Skoči na vsebino

Honda NT 650 V Deauville


-pero-

Priporočene objave

CITAT(Lowrenc @ 20 May 2007 @ 17:13) Je kakšen(aktiven) član Motosveta sploh lastnik Deauvillke?? Mogoče ringalori? Relativno neaktiven trance_32_shutup.gif

Sam sem lastnik omenjene honde,zelo zadovoljen.Letos sem sam prevozil sardinijo in skupaj z ženo celo črno goro in albanijo.Imam prevoženih skoraj 50000 km pa še kar lepo gre in še bo šel neki časa. worship.gif

jaz imam deauvilko letnik 2007 prevoženih trenutno 15000 zelo zadovoljen s tem da sem naredil sam nekaj predelav z sprednjim vizirjem zdaj mam taga kot goldving in mi dobro služi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me kolk je končna hitrost na tem mopedu. Znanec je ravnokar kupil ta motor in je razočaran, da gre samo 160 kmph. Ima pa neko aftermarket glomazno šajbo spredaj, zadaj pa top-case, tako da mislim da ga to tako zelo bremza. Je možno? Aja ima pa 650 kubov.

mam jaz rešitev za tvojga znanca naj pride meni mu bo šibala 185 z šajbo tako kot goldving verjem mal sprememb z naklonom kota pa gre sam dve luknji je treba zvrtat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jaz rešitev za tvojga znanca naj pride meni mu bo šibala 185 z šajbo tako kot goldving verjem mal sprememb z naklonom kota pa gre sam dve luknji je treba zvrtat :D

Neverjamem, da bi naklon šipe toliko naredil, po vsej verjetnosti je motor blokiran na določeno št. KW.Najbolje bi bilo, da ga pelje najprej na Hondin servis pregledat, da nima v motorju kake blokade. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam deauvilko letnik 2007 prevoženih trenutno 15000 zelo zadovoljen s tem da sem naredil sam nekaj predelav z sprednjim vizirjem zdaj mam taga kot goldving in mi dobro služi :D

je mogoče kje videt kako izgleda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, lastniki in ljubitelji Honde Deauville. Od prejšnjega tedna sem tudi sam med vami. Nabavil letnik 2004 s prevoženimi 37.000 km. Po prevoženih nekaj sto kilometrih sem zelo navdušen. Prej nisem imel nobenih izkušenj z motorji, razen mopeda, to mi je prvi motor in šele pred kratkim sem naredil izpit.

Malo me moti le žižganje in bobnenje okrog glave pri hitrostih nad 100 km/h ... sicer pa je to mogoče čisto normalna stvar. Motor ima nizki vizir z dodatnim "spojlerjem" na vrhu, katerega nagib se lahko spreminja. Ni mi še uspelo ugotovit, kakšne so sploh razlike ob spreminjanju naklona ... se kar bojim pri večjih hitrostih z eno roko premikat. Mogoče ima kdo izkušnje s podobnim vizirjem. Bi bil zelo hvaležen za nasvet glede najboljše nastavitve.

Všeč mi je posebno vožnja pri nizkih obratih, tam med 2000 in 3000. Super mi je zvok motorja pri teh obratih. Je velika nevarnost, da bi vožnja pri nizkih obratih škodila motorju?

Tudi glede nastavitve napetosti zadnje vzmeti sem malo v dilemi. Sedaj imam najbolj mehko, se pa vozim le sam. Ima zaradi tega dosti slabšo lego? Vozim še dokaj počasi, pa tega ne občutim sam.

Lepa hvala za vsako pomoč in lep pozdrav vsem! Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem se bal, da bi vožnja pri nizkih obratih škodila motorju, pa mu je sedaj škodil tresk v fiata, ki se je naenkrat prikazal z dvorišča. Sam sem jo kar dobro odnesel, nekaj odrgnin pa zvit gleženj. Spredaj na motorju je pa precej stvari fuč. Bom še videl, kaj bo rekla zavarovalnica glede odškodnine. Gotovo bodo rekli da je totalka.

