Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Razlika med Craft in Beti:

-Craft je drazji (vsaj za 50%) :devil:

-Craft je bolje izdelan, boljsi materiali, itd...

-Craft opravlja svojo funkcijo veliko bolje (preizkuseno); sta pa obe zadevi izdelani z istim namenom (kot pravis ti Peco, anti svic :D )

Craft pa drugace dobite v ProMontani...vem za trgovini v Kranju in na Bledu...verjetno, pa ga drzijo tudi drugod, kot pravi HHV...amapk vsako svic perilo, ni dobro svic perilo :grrr

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

perilo

@bmwslo: Vidim de imaš izkušnje z Betiterm-om. Zanima me predvsem kako se obnese v res neznosni vročini.  :hmm:

sprasujes, kako se obnese termo perilo v neznosni vrocini? :blink: :D :D

Ce ima rukka tudi tako kvalitetno perilo kot jakne in hlače, potem mora biti super

rukka

ali direkt:

rukka perilo

za opis klikni na fotko

Popravljeno . Popravil Denny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...promontana tudi v Domžalama  :topic:

Pomontana trgovine:

-Lj

-Kranj

-Bled

-Bohinj

-Maribor

-Celje

-Ajdovscina

...pa tudi v Domzalah :D ...Ljubljanska 81, 1230 Domžale...imajo ravno akcijo CRAFT perila :grim .

lp flero

post-2086-1101966335.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ful dobro spodnje perilo je od Bikers, sicer drago, vendar zares udobno in toplo. (Bikers Top in Pant perform windstopper coldwind-by Aldo Drudi). Sta pa ti dve oblačili namenjeni za mrzlejše dneve.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosim perilo od hein-gerickeja z všito windstopper membrano, tako da ne prepiha in ne zebe ko je malo hladneje :) stalo pa je 60 EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo poda svoje izkušnje s pranjem windstopper in podobnih materialov? Tovarniških navodil nimam več in nimam pojma, kako naj operem zadevo. Me zanima tudi, če se material potem kaj spremeni (npr. spremenjena prepustnost, šivi, ipd.).

Pranje na 40C? Centrifuga? Mehčalec? Ariel Ultra? Moževa srajca spet lepa in bela? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem gledal spodnje perilo in opazil hlače in majico gore-windstopper od firme Rukka za cca.86 EUR (komplet).

Rukka ima res kvalitetne izdelke in me zanima, če ima kdo izkušnje s tem kompletom?

Zakaj ima npr. Bikers toliko zasoljene cene (se znamka plača :? )? Sem pregledal stran od Pintarja in ima hlače za 75 EUR in majico za 80 EUR :wacko: .

Pa ne menda, da je taka razlika v kvaliteti...

Bom še pregledal natančno sestavo materialov.

Lp

Gledi tolarje in ne eure :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo poda svoje izkušnje s pranjem windstopper in podobnih materialov? Tovarniških navodil nimam več in nimam pojma, kako naj operem zadevo. Me zanima tudi, če se material potem kaj spremeni (npr. spremenjena prepustnost, šivi, ipd.).

Pranje na 40C? Centrifuga? Mehčalec? Ariel Ultra? Moževa srajca spet lepa in bela?  :lol:

Evo sicer ni iz spodnjega perila ampak iz velurja ampak je material isti (GoreWindStopper):

pranje na 30°C, pol maš pa prekrižan trikotnik (ne vem kaj pomeni), prekrižan kvadrat s krogom v sredini (pomoje je to znak za centrifugo), pol maš krog v katerem je črka "P" in pod krogom je črta (kot podčrtan krog)-TA NI PREKRIŽAN in na koncu še prekrižan likalnik.

Upam da sem ti pomagal.

P.S.:

ta velur je bil opran že n-krat in se ni prav nič spremenilo (ne prepustnost ne šivi ne dolžina/širina, edin mogoče je že mal zbledel :P )

LP

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sicer ni iz spodnjega perila ampak iz velurja ampak je material isti (GoreWindStopper):

pranje na 30°C, pol maš pa prekrižan trikotnik (ne vem kaj pomeni), prekrižan kvadrat s krogom v sredini  (pomoje je to znak za centrifugo), pol maš krog v katerem je črka "P" in pod krogom je črta (kot podčrtan krog)-TA NI PREKRIŽAN in na koncu še prekrižan likalnik.

