Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

Vijak, katerega bi ti rabil za montirat crashpade ni neki standardni, ki ga dobiš v vsaki železnini......je bolj gost...

Meni je prišel prav vijak od glave od 101 ( zastavine stoenke :D:D )

 Je bil ravno prav dolg za držat zaščito ter nosilec za dodatne luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da li je neko imao problema sa kuplungom  , čuje se jakao škripanje kada motor ubrzava u prvoj brzini   ali samo dok se ne zagreje , posle je sve normalno . Prešao 40 000 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da je slab potisni ležaj na pokrovu sklopke ...

Ta zna ponavadi spuščat zvoke. Strošek je tesnilo pokrova in ležaj. Vse skupaj nebi smelo bit več kot 20€

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ako nisi prvi vlastnik motora onda je sasvim moguce,da nema samo tih 40.000km i ima jih mnogo više od tih na brzinomeru... Pogledaj stanje kvačila, odmontiraj lamele,fedre,ploče (nazad vrati u istom vrstnom redu!) i ako su ploče i lamele ostecene ili nisu vise tako debele kao sto je predpisani minimum,ili vec jesu na minimumu, onda je vreme,da menjaš komplet garnituru i ne samo lezaj... Ako ce biti lamele i ploce sa više debeline od minimuma onda menjaj samo lezaj pa ces videti ako je lezaj bio problem...

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šlo je za skrito stvarno napako (okvarjena hidravlika ABS), katero mi je prodajalec zamolčal ob nakupu. Sem mu moral zagroziti s tožbo, da sem sploh kupnino nazaj dobil.

Vidim, da je v hosti več solidarnosti in motoristične kolegialnosti, kot na cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kljub zaskrbljenosti glede cviljenja sklopke ni nič narobe z motorjem.

Nadležno cviljenje sklopke je pri hladnem olju za ta motor normalno. Odvisno od temperatur je lahko olje pregosto dokler se ne segreje. Ko se segreje preneha razen če res hitro speljuješ občasno zacvili. Meni je to delalo (pri hladnem motorju, pa še to le občasno) od novega do preko 70.000 km, ko sem ga prodal. Ko je bil motor nov, me je (žal pokojni) Barborič potolažil, da je to normalno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Basko pravi:

Morda kljub zaskrbljenosti glede cviljenja sklopke ni nič narobe z motorjem.

Nadležno cviljenje sklopke je pri hladnem olju za ta motor normalno. Odvisno od temperatur je lahko olje pregosto dokler se ne segreje. Ko se segreje preneha razen če res hitro speljuješ občasno zacvili. Meni je to delalo (pri hladnem motorju, pa še to le občasno) od novega do preko 70.000 km, ko sem ga prodal. Ko je bil motor nov, me je (žal pokojni) Barborič potolažil, da je to normalno.

Utešio si me a pomislio sam da mi je prodavac uvalio sa manom motor  ali sve jedno otvoriću kuplung iz radoznalosti .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ciciban pravi:

Načeloma res... so kar trpežne tele TDMke. Rahlo podcenjen motor zo moje pojme.

...ena dobra stara Yamaha. :OK:

Enduro verzija s tem agregatom bi bila super, To krhko lepotico sem med padci vso poškodoval, plastike, ročice, izpuhe...in položaj na motorju meni ni odgovarjal. Drugače res dober motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki zanima glede športnih auspuhov za TDM 900 - je sploh možno skombinirat ta velike stranske kufre in športne rore?

Originalni auspuhi so precej ravni in zaradi tega nizki, in komaj pridejo pod kufre. Športni rori so pa vsi višje gor obrnjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glede kufrov in auspuhov ne bi smelo bit problema......imel svoje cajte gor akrapote...sedaj leovincije...in nobeni ne ovirajo stranskih kufrov...( Kufre imam na givi nosilcih)

Sklopka pa je tud meni parkrat zaškripala pri speljevanju z mrzlo mašino če se prau spomnem.......Useeno laufa že 170k km :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo......celo našel sliko iz daljnega leta 2003..... Taveliki kufri + Akrapoti.....   Slikano nekje na jadranki na poti proti Hvaru :)

PICT0002ff.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Imam Yamaho Tdm900 ABS staro 3 leta. Sem visok 190cm in mi med vožnjo bobni v čeladi(preklopna čelada).Veter se mi nabije nekje med prsnim košem in čelado.Sprobal sem že druge čelade vendar je enako.Zanima me ali ima kdo izkušnje s prednjo višjo šipo?Razmišljal sem o nakupu nove višje šipe(4,5cm), ki ima zgornji del malo zaobljen navzgor in je tudi širša:

//www.mrashop.de/auswahl-nach-modell/yamaha/tdm-900/bj-02-/6084/tdm-900-tourenscheibe-t-2002?c=5809.

Prosim za vaša mnenja izušnje.

Popravljeno . Popravil gold72
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam 191cm pa nimam nekih problemov z vetrom oz. z bobnenjem. Res pa da dobivam šus vetra lih nekje v čelado, ampak to mi je nekak normalno zarad moje velikosti. Imam pa original šipco in o višji niti ne razmišlajm. Čelada pa je integralno zaprta Nolan N85.

Tedeemka je pa 2013 letnik, torej ena izmed zadnjih :D.

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, gold72 pravi:

Pozdravljeni. Imam Yamaho Tdm900 ABS staro 3 leta. Sem visok 190cm in mi med vožnjo bobni v čeladi(preklopna čelada).Veter se mi nabije nekje med prsnim košem in čelado.Sprobal sem že druge čelade vendar je enako.Zanima me ali ima kdo izkušnje s prednjo višjo šipo?Razmišljal sem o nakupu nove višje šipe(4,5cm), ki ima zgornji del malo zaobljen navzgor in je tudi širša:

//www.mrashop.de/auswahl-nach-modell/yamaha/tdm-900/bj-02-/6084/tdm-900-tourenscheibe-t-2002?c=5809.

Prosim za vaša mnenja izušnje.

Enostaven test lahko narediš, če se greš peljati brez šipce. Če ne bobni več pomeni, da je kriva šipca, in da bi drugačna (višja ali manjša) rešila problem. Če še bobni, je kriva čelada.

Pa še nekaj o bobnenju, ponavadi gre piš vetra preko ramena direkt pod čelado in povzroča bobnenje, to lahko preveriš tako, da daš eno ali drugo roko med ramo in čelado, pa vidiš ali poneha. Druga opcija, ki je verjetno manj verjetna je nabijanje vetra od prsnega koša v podbradni del. Tega se težje znebiš. Jaz sem si pred leti razširil bradno zaslonko tako, da sem ji všil še dodatno elastiko širine 2,5cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se zapelješ do mene in ti dam na test visoko šipo preden  jo nabaviš.

Sam uporablam original.

Lp,n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Iz teme oglasi, objavljam še tu:

 

Citiraj

 

Vidim, da se moja nesojena TDM spet prodaja, oglašuje se tudi ABS.

V opozorilo, da se ne bo še kdo nasadil. Motor sem kupil novembra 2016 in ga po enem mesecu vrnil lastniku (sicer šele po grožnji s tožbo), razlog stvarna napaka - zamolčana okvara ABS (strošek popravila 1200€). Možno, da ga je vmes sicer popravil, kdor ga bo šel gledat naj obvezno preveri delovanje ABS. 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11763518

Če bi kdo rad kaj več info. o motorju, naj javi.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!