Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Tudi letos smo za tiste, ki imate tudi ob toplejšem vremenu radi malce bolj zaščiten vrat,  v DAM-PRO-ju naredili polpulije TABOO iz celoletnega , nekosmačenega THERMOLITE-COOLMAX materiala Tako so polpuliji (z zadrgo) primerni tako za poletno vročino, kakor tudi za hladnejše spomladanske in jesenske dni.

Kdor pa  ima raje malce bolj odprto, se lahko odloči za klasično THERMOLITE majico z okroglim izrezom.

 

Kaj več pa na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vidim že par dni reklamo na motosvetu pa še na ene par drugih internet straneh, sem rekel, vročina je pasja, treba je probat tele Hyperkewl hladilne brezrokavnike od Big Fat Whale-a  :grim  pokličem, se naročim, bi prišel probat in preizkusit.

 

Pridem na Lj-Vrhovce kjer imajo sedež, pustim depozit v vrednosti izdelka, in takoj letim v garažo po motor, da letim takoj sprobat tole čudo :O namočim pod pipo tale brezrokavnik, prštimam motor, se oblečem, in pod kombinezon vržem še tale hladilni brezrokavnik.

 

Prvi filing je mal čuden, kot da je nekaj mokro, pa u bistvu ni, tipam pa šlatam, nič vode, samo hladen občutek :OK:  ajde gremo probat na cesto.

 

Temperature so bile čez dan, vsaj po termometru na armaturi od 30 do 33 stopinj, kar je bilo kar super vreme za testirat tole zadevo. Skočil sem do Postojne, pa dol čez Razdrto do Ajdovščine, Nove Gorice, pa v Trst sem šel sprobat  zadevo v največji gužvi v petek ob 3 popoldan, potem pa lagano nazaj proti Ljubljani.

 

Na kratko, zadeva dela presenetljivo dobro, prijetno hladi, ne moti pod kombinezonom, in zgleda da tud drži, da stvar ohranja temperaturo dalj časa (10 ur) saj v 3-4 urah kolikor sem imel jopič oblečen, ni bilo zaznati nobenih temperaturnih nihanj oziroma da bi me kaj manj hladilo. Po mojem skromnem mnenju se tale brezrokavnik odlično obnese   :OK:

 

Zdej morem še unga za na bicikel kupit :D

 

attachicon.gifhyperkewl.jpg

Danes sem testiral podoben hladilni jopič. Res odlično deluje. Pol ure sem se v Celju vozil v največji vročini (33 stopinj) in še malo naokoli.

Ne vem, naša voda iz pipe je premrzla. Drugič bom moral temperaturo vode povečati. Na trenutke mi je bilo celo premrzlo.

Ob 18.00 sem ga že moral sleči, me je zeblo. Edini pomislek imam, kako bodo mišice in sklepi vse to prenašali - hlad.

Verjetno bo pozimi tudi grel  :OK: .

 

Scarabeo

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

U bs centru vpisi iskalni niz... ovratnik

neki cenejsih imajo...

Vanuci bo tezko kje cenej pomoje...

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni poletna (v kakšnem dežju vseeno prav pride) . Je iz flisa dokaj topla, meni je dober občutek, vozil sem se z njo tudi pozimi pa me nikoli ni zeblo. Jaz sem zadovoljen.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Kje bi se dal dobit kaj takega, za dobro ceno? 32 mi je mal huda za tele, znamka ni bitna, gre se mi samo za to, da pod kavbojkami ne riba (če sm cel dan na matoerju, tud krema ne pomaga :D), navadne boksarce pa tud ne važijo, ker pol vseen zlezejo skupej tam k se pregiba.

 

type.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Danilo D said:

Kje bi se dal dobit kaj takega, za dobro ceno? 32 mi je mal huda za tele, znamka ni bitna, gre se mi samo za to, da pod kavbojkami ne riba (če sm cel dan na matoerju, tud krema ne pomaga :D), navadne boksarce pa tud ne važijo, ker pol vseen zlezejo skupej tam k se pregiba.

 

type.jpg

Jaz mam ze ene par let od underarmour: http://www.underarmour.eu/en-at/mens-ua-original-series-16.5cm-boxerjock/1277238.html 

V primerjavi z navadnimi boksakrami so mi dosti boljse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm zdj dva kompleta naroču iz merino voune .. 

tole:

http://www.ebay.com/itm/80-Merino-wool-Thermowave-XTREME-DUAL-layer-man-Set-Base-Layer-XTRM1-XTRM2-/121934887597?var=&hash=item1c63e2baad:m:miJ6hRox0qnrksko1cA-gBA

pa tole... zgornji in spodni del .. tukaj je samo zgornji

http://www.ebay.com/itm/100-Merino-wool-Thermowave-WARM-man-longsleeve-Shirt-Base-Layer-411-/111745795457?var=&hash=item1a04918581:m:mtTWK9UlGWvJitN2SDEbGmg