Ugotovil sem, da so originalni novi deli dragi ko suho zlato. Treba bo nove vilice, novo kolo, križ, luč, plastike itd. Baje se v Italiji da dobit cenejše (neoriginalne ali rabljene)dele. Ima kdo kakšno informacijo, naslov, ali kak drug predlog za ne preveč drago popravilo.

L.P. Simon

Popravljeno . Popravil Vodnar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovil sem, da so originalni novi deli dragi ko suho zlato. Treba bo nove vilice, novo kolo, križ, luč, plastike itd. Baje se v Italiji da dobit cenejše (neoriginalne ali rabljene)dele. Ima kdo kakšno informacijo, naslov, ali kak drug predlog za ne preveč drago popravilo.

Pa si siguren, da ima to smisel, ...

Jaz sem se karamboliral letos za začetku sezone, imel sem enak plan, kot ti, že iskal dele po raznih ebuyih, ipd.; nato sem se premislil, zavarovalnica mi je ocenila 80% tržne vrednosti + škodo na moji opremi (čelada, kovček, ...), s prodajo razbitine sem skupaj dobil nekaj 100€ več, kot če bi prodal na trgu, ...

Ob taki ponudbi na trgu, ne vem če ima smisel, ... cene pa še padajo, zima prihaja, premisli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Zelo mi je žal, da si imel nesrečo s tvojim DVjem. Že tako jih je malo pa še te včasih ''mečemo'' po tleh... Enkrat dolgo nazaj sem rekel, da se kosti pocelijo, plastika pa nikoli ampak zadna leta sem nekoliko drugačnega mnenja. Plastiko je moč zamenjati, kosti pa nikoli!!

Drugače pa mislim, da ni motorja, ki bi se ga splačalo popravljati, če moraš menjati vilice, prednje kolo in križ.... Mogoče kakega eno ali dve leti starega nikakor pa ne DVja 650, ki ga je že nadomestil pomlajen 700ccm model. Čimveč iztrži od zavarovalnice potem pa prodaj po delih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si siguren, da ima to smisel, ...

Jaz sem se karamboliral letos za začetku sezone, imel sem enak plan, kot ti, že iskal dele po raznih ebuyih, ipd.; nato sem se premislil, zavarovalnica mi je ocenila 80% tržne vrednosti + škodo na moji opremi (čelada, kovček, .., s prodajo razbitine sem skupaj dobil nekaj 100€ več, kot če bi prodal na trgu, ...

Ob taki ponudbi na trgu, ne vem če ima smisel, ... cene pa še padajo, zima prihaja, premisli!

-----------------

Hvala, Ponikipo, to je v zadnjih dneh prva vzpodbudna novica. Če bi se tudi meni stvar tako ugodno razpletla... upajmo na najboljše. Malo dlje bo trajalo, ker je bil povzročitelj nesreče zavarovan v Nemčiji. Če bom napraskal skupaj vsaj približno toliko, kot je bil motor vreden, ko je bil še cel, tečem takoj po drugega.

Verjetno motoristi z malo daljšim stažem bolj hladnokrvno gledate na te reči. Meni je bil to prvi motor in je šel že po manj kot mesecu dni, kot bi otrok ostal brez igrače. No dobro, da je otrok ostal c celo glavo in kostmi ...

L.P. vsem Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se bal, da bi vožnja pri nizkih obratih škodila motorju, pa mu je sedaj škodil tresk v fiata, ki se je naenkrat prikazal z dvorišča. Sam sem jo kar dobro odnesel, nekaj odrgnin pa zvit gleženj. Spredaj na motorju je pa precej stvari fuč. Bom še videl, kaj bo rekla zavarovalnica glede odškodnine. Gotovo bodo rekli da je totalka.

Ugotovil sem, da so originalni novi deli dragi ko suho zlato. Treba bo nove vilice, novo kolo, križ, luč, plastike itd. Baje se v Italiji da dobit cenejše (neoriginalne ali rabljene)dele. Ima kdo kakšno informacijo, naslov, ali kak drug predlog za ne preveč drago popravilo.

