Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
banini

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..

Recommended Posts

banini

Ali se da kje v Sloveniji dobiti brezšivna podkapa oz. da nima po sredi šiva?Ta šiv je namreč zelo moteč (boleč) pod čelado!

Pervy

sam imam bikers-ovo iz windstopperja in neko navadno bombažno iz luisa za 2 eur pa sta obe brez šiva.

bLuZoNdEr

takih je kar dosti, samo verjetno nisi kaj veliko iskal po trgovinah/servisih (take malenkosti znajo tut kadaj na kaksnem servisu prodajat)

Thundercat
Ali se da kje v Sloveniji dobiti brezšivna podkapa oz. da nima po sredi šiva?Ta šiv je namreč zelo moteč (boleč) pod čelado!

tudi sam sem imel te težave...tisti šiv po sredini te žuli...bikers winstoper je šivana tako da ima šive ob strani...tako da ti priporočam nakup le te...dobiš jo pa v veliko trgovinah....

curi

Živjo,lahko pa zadevo oblažiš,če jo obrneš ,da so šivi navzvn pri bombažni,pa je 75%boljši odčutek,LP Curi :yea2:

HOMAR

Pa še na temo podkapa.

Ja sej sem tud jest dal skoz te otiščance od šivov.

Povedat pa hočem, da se podkape nisem mogel navaditi. Pa mi kolega bajker razlaga, da jo tud poleti nosi, da mu znoj pobira ... jest pa :hmm:

Če on polet, jest pa tud k je mrzlo ne, pa daj probat. Od probe pa je ostalo, da je stalna oprema v kovčku. Od takrat pa že nekaj kap probal.

Brrrm

S podkapo se vozim poleti in pozimi. Predvsem zato, da se mi ušesa ne zatikajo, ko si natikam čelado.

Ali ima šiv ali ne, se pa ne spomnim. Tišči me nič. :)

Saint

Jaz mam od Bikersa windstoper podkapo, super stvar, brez problemov jo nosim skoz, razen ob najhujšem poletju. Aja mam pa majhen (velik) problem, mam super ekstra veliko betico, ki se komaj spravi v največji XXL model od Nolana 81, tko da me s podkapo na glavi kar malo tišči, sam ne šivi, nasploh vse, no ja, to je pa cena velike betice!!!

lp

Rudi

Metka

Tudi sama vedno uporabljam podkapo. Pozimi me greje, poleti pa pije pot. Jih imam več bombažnih in jih menjam - tak kot štumfe.

Metka

HHV

Keki, lepo da se zanimaš za novinke... :D

P.S: Sem se spomnil unga vica o Fati pri ginekologu. :lol1:

Upss, sem že tih motoratorji :cry: :topic:

Edited by Brrrm

cvetoo

Najbrž ne bom povedal nič novega, vendar tudi jaz nosim podkape od bikers-a. So malo dražje, ampak vredne denarja.

Sploh zdaj, vindstoper je zakon.

LP

jose

Zanima me, kje v SLO se da kupit oblačila ki imajo všito windstopper membrano oz. podobna oblačila, ki te zaščitijo pred vetrom ??

Edited by jose

eliminator

Po moje ze ziher obstaja tema tu na forumu na temo WS oblacil.

Sicer pa v skoraj vseh motoristicnih stacunah v Slo najdes kaj od Bikersa, kateri dela WS reci. So dobre, a kar precej drage. Imas tudi druge cenejse firme, ki pa so pri nas bolj redke.

Lahko pa pogledas se v kaksnih stacunah s pohodnisko opremo. Hribolazci tudi dosti WS material uporabljajo.

lp :)

Ganges

A se da kupiti kje samo windstopper blago?

Da bi si potem sam dal kaj iz njega zašiti. Je kdo že zasledil kaj takega? Sem namreč izven serijsko grajen :D

urbi
A se da kupiti kje samo windstopper blago?

Da bi si potem sam dal kaj iz njega zašiti. Je kdo že zasledil kaj takega? Sem namreč izven serijsko grajen  :D

Probaj pri firmi Maya Maya (UPRAVA ITU d.o.o. Ljubljana Brnčičeva 13 Tel.: 01 530 12 00, trgovina Sport extreme Emporium BTC, Tel.:01 585 26 73).

Ko sem pred dvema mesecema tam kupil jakno iz gore-texa, so mi povedali, da imajo pogodbo s firmo Gore, da sami šivajo iz njihovih membran (ene fime samo nalimajo svoje nalepke). To pomeni, da oni dobijo gore-tex in wind-stopper material. Sicer dvomim, da bi ti dali samo membrano, mogoče pa se lahko zmeniš, da ti kaj zašijejo... :hmm:

Urbi

banini
Zanima me, kje v SLO se da kupit oblačila ki imajo všito windstopper membrano oz. podobna oblačila, ki te zaščitijo pred vetrom ??

:P :hmm: :hmm: Trenutno se jih spomnem enih deset , pa ne smem reklame delat! Uporabi PM! :yea2:

Noise

Bikers... uvoznik Janez Pintar s.p.... da se jih pa kupit marsikje...

bLuZoNdEr
Probaj pri firmi Maya Maya ...

Ne bo ti zal, kvaliteta je res :OK: (no ja cene so temu primerno morda tudi previsoke - kakor za koga) , sam imam flis iz Windstoperja, ki ga je ze moj ata nosil sigurno 4 leta, sedaj ga imam pa jaz ze dve leti in se nic ne kaze da bo kmal za stran (torej 6 let nosenja, izgleda pa bolje kot katerikoli pulover/flis starosti 2 leti)

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Quest
      Še tole maznem. Diši za znoret.  
    • XL varadero
      Ja menjaval letos pred 1500 km svečke, filter... in sem tudi pomislil če bi bil tukaj vzrok, vendar se mi je zgoraj omenjeno dogajalo že pred menjavo, saj sem mislil da bo z menjavo filtra, svečk tudi to izginilo, žal ni bil to vzrok. 🥴🤔☹️
    • amateur
      Danes sem drugič letos sedel na kolo in se odpeljal v smeri Lučin. Prvič sem šel do Planine, danes pa si nisem zastavil cilja, samo smer, omejitev je bila pa hrbet - kolikor bo zdržal. Z neba so ves čas padale posamezne kapljice, proti zahodu so bile vidne posamezne zelo lokalne plohe. Hrbet je držal in počasi brez naprezanja sem vmes prevozil ene 600 m 12% klanca in dospel na preval Pasja ravan.  Tu mi je takoj padlo v oči, da pri znamenju ni več ograje - zob časa jo je podrl, nadomestne ni (očitno ni ta pravega skrbnika znamenja). Za nazaj sem se moral obleči, se je kar shladilo. Te bom moral posnemati in malce bolj redno zajahati kolo.    
    • MARE 65
      Mamo kitajčka na gradbišču, je kolegica kihnila,  čez 5 minut je že imel masko na goflji...
    • C eagle
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!