Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

Ob 8. 2. 2016 at 11:10, DinDiin pravi:

A ketno sprejas al mas avtomatskega mazaca?

Sprejam ko vidim, da je potrebno.....enkrat letno ketno spucam z navadno nafto .. :D ( groza vseh groz za nekatere )

Drugač pa vozim celo leto neglede na sol, dež, prah na makadamu,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem. Stransko stojalo-tačka se mi sama zapira oziroma ne ostane v odprtem položaju.  Rešitev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se odpre sploh v "končni" položaj? Na stojala, snemi dol, očisti in ni vraga... čene boš vsaj vedel kaj ni vredu. Morda te reši večje sitnosti kot si misliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Končno zrihtal tačko. Očistil okoli vse mastno, razstavil in očistil. Ugotovil, da nosilec, na katerega je zgoraj zataknjena vzmet, ni čisto nalegal z zarezo na os vrtenja tačke in je bila malo izven centra. 

Moja napaka, ko sem nazadnje skupaj sestavljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se se komu slucajno dogaja,da pri pospesevanju 3,4 prestava,dobi obcutek kot da zadnjo gumo zavrti v prazno? Pac poln gas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DinDiin pravi:

A se se komu slucajno dogaja,da pri pospesevanju 3,4 prestava,dobi obcutek kot da zadnjo gumo zavrti v prazno? Pac poln gas?

A maš Mischelinko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, DinDiin pravi:

A se se komu slucajno dogaja,da pri pospesevanju 3,4 prestava,dobi obcutek kot da zadnjo gumo zavrti v prazno? Pac poln gas?

Sklopka je ok?

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Sem nov v tem svetu in imam ze prvo tezavico;)

Yamaha TDM 900, 2006. 46.000km. Odkar sem menjal olje sem ugotovil, da mi pokrov kjer pride oljni filter pricne "dihat" oz. se premikat in s tem pusca malo olja. To se dogaja na eni strani na dolzini 3cm ko dam gas (od 5.000rpm gor). Probali smo z novim oringom in starim. Vijaki so stisnjeni. Kak predlog? Servis pravi, da je mozno da je pokrov zvit. Kaksna se druga ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, gift said:

Sklopka je ok?

Ok, pa to se mi je dogajal ze od zacetka,odkar mam motor....vrjetn bi sla k vragu ce bi bil to vzrok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak, da bi se ti v 3. oz. 4-ti prestavi kolo v prazno vrtelo pri pospeševanu, ima TDM-ka premalo PS. Je pa občutek podoben, če imaš lamele na sklopki zanič...res pa je, da jih zelo težko uničiš. Če si kupil nov motor, potem jih verjetno nisi skuril...če ne voziš abnormalno ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, gift pravi:

Brez zamere, ampak, da bi se ti v 3. oz. 4-ti prestavi kolo v prazno vrtelo pri pospeševanu, ima TDM-ka premalo PS. Je pa občutek podoben, če imaš lamele na sklopki zanič...res pa je, da jih zelo težko uničiš. Če si kupil nov motor, potem jih verjetno nisi skuril...če ne voziš abnormalno ;) 

Pr njemu je vse mogoče :P ga zna na morju tud v grmovlje parkirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje mu scotoiler pušča pa zato "koplje" v 3. in 4. pa seveda utrujen material pri 100k + verjetno vožnja brez občutka :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, gift said:

Brez zamere, ampak, da bi se ti v 3. oz. 4-ti prestavi kolo v prazno vrtelo pri pospeševanu, ima TDM-ka premalo PS. Je pa občutek podoben, če imaš lamele na sklopki zanič...res pa je, da jih zelo težko uničiš. Če si kupil nov motor, potem jih verjetno nisi skuril...če ne voziš abnormalno ;) 

Nimam kaj zamerit :) 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DinDiin pravi:

A se se komu slucajno dogaja,da pri pospesevanju 3,4 prestava,dobi obcutek kot da zadnjo gumo zavrti v prazno? Pac poln gas?

objesnež :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
7 hours ago, DinDiin said:

Evo,zdej mi jo lahko cepci po tleh mecejo:)

 

Al pa novi lastnik ;)

 

A boš presedlal na Trejcerja, ali greš na drugo znamko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DinDiin pravi:

Bom se vozil zgleda :) Drgac pa.....KTM.

Pametno Polde:OK:.........

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bla boljs investicija ja :D

11 hours ago, Kmet2 said:

Pametno Polde:OK:.........

Da se naumo sam u Pakli videval,ampak tud pr Jamniku hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!