L.P. Simon

Ne takoj obupat! najprej naj zavarovalnica škodo oceni in potem naprej,če nisi kriv nebi smelo bit problema itak boš že za dele dobil toliko kolikor te bo stalo popravilo.Podem pa najdi pameten servis in ti da račun za nove dele + delo.Določene dele se popravi in nakoncu še nekaj ostane.Jaz do danes sem z vsakim karambolom samo profitiral še nikoli izgubil je pa res da je bil vedno kriv drugi.Namreč ne se preveč sekirat vse se da zravnat, popravit,zavarit tudi plastiko in magnezj ali alu. feltno ti popravi v Kranju za majhen denar v primerjavi z novo tudi vilice se da poravnati v O kot se reče.Samo najdi prave ljudi pa bo vse vredu. :hmm::hmm:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovil sem, da so originalni novi deli dragi ko suho zlato. Treba bo nove vilice, novo kolo, križ, luč, plastike itd. Baje se v Italiji da dobit cenejše (neoriginalne ali rabljene)dele. Ima kdo kakšno informacijo, naslov, ali kak drug predlog za ne preveč drago popravilo.

Pa si siguren, da ima to smisel, ...

Jaz sem se karamboliral letos za začetku sezone, imel sem enak plan, kot ti, že iskal dele po raznih ebuyih, ipd.; nato sem se premislil, zavarovalnica mi je ocenila 80% tržne vrednosti + škodo na moji opremi (čelada, kovček, ...), s prodajo razbitine sem skupaj dobil nekaj 100€ več, kot če bi prodal na trgu, ...

Ob taki ponudbi na trgu, ne vem če ima smisel, ... cene pa še padajo, zima prihaja, premisli!

čist za hec, sm mal pogledal po e bayu. vilce samo cev, 120€, križ spodnji, 90€, zgornji 50€,ene vilce se prodajajo u angliji, dražba še poteka. trenutna cena je 74 funtov.

ni tako zelo drago.

vilce, če niso popolnoma zmaličene lahko naravnaš, kot je brumer omenil, če najdeš dobre mehanike, to ni problem.

je pa včasih tako početje, popravljanje razbitine, zelo stresno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo fino, če bi se res dalo kaj poravnat, ampak vilice so ne le zvite, ampak na dveh mestih tudi zlomljene. Včeraj sem si malo bolj ogledl še cev na okvirju, skozi katero gre os krmila, in je že na pogled zvita. Bi moral že prej pripet eno sliko, pa jo bom danes, kako je to zgledalo takoj po nesreči.

Še dobro, da bo jutri deževalo, tako lepo vreme, pa se nimam s čim malo zapeljat ... L.P.

post-25362-125437183402_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo fino, če bi se res dalo kaj poravnat, ampak vilice so ne le zvite, ampak na dveh mestih tudi zlomljene. Včeraj sem si malo bolj ogledl še cev na okvirju, skozi katero gre os krmila, in je že na pogled zvita. Bi moral že prej pripet eno sliko, pa jo bom danes, kako je to zgledalo takoj po nesreči.

Še dobro, da bo jutri deževalo, tako lepo vreme, pa se nimam s čim malo zapeljat ... L.P.

Jao. Tole pa ni majhna poškodba. Mislim da bo itak ocenjena totalka, zato bi jazst osebno zgrabil denar od zavarovalnice in kupil drug motor (enga ful lepo ohranjenega prodaja moj tast, btw). Tale motor ne bo nikol tako kot bi moral biti. Boh ve kaj vse je še zvito in zategnjeno. Če imaš voljo se s tem ukvarjat moraš vedet, da ti bo šlo FUL živcev, prišparal pa boš tistih 500€, če sploh, pa še vedno boš imel motor, ki je bil razbit. Jazst bi ga prodal za dele. Al pa zase obdržal, če bi kupil isti motor. Čeprav tole glih ne crkuje. Ne pozabi dat v ocenitev še opremo!!! Čelado menjat, obvezno, če je kaj podrsano po obleki povračilo stroškov, ali pa novo, tle nimaš kaj popravljat. Oberi zavarovalnico kolikor boš mogel, ker so itak največji lopovi pod soncem. Takoj za bankami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo fino, če bi se res dalo kaj poravnat, ampak vilice so ne le zvite, ampak na dveh mestih tudi zlomljene. Včeraj sem si malo bolj ogledl še cev na okvirju, skozi katero gre os krmila, in je že na pogled zvita. Bi moral že prej pripet eno sliko, pa jo bom danes, kako je to zgledalo takoj po nesreči.