Upam da sem ti pomagal.

P.S.:

ta velur je bil opran že n-krat in se ni prav nič spremenilo (ne prepustnost ne šivi ne dolžina/širina, edin mogoče je že mal zbledel :P )

LP

To je pa že tipična debata moških v 21. stoletju... :rolleyes: :lol:

Ok, na 30 še štekam. Prekrižanga trikotnika ne štekam, kolikor razumem ne sme bit centrifuge, kaj je P nimam pojma, likalnika pa še nisem imel v rokah :grrr

Jeba.

Itak znam uporabljat 2 programa na stroju. Eden od obeh bo že nekaj naredil :lol1:

(komaj čakam, da naredijo pralni stroj z Windows Long Horn podporo :wacko: )

Hvala za odgovor! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo poda svoje izkušnje s pranjem windstopper in podobnih materialov? Tovarniških navodil nimam več in nimam pojma, kako naj operem zadevo. Me zanima tudi, če se material potem kaj spremeni (npr. spremenjena prepustnost, šivi, ipd.).

bom mamo vprašal :P , mi pere vse windstopperje in goretex-e (jakne, debele, tanke, sp. perilo,.......) pa so vsi OK.

ti jutri javim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, Pervy! :OK:

Pralni stroj imam v nizkem štartu, boben je poln, samo še pravi program čakam, pa GAAASSAAAA!!! :kva2: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, Pervy!  :OK:

Pralni stroj imam v nizkem štartu, boben je poln, samo še pravi program čakam, pa GAAASSAAAA!!!  :kva2:  :wacko:

Kot so meni rekli v trgovini je važno da je nizka temperatura in tekoči prašek (ne v prahu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom mamo vprašal  :P , mi pere vse windstopperje in goretex-e (jakne, debele, tanke, sp. perilo,.......) pa so vsi OK.

ti jutri javim  .)

:OK: :004

sej vem... :topic:

pies: no, upam, da sta se pozanimala, če masta enak pralni stroj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, Pervy!  :OK:

Pralni stroj imam v nizkem štartu, boben je poln, samo še pravi program čakam, pa GAAASSAAAA!!!  :kva2:  :wacko:

Priporočam ti ročno pranje ... če pa boš že pral v pralnem stroju OBVEZNO BREZ CENTRIFUGIRANJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno peri na 30 stopin,program volna ali svila (nežni program),če imaš močno centrifugo jo zmanjšaj na minimum,drugače se pa lahko centrif.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno peri na 30 stopin,program volna ali svila (nežni program),če imaš močno centrifugo jo zmanjšaj na minimum,drugače se pa lahko centrif.. :OK:

Un prečtran krogec s P jem na etiketi pomeni, da se NE SME centrifugirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un prečtran krogec s P jem na etiketi pomeni, da se NE SME centrifugirat

In takle znak običajno pomeni, da se NE SME voziti hitreje kot 50 km/h, pa se malokdo za to zmeni.

Zakaj bi se torej sekirali okoli prečrtanih Pjev? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peri na 30

Centrifuga ga ne bo uničla

Pozabi na sušilni stroj

Eto pa si zmagal

Samohranilci zlo dobr vemo,da se vse lahko brez hujših posledic pere na 30,običajno na programu za občutljive tkanine,tam je cetrifuga na 500 obratov.............res pa je,da moraš potem na radiator,al pa venkaj obešat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o uuuuuuuuuuu!

Hvala za vse nasvetke!

Ervina, tista stran je pa res zakon! Končno vem, kaj približno pomenijo ti hieroglifi! :D

Nekaj bom že očitno zmutil, samo še čistilno sredstvo ki-ni-v-prahu mi še manjka. Al se mi bo pa sfukal, pa bom našponal na 95C, centrifugo na ful gas, namesto praška bom dal železne opilke, pa med pranjem bom zraven na ves glas nabil Rammsteine "Rein Raus" in se zabijal z glavo v vašmašino. My grampa always told me: "If you can't fix it, fuck it." :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!