in sicer komplet izpuh, tudi cevi ne samo dušilec. Zanima me kako najlažje odšraufat vijake od izpuha pri tistem "skritem cilindru" ker nikakor nemorem priti zraven.. Hvaležen bom za vsak nasvet:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Zelim zamenjati org. smernike z LED smerniki na mojem SV650s K4. Da nebom izumu tople vode, zato vas prosim, da na kaj moram biti pozoren in kje ste kupili kake dobre.

PS: verjamem da je veliko ze napisano na to temo ampak se mi ne da pregledat vseh 140 strani.

Glede menjava izpuha, ima akrapovic lepa navodila:
http://az79640.vo.msecnd.net/akrapovicbppmultimedia/1cb06de9178a4405b25a14deb62dab8f.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul 5100 40-10w, kot prejšni lastnik. 

 

Tole sem mu letos privoščil. Amortizer je od zx10r 06-07k in še čaka na vgradnjo. Sem hotel najprej še malo s starim, da bom videl neposredno razliko.

Domen L a je kašna razlika z novim blažilcem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namenoma ga nisem takoj montiral, ker sem žele narediti še nekaj z original, da lahk vidim direktno primerjavo. Zadnjič se končno lotim menjave in ugotovim, da rabim še en original kawasaki vijak. Pričakujem, da pride v naslednjem tedu in potem poiskusim. Palniram pa potem peljati še h čarmanu zrihtati sprednje vilce.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam kompleten izpušni sistem arrow(tudi cevi) za suzukija sv650, izpuh je iz titana in je zelo lahek, odličen zvok! 040-379-599

img20150505134829.jpg

Popravljeno . Popravil thekadunc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lohk mal preverte, kolk mate kej debele sprednje diske. js mam na mojmu lih nekje 3.9-4mm (merjeno s šublerjem). na disku piše, de je minimalna debelina 4mm. kolk majo novi debelino? bi bil verjetn že čas zamenjat? in ko ornh bremzam pred ovinkam (recimo jezersko na avstrijski strani, 3x dol in gor) imam diske lepo vijolčno obarvane kr so tolk segreti. ploščice mam pa EBC HH nekje 2000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lohk mal preverte, kolk mate kej debele sprednje diske. js mam na mojmu lih nekje 3.9-4mm (merjeno s šublerjem). na disku piše, de je minimalna debelina 4mm. kolk majo novi debelino? bi bil verjetn že čas zamenjat? in ko ornh bremzam pred ovinkam (recimo jezersko na avstrijski strani, 3x dol in gor) imam diske lepo vijolčno obarvane kr so tolk segreti. ploščice mam pa EBC HH nekje 2000km

4,5 mm sprednji, 5 mm zadnji

 

Če je disk tanjši od min. debeline, je skrajni čas za menjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko date kontakt na motorju, ali vam sveti lučka za vodo?

Lucka za olje se prizge in ugasne, za vodo pa ne gori na mojem 2008 letniku.

Poglej koliko imas vode v hladilniku. odsraufas mali vijak na kapci in potem se kapco. mora biti do vrha.

Dobil sem paket za led smernike z nosilcem tablice in sedaj imam pogost problem, da mi smerniki blinkajo prehitro.

Kako imate vi reseno? Bral sem da se vzporedno veze 10 ohm-ski upor ali pa zamenja rele.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucka za olje se prizge in ugasne, za vodo pa ne gori na mojem 2008 letniku.

Poglej koliko imas vode v hladilniku. odsraufas mali vijak na kapci in potem se kapco. mora biti do vrha.

Dobil sem paket za led smernike z nosilcem tablice in sedaj imam pogost problem, da mi smerniki blinkajo prehitro.

Kako imate vi reseno? Bral sem da se vzporedno veze 10 ohm-ski upor ali pa zamenja rele.  

 

Pravilno si bral ;) Je pa najbolj enostavna in tudi najelegantnejša rešitev menjat rele, sej niso tako dragi. Pa glej da kupiš rele namenjen temu motorju (ne univerzalnega), tako samo iztakneš original rele in priklopiš novega in to je vsa umetnost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sm se zmotu, ne prizge se lucka za olje, temvec za bencin in ugnasne.

Ce kdo rabi orginal blatnik pa smerokaze, razen levi sprednji je pocen ampak se dela -> LINK

Ce pa kdo rabi nosilec za kovcek, pa na zs:
Zgleda takole: LINK

Za rele sm se odlocu tega: LINK
Mislim da bi mogu delat :)

Aja pa ce bi kdo orignal zadnji lonec, sem tud pripravljen prodat al pa zamenjat za akrapovica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo

imam problem za SV1000s 2003.

Včeraj sem se normalno pripeljal domov, danes pa sva se z mojo namenila malo naokoli, je pa motor mrtev. Žmigavci in štop lampa dela, ekran se pa ne prižge in ne da nič od sebe. ko daš kontakt ni niti tist ko naredi start up pumpo.

Šel sem preverit vse senzorje in konektorje kar sem jih našel s pomočjo manuala pa je še vedn enako stanje. Voltmetra nimam, bom dal pa vseeno akumulator polnit...akumulator je od septembra, pa čez zimo nisem imel priklopljenga. Dvomim da je akumulator, je pa najbrž kakšna druga malenkost...kakšne ideje še?

hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo

imam problem za SV1000s 2003.

Včeraj sem se normalno pripeljal domov, danes pa sva se z mojo namenila malo naokoli, je pa motor mrtev. Žmigavci in štop lampa dela, ekran se pa ne prižge in ne da nič od sebe. ko daš kontakt ni niti tist ko naredi start up pumpo.

Šel sem preverit vse senzorje in konektorje kar sem jih našel s pomočjo manuala pa je še vedn enako stanje. Voltmetra nimam, bom dal pa vseeno akumulator polnit...akumulator je od septembra, pa čez zimo nisem imel priklopljenga. Dvomim da je akumulator, je pa najbrž kakšna druga malenkost...kakšne ideje še?

hvala in LP

'Zeleni konektor' si preveril?

 

DSC00100.jpg

 

5PFtP.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!