Še dobro, da bo jutri deževalo, tako lepo vreme, pa se nimam s čim malo zapeljat ... L.P.

Dosti bi bila samo slika brez komentarja. Od tega motorja tudi dosti delov nebo za prodat za popravit pa to nažalost po mojem mnenju ni več!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi šoki po nesreči so mimo, noga bo sicer kak teden še bolela, pa se že razgledujem naokrog, kaj bi kaj drugega nabavil. Devilka mi je bila všeč in bom verjetno kar pri njej ostal. Malo me je motilo pri njej, da ni za kolovoze, pa za čez robnike, pa na travi takoj zdrsne. Tako, da sem se že malo spogledoval s transalpko. Eno sem malo zajahal, nisem je peljal, pa mi tako ob prvem stiku ni bila posebno všeč, čeprav jo zelo hvalijo in verjamem, da je dober motor. Včasih sem pomislil, da je devilka mogoče malo prefin motor zame in bi mi bolj ležalo nekaj bolj robustnega.

Po tistem nesrečnem zaviranju v sili razmišljam tudi o ABS, čeprav se bojim, da bo to zelo drago. ABS je vgrajen verjetno šelo po letu 2006 na devilkah, pri novem modelu, in se bojim, da pod 6.000 tega ne bom dobil. To je pa skoraj dvojna cena štiri leta starejšega, pa verjetno čisto dobrega prejšnjega modela. Tistih nekaj konjev več pri novem modelu mi niso pomembni. Me pa zanima mnenje tistih, ki imate ABS, kakšne so kaj vaše izkušnje pri zaviranju. Mene bi mogoče rešil pred trčenjem.

Pa zanima me tudi mnenje lastnikov novega modela, kakšen je kaj v primerjavi s prejšnjim pri vožnji, če je mogoče kdo probal oba. Kako se kaj obnese nastavljivi vetrobran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tistem nesrečnem zaviranju v sili razmišljam tudi o ABS, čeprav se bojim, da bo to zelo drago. ABS je vgrajen verjetno šelo po letu 2006 na devilkah, pri novem modelu, in se bojim, da pod 6.000 tega ne bom dobil.

Jaz vozim prvič motor z ABE-som polek ABS-a imam še servo pomagalo(električno) in delno integrirane zavore.Tudi če bo določenim modelom izzvenelo kot šala mene noben neprepriča, da bi šekdaj vozil motor brez ABE-sa in tudi ne brez integriranih zavor,servo pomagalo pa ni nujno je pa tudi zelo uporabno saj že z najmanjšim pritiskom na polno zavira!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo fino, če bi se res dalo kaj poravnat, ampak vilice so ne le zvite, ampak na dveh mestih tudi zlomljene. Včeraj sem si malo bolj ogledl še cev na okvirju, skozi katero gre os krmila, in je že na pogled zvita. Bi moral že prej pripet eno sliko, pa jo bom danes, kako je to zgledalo takoj po nesreči.

Še dobro, da bo jutri deževalo, tako lepo vreme, pa se nimam s čim malo zapeljat ... L.P.

Vilce bi pasale od kake cbf ali kaj podobnega, saj so brez CBS in ABS. Same cevi niti niso tako drage kot pa npr liti del vilic in se ti tako ne splača ravnat - raje kupuj v kompletu. Križ je itak hin, bolj me pa skrbi kako je preživela armaturka - ta je ponavadi zelooo draga. Kar se pa okvirja tiče, se pa da čuda poravnat, sploh ker gre za klasični okvir.

Če se lotiš dela v lastni režiji, bo potrebno dosti časa, orodja in še česa, da ne omenjam potrpljenja itd. Zdaj pa sam odloči, če se boš spustil v kaj takega al ne...

