Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Ali se da kje v Sloveniji dobiti brezšivna podkapa oz. da nima po sredi šiva?Ta šiv je namreč zelo moteč (boleč) pod čelado!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam bikers-ovo iz windstopperja in neko navadno bombažno iz luisa za 2 eur pa sta obe brez šiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takih je kar dosti, samo verjetno nisi kaj veliko iskal po trgovinah/servisih (take malenkosti znajo tut kadaj na kaksnem servisu prodajat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se da kje v Sloveniji dobiti brezšivna podkapa oz. da nima po sredi šiva?Ta šiv je namreč zelo moteč (boleč) pod čelado!

tudi sam sem imel te težave...tisti šiv po sredini te žuli...bikers winstoper je šivana tako da ima šive ob strani...tako da ti priporočam nakup le te...dobiš jo pa v veliko trgovinah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,lahko pa zadevo oblažiš,če jo obrneš ,da so šivi navzvn pri bombažni,pa je 75%boljši odčutek,LP Curi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa še na temo podkapa.

Ja sej sem tud jest dal skoz te otiščance od šivov.

Povedat pa hočem, da se podkape nisem mogel navaditi. Pa mi kolega bajker razlaga, da jo tud poleti nosi, da mu znoj pobira ... jest pa :hmm:

Če on polet, jest pa tud k je mrzlo ne, pa daj probat. Od probe pa je ostalo, da je stalna oprema v kovčku. Od takrat pa že nekaj kap probal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S podkapo se vozim poleti in pozimi. Predvsem zato, da se mi ušesa ne zatikajo, ko si natikam čelado.

Ali ima šiv ali ne, se pa ne spomnim. Tišči me nič. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam od Bikersa windstoper podkapo, super stvar, brez problemov jo nosim skoz, razen ob najhujšem poletju. Aja mam pa majhen (velik) problem, mam super ekstra veliko betico, ki se komaj spravi v največji XXL model od Nolana 81, tko da me s podkapo na glavi kar malo tišči, sam ne šivi, nasploh vse, no ja, to je pa cena velike betice!!!

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sama vedno uporabljam podkapo. Pozimi me greje, poleti pa pije pot. Jih imam več bombažnih in jih menjam - tak kot štumfe.

Metka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keki, lepo da se zanimaš za novinke... :D

P.S: Sem se spomnil unga vica o Fati pri ginekologu. :lol1:

Upss, sem že tih motoratorji :cry: :topic:

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Najbrž ne bom povedal nič novega, vendar tudi jaz nosim podkape od bikers-a. So malo dražje, ampak vredne denarja.

Sploh zdaj, vindstoper je zakon.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje v SLO se da kupit oblačila ki imajo všito windstopper membrano oz. podobna oblačila, ki te zaščitijo pred vetrom ??

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ze ziher obstaja tema tu na forumu na temo WS oblacil.

Sicer pa v skoraj vseh motoristicnih stacunah v Slo najdes kaj od Bikersa, kateri dela WS reci. So dobre, a kar precej drage. Imas tudi druge cenejse firme, ki pa so pri nas bolj redke.

Lahko pa pogledas se v kaksnih stacunah s pohodnisko opremo. Hribolazci tudi dosti WS material uporabljajo.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da kupiti kje samo windstopper blago?

Da bi si potem sam dal kaj iz njega zašiti. Je kdo že zasledil kaj takega? Sem namreč izven serijsko grajen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da kupiti kje samo windstopper blago?

Da bi si potem sam dal kaj iz njega zašiti. Je kdo že zasledil kaj takega? Sem namreč izven serijsko grajen  :D

Probaj pri firmi Maya Maya (UPRAVA ITU d.o.o. Ljubljana Brnčičeva 13 Tel.: 01 530 12 00, trgovina Sport extreme Emporium BTC, Tel.:01 585 26 73).

Ko sem pred dvema mesecema tam kupil jakno iz gore-texa, so mi povedali, da imajo pogodbo s firmo Gore, da sami šivajo iz njihovih membran (ene fime samo nalimajo svoje nalepke). To pomeni, da oni dobijo gore-tex in wind-stopper material. Sicer dvomim, da bi ti dali samo membrano, mogoče pa se lahko zmeniš, da ti kaj zašijejo... :hmm:

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje v SLO se da kupit oblačila ki imajo všito windstopper membrano oz. podobna oblačila, ki te zaščitijo pred vetrom ??

:P :hmm: :hmm: Trenutno se jih spomnem enih deset , pa ne smem reklame delat! Uporabi PM! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje v SLO se da kupit oblačila ki imajo všito windstopper membrano oz. podobna oblačila, ki te zaščitijo pred vetrom ??

Bikers... uvoznik Janez Pintar s.p.... da se jih pa kupit marsikje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj pri firmi Maya Maya ...

Ne bo ti zal, kvaliteta je res :OK: (no ja cene so temu primerno morda tudi previsoke - kakor za koga) , sam imam flis iz Windstoperja, ki ga je ze moj ata nosil sigurno 4 leta, sedaj ga imam pa jaz ze dve leti in se nic ne kaze da bo kmal za stran (torej 6 let nosenja, izgleda pa bolje kot katerikoli pulover/flis starosti 2 leti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!