Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

Za par dodatnih led luči sigurno ne bo imel problemov s štromom...toliko pa ima rezerve 100%   ......samo napačne ploščice not in diske hitro popapa :grim

 

Se strinjam glede papanja diskov... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! Jaz sem ravnokar montiral meglenke na to cevasto zaščito in izgleda odlično. Okol homologacije pa ne vem. 

 

Dejte prpopat kakšne fotke kako to z meglenkam zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

attachicon.gifDSC_0126.JPGattachicon.gifDSC_0127.JPG

 

Givi, TC Motoshop

 

A lohka še dve fotki prosim. :bounce:

 Z ali brez vklopljenimi meglenkami ponoč v popolni temi, da se vidi razlika v osvetljenosti okolice (meni osebno to odločilni faktor pred nakupom),

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolš se pa pelje... :grim

Si že stestiral .....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lp

Na armaturko sem montiral nosilec za Garmin. Zadeva mi je zelo všeč, moti me le to, da mi Garmin pokrije kontrolno lučko za desni smernik. Ali je možno kontrolne lučke zamenjat in koliko dela je približno s tem?

Hvala!

post-473-0-22088800-1427967752_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bolj enostavno nosilec za Garmin prestavit, tam ti pokrije tretjino armaturke ne le lučke od smerokaza pa še, ali si izprobal poleti na soncu, da se tam ne odbija preveč svetloba? Garmina lahko vržeš kamor je, jaz sem ga imel tudi na nosilcu levega ogledala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...pa k smo ze pri nasih motorjih....picimo naprej....

zakaj imaš pa nulo pred 90k km? Je bil števec že prevrten iz nad 100k km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj imaš pa nulo pred 90k km? Je bil števec že prevrten iz nad 100k km?

Ja 2x ga je že obrnil  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 2x ga je že obrnil  :grim

Imaš na tvojem nule pred prevoženimi kilometri?

Sam se ne spominim kako je bilo na TDM, kjer sem imel pod 100kkm, vendar so na servisu rekli, da vprašanje, če so realni. Te TDMke delajo še pa še kilometrov in zgledajo kot nove. Sem pa slišal, da če prevrtiš števec iz nad 100kkm na manj, da ostane spredaj nula, če je to na vseh števcih pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš na tvojem nule pred prevoženimi kilometri?

Sam se ne spominim kako je bilo na TDM, kjer sem imel pod 100kkm, vendar so na servisu rekli, da vprašanje, če so realni. Te TDMke delajo še pa še kilometrov in zgledajo kot nove. Sem pa slišal, da če prevrtiš števec iz nad 100kkm na manj, da ostane spredaj nula, če je to na vseh števcih pa ne vem.

Ne bi ti znal povedat iz pameti al ima nulo spredaj ,bom pogledal,komentiral sem namreč zato ker poznam uporabnika tega motorja in ne vrjamem da je imel ali ima motor 190kkm .

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš na tvojem nule pred prevoženimi kilometri?

Sam se ne spominim kako je bilo na TDM, kjer sem imel pod 100kkm, vendar so na servisu rekli, da vprašanje, če so realni. Te TDMke delajo še pa še kilometrov in zgledajo kot nove. Sem pa slišal, da če prevrtiš števec iz nad 100kkm na manj, da ostane spredaj nula, če je to na vseh števcih pa ne vem.

Oj

Pr men je tudi nula spredaj

Lp,n

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Pr men je tudi nula spredaj

Lp,n

A si prevrtel  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navigacijo je najbolj priročno imet blizu ročke na levi strani. Če je slučajno treba med vožnjo kaj na hitro uštimat imaš gas in zavoro pod kontrolo, pa tudi roka je takoj nazaj na krmilu. No tvoja varianta je po moje zgrešena in brez potrebe zakomplicira zadevo. Sicer pa, če ti je tako všeč, pa naj bo. Jaz ne bi...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se vsaj eno sezono jo bom gonil.... :grim  Pol bom pa vidu.....men je vsec, ce ma motor dobr zvok, in ta ma fenomenalnga za moj okus....glede tega, ga nebi menjal nikol....Mi je pa bolj vsec poza sedenja na supermotu recimo....zato mi je cist hud KTM SMT recimo, pa Tracer...isto sedis gor....tko da bom probal ulovit ksno novo zadevo. :) No....bomo vidl, je treba najprej to sezono prezvet.... :D Mi je pa velik bolj vsec TDM, ko sem sirse krmilo namontiral.....

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se vsaj eno sezono jo bom gonil.... :grim  Pol bom pa vidu.....men je vsec, ce ma motor dobr zvok, in ta ma fenomenalnga za moj okus....glede tega, ga nebi menjal nikol....Mi je pa bolj vsec poza sedenja na supermotu recimo....zato mi je cist hud KTM SMT recimo, pa Tracer...isto sedis gor....tko da bom probal ulovit ksno novo zadevo. :) No....bomo vidl, je treba najprej to sezono prezvet.... :D Mi je pa velik bolj vsec TDM, ko sem sirse krmilo namontiral.....

A daš še kakšno sliko gor kak zdaj zgleda,z novim krmilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!