Drugač pa - a prodaš ?! :hmm: -> PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vilce bi pasale od kake cbf ali kaj podobnega, saj so brez CBS in ABS. Same cevi niti niso tako drage kot pa npr liti del vilic in se ti tako ne splača ravnat - raje kupuj v kompletu. Križ je itak hin, bolj me pa skrbi kako je preživela armaturka - ta je ponavadi zelooo draga. Kar se pa okvirja tiče, se pa da čuda poravnat, sploh ker gre za klasični okvir.

Če se lotiš dela v lastni režiji, bo potrebno dosti časa, orodja in še česa, da ne omenjam potrpljenja itd. Zdaj pa sam odloči, če se boš spustil v kaj takega al ne...

Drugač pa - a prodaš ?! :hmm: -> PM

Ja, vilice bi mogoče res pasale tudi kake druge (hornet), sem tudi sam malo primerjal, a sem potem celo na ebayu zlicitiral originalne (vsaj upam), spodnji križ in os prednjega kolesa. Vse skupaj s poštnino okrog 145 funtov britanskih. Mogoče je brez veze, a mi žilica ne da miru. Sprednje kolo je bilo pa malo prej oddano za vsega nekih 30 funtov ... ampak takrat se še nisem mogel odločit, da bi nabavljal. Bom videl, kako se bo izšlo, to je moj prvi nakup na ebayu. Zanimivo, da se res kar precej dobi. Hvala za namige, ki sem jih dobil ravno od tu.

Stare vilice so pa ČIST FUČ, ni kaj ravnat. Samo en spodnji del je še cel, drugo je pa zlomljeno in ne le zvito.

Ampak to, da nabavljam dele, še ne pomeni zagotovo, da bom popravljal. Še kak mesec bo verjetno trajalo, da bom uredil z zvarovalnico, potem bo pa padla odločitev.

Verjetno bo najtežje dobit sprednje plastike pa žaromet, kar je gotovo najbolj iskana roba. Takoj, ko vzameš kaj origninalnega hondinega, je pa finančni pogreb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me je motilo pri njej, da ni za kolovoze, pa za čez robnike... Včasih sem pomislil, da je devilka mogoče malo prefin motor zame in bi mi bolj ležalo nekaj bolj robustnega.

S tem se pa najbolj ne strinjam... :rolleyes: Res, da ti na prvi pogled vsa plastika na njej da nek občutek mehkobe ampak z njim sem skupno prevozil že cca. 500km makadama- morda celo kak km več. OK-saj vem, da nisem najbolj zgleden lastnik ampak jaz ga imam za vozit in ne za gledat'...O:-) Ta motor seveda v osnovi ni namenjen vožnji po makadamu ampak vsakič posebaj, ko zapeljem na makadam me zagrabi dobra volja. Vožnja po sipkem terenu zahteva malo drugačno tehniko, ''udobnost'' vožnje po makadamu pa je najbolj odvisno od tipa gum.

Glede robustnosti pa tudi ne vem kateri motocikel v tem razredu bi bil bolj robusten. Mogče kak XT, XTZ ali pa DR, čeprav ti motocikli po udobnosti niti najmanj ne spadajo v to kategorijo. Transalp in DV sta v principu enaka motocikla s to razliko, da ima DV več plastike in kardan (ki pa je po mojem mnenju robustnejši od verige).

Če se odločiš prodajati po delih pa ne pozabi name, OK?

Mrhovinarji že lezemo na kup ane Piksna? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil NT 700 Deauville,letnik 2006, 44.000 km. In to zaradi ABS zavor. Drugače mi je bila 650 čisto všeč, po obliki celo bolj kot 700.

Sem pa že takoj ugotovil še eno drugo veliko prednost. Šipa je daleč bolj učinkovita, kot je bila MRA vario touring screen na prejšnem motorju. Zgornji rob je na taki višini (visok sem 177), da ko sem vzravnan ravno gledam čez, na avtocesti samo malo povlečem glavo med ramena in tudi pri 160 (več se še ne upam peljat) še nobenega hrupa okrog glave, še vedno lepo slišim zvok motorja.

Všeč mi je, da ima kazalec za količino goriva, pa boljša bi utegnila biti luč z dvema žarnicama, čeprav je še nisem preizkusil v temi.