 

pa da vidim ... ko dobim bom sprobu in če bo v redu .. jih še nekaj kosov naročim :P

KAWA PAWA :P

p.s.

je pa sixs do zdaj najboljša stvar, ki jo imam za švic perilo ... windstoper pa bikersov ... drugega ne uporabljam... do zdj :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

js sm zdj dva kompleta naroču iz merino voune .. 

tole:

http://www.ebay.com/itm/80-Merino-wool-Thermowave-XTREME-DUAL-layer-man-Set-Base-Layer-XTRM1-XTRM2-/121934887597?var=&hash=item1c63e2baad:m:miJ6hRox0qnrksko1cA-gBA

pa tole... zgornji in spodni del .. tukaj je samo zgornji

http://www.ebay.com/itm/100-Merino-wool-Thermowave-WARM-man-longsleeve-Shirt-Base-Layer-411-/111745795457?var=&hash=item1a04918581:m:mtTWK9UlGWvJitN2SDEbGmg

 

pa da vidim ... ko dobim bom sprobu in če bo v redu .. jih še nekaj kosov naročim :P

KAWA PAWA :P

 

Majo sam številke za palčke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Majo sam številke za palčke :P

pol ti pa naum kupu :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

pol ti pa naum kupu :ras:

Lahko, imam na vrtu palčke, jim bo praw pršlo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Lahko, imam na vrtu palčke, jim bo praw pršlo :blush:

blokiru sm te :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

blokiru sm te :ras:

A pol ne greš na kawo :eek:

Norca sm že 3 x puvabu, pa mi da zmeri košarco ....

Sej zato ga zmeri ponovno vabim, k vem da ne more....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če ima tvoja košarico "B" (izmerjeno - preverjeno)

....imaš ti košarico "C+" .... to je tko...primerjalno na uč.... šlatu te pa ne bom... raj tvojo še enkrat preverim-premerim...pa primerjam...  :P

 

:P

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

... če ima tvoja košarico "B" (izmerjeno - preverjeno)

....imaš ti košarico "C+" .... to je tko...primerjalno na uč.... šlatu te pa ne bom... raj tvojo še enkrat preverim-premerim...pa primerjam...  :P

:P

Glede na to, da nimaš črnga uča, ti prou nč ne verjamem :P

pejt že na morje, pa pir prej prnes :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest nimam črnega uča, tko kot ti ne zelenega tiča...   :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

...jest nimam črnega uča, tko kot ti ne zelenega tiča...   :P

JapamamJapamam zelenga tiča :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Danilo D pravi:

Kje bi se dal dobit kaj takega, za dobro ceno? 32 mi je mal huda za tele, znamka ni bitna, gre se mi samo za to, da pod kavbojkami ne riba (če sm cel dan na matoerju, tud krema ne pomaga :D), navadne boksarce pa tud ne važijo, ker pol vseen zlezejo skupej tam k se pregiba.

Jaz preko gat navadne oprijete tekaške kratke hlače nosim. Cena je... nek drobiž v štacunah tipa Sports Direct ali kaj podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, da ne skrenemo s teme, sem jest enkrat take elastične anti-šwic gate kupil v Hoferju al pa v Lidlu.

.... samo problem je, ker imajo to samo enkratne sezonske akcije, pa ne moreš kar kupit, kot se ti zahoče.

 

....so pa u redu gate drugače.

...po štirinajst dnevih uporabe gre ven rjava pa rumena barva že po prvem pranju...brez mehčalca.. :P

 

 

pred 5 minutami, jskrablin pravi:

nek drobiž v štacunah tipa Sports Direct ali kaj podobnega...

...jp... res je. Zelo poceni štacuna za take stvari. ....na Rudniku v Lj

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil sem to:

http://www.six2.biz/prodotto/stxl-r-sottotuta-integrale-racing-superlight-carbon-underwear/

Ko sprobam poročam. Menda so top toba tej SIXS...

Ne dam gor kombinezona brez.

Teden nazaj nabavil to:

spyke-spyke-4-race-rac-white.jpg

 

Po size chartu sem bil 7cm prenizek. ostalo jedva jedva. Ko sem ga dal gor mi je bil ko ulit in ravno prav "pretesen" za bit nov. Kar nisem mogel verjet da sem bil v 0 s 190cm in 94Kg v številki 54 v katero ponavadi skačejo ~180cm folk z 80kg. o.O. Perfekten pa še skoraj popolnoma skrije kotiček kjer se rado zadrži tisto večerno pivce. (Bo teba malo telovadit pa lahko grem na kal pozirat :kva2:) .

No point je če še komu pride prav ta info. V moto čarliju v trstu so mi rekli da je redna cena 899€ in da ga majo v akciji. Ko mi je rekel da ga lahko odnesem za 399 sem rekel, da naj mi ga da na stran dokler ne najdem kartice. :D

Vesel ko pasulj.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!