Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Zivjo!

Ima mogoče kdo izkušnje s povisanimi vetrobranskimi stekli na TDM900. Yamaha ima v katalogu dve različici, 80mm in 145. Je 80 mm ze zadosti visoka za voznikovih 185cm. Če ima kdo pa od Givija al pa MRA pa bi bil tud hvalezen za kak koristen komentar.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Ima mogoče kdo izkušnje s povisanimi vetrobranskimi stekli na TDM900. Yamaha ima v katalogu dve različici, 80mm in 145. Je 80 mm ze zadosti visoka za voznikovih 185cm. Če ima kdo pa od Givija al pa MRA pa bi bil tud hvalezen za kak koristen komentar.

LP

Imam Yamahinega 145 milimeterskega in dobim zracni tok nekje v vrh celade pri mojih 190cm. Givijev je par tisoc cenejsi in manjsi se mi zdi...vsekakor ti priporocam 145mm, ker z njim nekje do 160km/h nimas problemov z zascito...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oj,

Mene pa zanima ce kdo ma oz. ve kje se nahajajo kake high-resolution fotke Diamond-Black TDMja (morda iz kakega press kita) ...letošnja farba

:devil:

big%20Diamond%20Black_tcm26-12543.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

Mene pa zanima ce kdo ma oz. ve kje se nahajajo kake high-resolution fotke Diamond-Black TDMja (morda iz kakega press kita) ...letošnja farba

Skoci pogledat do TC-ja.Se lahko nagledas v zivo....vsaj pred 14 dnevi je bila se tam... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Ima mogoče kdo izkušnje s povisanimi vetrobranskimi stekli na TDM900. Yamaha ima v katalogu dve različici, 80mm in 145. Je 80 mm ze zadosti visoka za voznikovih 185cm. Če ima kdo pa od Givija al pa MRA pa bi bil tud hvalezen za kak koristen komentar.

LP

Preberi malo nazaj.....GIVI povišana šipca daje popolno zaščito pred tubulencami tudi pri končni hitrosti....cca230 po števcu.

Je pa mal jeba,ko imaš zadaj sopotnika velikosti od 175cm dalje......ti premetava glavo ko noro.

Sam to je rak rana vsake povišane šipce na tem modelu motocikla.

Odločiš se pač glede na razpoložljive finance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja res zelo luštkan motor in tudi zelo lepo vodljiv, mogoče mal švoh ampak na obratih se kr izkaže. Drgač pa sm mel tud jest naročenga sam je pol keš mal zahinavu, kaj čmo :cry: :OK: :yea2:

lp sharky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ali ima kdo izkušnje s kakšnim daljšim potovanjem v dvoje, s tremi kovčki in tank torbo?

Kako se obnese tako naložen?

Ali ima merilnik goriva? Ali ima nastavljiv zadnji amortizer?

Prosm.

lp, Slavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo izkušnje s kakšnim daljšim potovanjem v dvoje, s tremi kovčki in tank torbo?

Kako se obnese tako naložen?

Ali ima merilnik goriva? Ali ima nastavljiv zadnji amortizer?

Ziv !

Imam ga dve leti in precej kilometrov sem naredu z njim polno nalozen z tremi hufri,tank torbo in v dveh.Z vodljivostjo sploh ni nobenga problema ko se mal navadis da vozis s sabo se dodatnih 100kg+.Tudi za prehitevanje ostane se zmeraj dovolj moci...Edini vecji in precej neroden problem so luci, ki svetijo nekam gor v nebo, ko si polno otovorjen...Moram kaj nastudirat, da bi to resil ali pa usaj da bi napravil kaj bolj prirocnega za jih pomikat....drugac pa je super masina....kar nekajkrat naredil po 500-700km v enem dnevu in se je odlicno izkazala...

Prilagam slikco,kako je zgledal ob postanku za cik pauzo nekje pred splitom lani... B)

post-4-1081405326.jpg

Popravljeno . Popravil yankee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga je kdo ze nabavo pri TC-ju? Novega mislim. Zanima me za kolk SIT opreme ste dobili zraven.

Za 60.000 SIT. Po malce zapletih mi ga je uspelo kupiti lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yankee. Točno tako si jaz predstavljam dopust :)

Če lahko mi prosim pošlji še kakšno fotko motorja s kovčki itd...

Takih slik se nikoli ne morem nagledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zivjo!

Zanima me katero olje dajete v motor. Sintetiko ali polsintetiko. Men so na servisu priporočali sintetiko Motul??

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Zanima me katero olje dajete v motor. Sintetiko ali polsintetiko. Men so na servisu priporočali sintetiko Motul??

Lp

Motul so ti priporocili, ker je enkrat drazji od Bardahla....in posledicno imajo oni enkrat vec pri njemu.....Jaz stavim noter ze 44k sinteticni Bardahl po 1800sit/l cca in ni nobenga problema.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....aaaa pa sem našel... wp črne zverce... :wub: ...zdej pa hitr loto listke izpolnit :rolleyes:

Glih tale mi po novem guzvo dela v garazi!! Glih tolk me rajca, da ne vem al bi se z svojim sploh se vozil. Nisem vedo, da je lahko voznja z motorjem lahko tako otrocje lahka; dokler nisem sprobav TDM 900! Crnega! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Oj, a je zdej ze kdo nasel kake scitnike za roke, ki bi pasale na tdm900, tisti za 850 ne pasejo na devetstotko.

lep dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, a je zdej ze kdo nasel kake scitnike za roke, ki bi pasale na tdm900, tisti za 850 ne pasejo na devetstotko.

lep dan :)

Ampak kaj delas ti z tem motorjem da rabis scitnike? To ja nikakor ne pase na taksne motorje; se mi zdi. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zadnjič sem bil na kaninu, učeraj na stolu :grrr ....ma za na 850 se dobi take fajne nevem a so originalni al ne, ampak za 900 pa ne - pride prav, pa ne zarad vej in skal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ga neboste samo hvalili, TDMa namreč, sem se kar nekaj km prevozil v prejšnih dneh in me je ena stvar hudo razočarala - cukanje motorja pri nizkih obratih. Če pod 2000rpm odpreš plin rumpla ko neki stari traktor, kot da bo glih zdaj razpadla. Pa nekaj navor v nizkih obratih hvalijo...... Drugače pa fajn motorček, izi za vozit, trotl ziher zadeva - sedeš in pelješ.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!