Ponesrečeno NT 650 bom prodal v enem kosu. Se jo kar da popravit. Celo sam bi jo, če bi ji le lahko enostavno dodal ABS zavore. Te sem si po nesreči zelo zaželel. Motor je tudi zelo primeren za nekoga, ki si želi kaj predelovat. Razmeroma enostavno in poceni bi bilo motor popravit s poenostavljenim sprednjim delom v čoper stilu ... no za estetiko bi se bilo pa treba še malo potrudit.

Pa še prošnja lastnikom NT 700, če ima kdo navodila za skopirat. Ne vem zakaj se ob prodaji motorjev tako težko najdejo navodila, to mi je letos že drugi tak primer. Saj večina stvari se res da brez navodil, je pa lažje tudi žarnico zamenjat, če veš, kako jo odpet ali zavrtet. Pa šipa se menda lahko nastavi na dveh višinah, a mi ne uspe pogruntat kako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

jaz imam deauvilko letnik 2007 prevoženih trenutno 15000 zelo zadovoljen s tem da sem naredil sam nekaj predelav z sprednjim vizirjem zdaj mam taga kot goldving in mi dobro služi :D

Zazi, kaj ko bi enkrat kako slikico tvoje predelave pokazal, bi bila zanimiva za vse nas...

Kako kaj drugače ... zima se le počasi umika. Ste že zapeljali motorčke kaj iz garaže. Jaz sem prejšnjo soboto naredil dobrih sto km ... toliko, da sem potem dva dni kihal in smrkal.

Na Trgomoto servisu v Krškem sem dal na redni servis. Olje so zamenjal v motorju in prenosu (kardanu) pa ventile naštelal. Menda je to treba. Nimam še nobenih izkušenj s servisi, pa sem šel kar na tega, ker je najbližji. Mojster, ki je opravil servis, se mi je zdel kar v redu. Plačal okrog 120 Eur.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav usm tuki!

In obenem tud škoda Vodnarjeve DVjke ampak velik kmjev z novo! .)

Sm pa sam od konca lanske sezone tud lastnik 650ke 2001 tako da lahko rečem - Lovrenc neki nas pa je :D

Morm rečt da pa so blo občutki teh 1000km ko sm jih naredu zelo dobri - še posebej glede na to da sm še bol frišn ''bajker'' - in je meni osebno čist dost, ker sm tud drgač bol za kej videt ko pa sam mem ''potišat''! B)

Čez zimo se je nabralo malo robe ki jo je treba zmontirat, npr. ta šroki stranski kufri pa zadni kufr....

Trba jo bo pa nanovo obut, pa me zanima kere gume se dobro peljejo na tem motorju - za enkrat mam v izboru Michelin pilot road 2 (so ble zdej gor pilotke pa so se kr dobr odnesle)

Predvsem pa je treba servis narest. Olja in filtri že kupljeni in ker ni bilo zravn motorja kakšnih navodlil sem si omislu tud Haynes-a (če kdo rabi....) in morm rečt da je res dobr use napisano in narisano not - tako da zdej sam še u garažo, pol pa gasa! :D

Bi pa seveda bil vesel vsakega nasveta kaj je treba še kej prevert in če je kje kej skritga k se na prvi pogled ne vidi pa je fajn prevert!

lp, B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav usm tuki!

In obenem tud škoda Vodnarjeve DVjke ampak velik kmjev z novo! .)

Živjo! Hvala za dobre želje. Prav tako tudi jaz tebi ...

Glede gum pa ... na prejšnji pokojni so bile Continental road attack, na sedanji pa Michelin pilot. Nisem ravno nek poznavalec, se mi pa zdi, da je s Continentalkami lepše šlo v zavoj in se že odločen, da ko bodo michelnke zrabljene, dam gor road attack. Se mi zdi, da je enkrat Lowrenc omenil, da ima tudi road attack.

Sicer sem se pa včeraj malo igračkal, pa zmontiral v desni predalček vtičnico za Garmina. Nisem še čisto dokončal, ker mi je zmanjkal en kabelski čeveljček za na akumulator. Bom vezal kar direktno, na preko kontakne ključavnice. Upam, da se ne bom kdaj tolkel po glavi zaradi praznega akumulatorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!