Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

Ob 26. 9. 2017 ob 18:14, roju pravi:

svečke so nove

Tudi nova svečka je lahko zanič. Kaj pa kabli, so kje poškodovani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sicer  20L kufri ob  strani, ampak je  slo.  Za  sedet pa ni blo pritozb,  razn, da bi blo  fajn met nasloncek  na kufru....  Ampak to  je itak od  posameznice odvisno.....bolj je letel,  bolj  je blo, na sreco :)

DSC00254.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Mič_15 pravi:

Oj lepo pozdravljeni, prosil bi vas za informacijo glede počutja sopotnice na tem motorju? Poleg sopotnice, koliko opreme ste še tovorili s seboj?

Hvala

Tkole za dva do Grčije. Ja dobrih 600 km na dan se kar da v dvoje.

Naložena pa tkole

20170721_070153.thumb.jpg.3f9c905653601ab72075a55f76f04c16.jpg

Lp, notranc

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 11. 2017 ob 20:29, Mič_15 pravi:

Oj lepo pozdravljeni, prosil bi vas za informacijo glede počutja sopotnice na tem motorju? Poleg sopotnice, koliko opreme ste še tovorili s seboj?

Hvala

Z tremi kufri ter tank torbo ni problema potovat v dveh.... Če ti ni problem 200€, bi ti pa toplo priporočil drug stol, ker pri originalnem rada sopotnica leze naprej pri močnem bremzanju..... Nekaj takega....

IMG_20170523_155158.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala vama :cool:

Sedaj vozim Fazerko, ker glede na začetno prigovarjanje o vožnji motorja nisem pričakoval da bo kaj dosti vožnje v dvoje...

Te lahko še prosim za info kje si kupil tale stol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je brez gela.......so imeli pred par leti akcijo in me je prišel stat cca 180+poštnina če se prav spomnim......s tem, da sem jim, ko sem dobil stol poslal mojega. Razlika je ogromna od originala......   

Ima pa frend na TDMki podobnega z gelom in je res kot fotelj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,  verjetno dve  opciji.....  Moj je  isto  zgledu,  bil  od Top  Sellerie,  mel  gel  spredi  zadi.....ma  res  sede  riti  no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak tam ko naročiš lahko zbiraš barvo,gel,gretje stola.....kar hočeš.....

Obstaja pa včasih na njihovi strani možnost nakupa kakšnega stola, ki so ga imeli na kakšnem sejmu ali kaj podobnega in je cenejši, ker je tak kot je. Takega sem jaz takrat uzel se mi zdi :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Poglej, če daje ven pri vžganem mopedu kostantno 14.2V cca.....   Brez prevelikih nihanj......  Drugo, če je bil motor lepo vzdrževan ne bi smelo bit nič narobe........Pa olja tud ne sme pit.....  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Mič_15 pravi:

Odlično, najlepša hvala za odgovore.

Spomladi bom ziher v nakupu za TDM .

Moja je imela 97.000 km, ko sem jo prodal pa je delala kot urca brez problema in na 10Kkm ni popila kapljice olja.

Skratka bil sem zelo zadovoljen z njo.

Lp, notranc

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si  pa dobil zanjo? :) Men kupec  ni  verjel, da  nic olja ne popije....mi je  sel  ze    kar  na  jetra, ko me je  prepriceval kontra....sm mu reku, a  sm  js motor vozu, al ti? :lol1:Glupi dilerji pac.:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DinDiin pravi:

Kok si  pa dobil zanjo? :) Men kupec  ni  verjel, da  nic olja ne popije....mi je  sel  ze    kar  na  jetra, ko me je  prepriceval kontra....sm mu reku, a  sm  js motor vozu, al ti? :lol1:Glupi dilerji pac.:headbang:

Dal sem jo za 1.8Keur. Vendar bi bilo potrebno nastaviti ventile ( zraven se menja še napenjalec in ketnica ) to znese pr Juretu 500 eur, pa nove gume so spet cca 250 eur, plus redni servis cca150.

Tko da bo kupec v primeru, da bo opravil vse našteto še, kar nekaj zmetal na motor.

Imam čisto vest pri prodaji in sem tudi kupcu povedal kaj, bi naredil jaz na motorju v primeru, da ga ne bi prodajal. Ni pa na njem nobene skrite napakice in dela ko urca.

Če pa bo števec zavrtel nazaj dobi za TDM ko spomladi cca 2000 evrov

Ko sem vse seštel sem se odločil, da zamenjam, pa še žena me je mal porinla 

Pa ni se mi lubil pregovarjat s folkom zakaj je tam praska pa tam črtica. Kurz motor je star 13 let pa skor 100.000 km ne more bit kot nov. 

 

Lp, n

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je 4,5 let stara pa ma 81km mnj ko 96kkm :D

Popravljeno . Popravil Danilo D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DinDiin pravi:

Te cist razumem :)   Moja je  sla na Hrvasko,  kjer  bo  nekdo vesel motorja z  verjetno  35k  km. :cry: 

Ja na tvoji bojo sam dobrih 100.000 km nazaj zvrtel

 

pred 8 minutami, Danilo D pravi:

Moja je 4,5 let stara pa ma 81km mnj ko 96kkm :D

  a si že štelal ventile

 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!