Skoči na vsebino

FIRST


Mih'c

Priporočene objave

  • 5 mesecev pozneje...

Včeraj sem tudi jaz kupil dvoje hlače First zase in za ženo :) , tako da bom hlače lahko dobro sprobal že to sezono, in če bo kaj sfalilo sigurno tudi zapišem. :doze:

Jakne , ki sva jih kupila lanskega leta moram povedati da se obnesejo zelo dobro, do sedaj ni noben šiv popustil :OK: ........upam da bo tako tud v prihodnje!!!!

Pri vratu ko dam podkapo in zapnem nič ne piha, sicer nekega hudega naliva še nisem sprobal, ko bom tud to sporočim.

Hlače stojijo dobro, tud kolenski ščitniki se lepo prilegajo na koleno.Verjamem da oprema ni ravno najboljša, ampak za motoristične začetke bo upam da v redu.

Kupovat opremo za dva je kar lep strošek zato sem bil tud (zaradi financ) prisiljen v nakup te firme.V mislih imam še spodnje hlače in majico od Bikersa.Če se mi pa kaj zjeb. mi bo pa verjetno živc poču in bom dal tud zadnje pare za kaj boljšega.(Zaenkrat me tolaži da vse najdražje ni vedno najboljše, in vse najcenejše ni vedno najslabše) :? .Tud audiji, pa marcedezi pa podobne firme crkujejo, neprimerno prej kot kake druge znamke....po moje moraš met srečo da naletiš glih na tak izdelek....

Vsem lep pozdrav ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

vse več je objav da je ta firma res za en klinac......no men še vse štima prav zaskrbljujoče čakam z ženo vred da se bo kje kaj zjebenisalo.....pa nč, pa nč................s tem da jo vsak dan res rabim....hmmmmmmmm

je pa res da mi je z dainesovih škornjih za 40 jurjev, drsnik dol padu :eek: .

Pa na rokavicah, so se res začeli šivi parati.....kupljene pa so bile v Luisu.

?????????no jaz bom še naprej čakal........ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz čakam že leto in pol (10.000 km) pa je še vse OK (rokavice in jakna - oboje First). :OK:

whatever :fredy:

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi firstovo jakno že tretjo sezono. Pa sem ful zadovoljen z njo. Pred kratkim sem imel tudi bližnje srečanje z asfaltom in se je jakna skuper obnesla. Kljub temu da sem drsal ravno po šivih se ni nič razparalo, le usnje je malce popraskano. Skratka meni je first čist ql! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: pa še moje izkušnje z omenjeno znamko :slap:

V TC-ju kupil rokavice znamke first(kenguru). Rokavice na roki vredu, v glavnem počutje o.k. Na kar se pripeti en majhen padec(drsanje) hvala bogu ne meni, ampak očetu, ki je mel moje rokavice :eek: in kaj se zgodi z rokavicami: po šivih se vse razparajo! Nočem si predstavljat, ka bi se z rokavicami zgodilo pri malo večjem padcu, glede na to, da je bila res mala hitrist (cca 50 km/h).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njah, po neumnosti (beri: nevednosti) kupil First-ove hlače (dober popust, pa še všeč so mi bile) in so se mi že po tretji vožnji razparale po šivu nad bočnimi ščitniki. Malce popizdil, ampak za to ceno... to leto bom že zdržal.

Upam, da ne bodo razpadle še kje drugje :photo: :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njah, po neumnosti (beri: nevednosti) kupil First-ove hlače (dober popust, pa še všeč so mi bile) in so se mi že po tretji vožnji razparale po šivu nad bočnimi ščitniki. Malce popizdil, ampak za to ceno... to leto bom že zdržal.

Upam, da ne bodo razpadle še kje drugje  :photo:  :D .

Ojla. Men so se tud strgale na predelu bok-rit in še med nogami :SS .

Sem jih nesu nazaj v TC (upošteval reklamacijo) in doplačal še enkrat toliko (kvaliteta se očitno plača O:-) ), ter vzel IXS s katerimi sem mega :OK: zadovoljen.

LP Jema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Gledam Firs rokavice po 5k, prevoženih km (nikoli po dežju) pa bodo zdržele še kakšnih 1-2 k če bo sreča dala. Tako da sem jako nezadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem First Solar jakno - poletni tekstil in bil zadovoljen s krojem in funkcijami, je pa menda zelo dobra, ker so mi jo kmalu ukradli (iz avta sicer).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

takole... jst mam jakno force first-mo-m in morem rečit, da sem za zdaj zelo zadovoljna z njo. stala je 35k sit. z njo sem se že parkrat peljala po močnem dežju in me je vedno ohranla suho - nikoli ni premočila. s šivi zaenkrat še tudi ni problemov, po prevoženih 3500 km.

zdaj pa kupujem še hlače... odločam se sicer med dvema... od firsta gledam tele. a jih ma slučajno kdo? cena je 28k sit, pa še nekaj popusta bi mi dali, ker sem že jakno kupila tam.

zdaj me predvsem zanima, če jih ima kdo, ker me zanima, koliko so tople, za malo hladnejše dni.

izbiram pa še med temi, ki imajo ceno trenutno 36.300 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Imam eno jakno First in eno jakno Rev'it - obe približno enaka cena in s tem kakovostni razred. Nimam nobenih pripomb (prej nasprotno), ampak moram pa priznati, da imam Rev'it raje, se v njej nekako bolje počutim - pač stvar občutka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!