Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

Yamalube ka pa drugega.

Sm pa lih račun od letos 30.09. vidu za menjavo ketne,  sprednji zobnik JTF, zadnji JTR in veriga 525 MVXZ2 prva vgradnja, cena materiala brez dela in z DDV 157,20eur. na orginal servisu Yamaha v S. Konjicah Moto Mirči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamalube 18€ na liter? Ta je pa malo bolana. :/ Jaz sem lani vlil v svojo Motul 5100 pa lepo dela in motor ni spil niti deci po 8k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lohk zaupaš kje ga dobiš za 18eur na liter? Bi ga šu cel sod vzet :D

Sicer je iz 2014 ......rrrrrrrrrrrrrrr.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim ga vedno k Moto Mirči Slovenske Konjice, kaj več glede ola kot je na računu pa neb vedu :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede olja lahko komot ulivate v svoje TDMke Bardalovo polsintetično.....Ga uporabljam že 14 let in motor ne spije na 10k niti 1dcl.

Kar se tiče original verige za TDMko,pa jo dobite samo pri uvozniku Yamaha in je Didova HV 525 (Čisto druga muzika kot Didove XV ali XVMX)  Ekvivalentna ali približno tako dobra kot original DID HV naj bi bila (kakor Primc in še en par mehanikov pravi) EK  MVXZ2.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor pravijo mehaniki, je v zadnjih letih precej padla kvaliteta DIDovih verig.....Zato nočejo imeti več opravka z njimi....Pogovarjal sem se z dvema precej znanima mehanikoma...eden uradni Yamaha..drugi Kavasaki serviser....Oba vgrajujeta EK verige , ker ko sta vgrajevala DIDove, so jim stranke po 15k km hodile jokat v delavnice.......   EK pa je drugače prva vgradnja na Kavasakijih.....

ek-mvxz2 kupi in bo vredu brez skrbi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame je EK enuma edina dobra

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Snecer said:

gre tudi za računico, al EK za 150 eur, ki mi je držala na er okol 30k al d.i.d obična vx za 75, ki drži 25k. :)

 

Frend je za tdm set dal 100€, jez mam enakega na vtr in slabih 20 000, vse super. did vx, s ketenmaxa, hvala za naslov. mas pa ti cudno razmerje, 3 gume 1 ketna? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel malo brat temo o verigah, kolikor sem uspel razbrat so pri DID problem ponaredki, medtem ko naj bi bili originali v redu. Je tako ali so tudi z originali problemi?

Bo pa ketna verjetno EK  MVXZ2, če ne drugega je cenejša od DID ZVM-X, iz nemčije se jo s poštnino vred dobi za 110 €.

 

Kaj pa mislite o tem, original prvovgradnja DID, nekam sumljivo poceni je, original ali ponaredek? 

http://www.ebay.co.uk/itm/401203576915?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Popravljeno . Popravil theBill
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal čudno se mi zdi, ker ni zapakirana v original Yamaha škatli.....Pred letom dni sem kupil enako ketno z zobniki vred na Ebayu iz Nemčije in je bilo vse skupaj v modro beli Yamaha škatli za 130€.......  Zgleda, da se jim je valjala na polici precej časa, ker je bil noter na dnu škatle njihov nabavni račun iz leta 2007 za 190€ :)

PS: Če kupiš HV iz linka bodi prepričan, da pride zraven tudi spojni člen.....Ker ga je nemogoče kupit posebej in ne paše nanjo noben drugi ( 0.2mm širša veriga od xv,xvmz ter luknje 0.2mm ožje kot pri ostalih ketnah ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si jo zelo ugodno dobil, trenutno je ne dobiš za manj kot 180€ s poštnino.

http://www.ebay.co.uk/itm/361586591900?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Ketenset iz 2007 praviš. Si videl datum na vrečki za to HV iz zgornjega posta, 25.2.03 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj datum ni važen......če je original pakirana ji nima kaj bit......cena pa je tudi ugodna...

Samo res še enkrat pravim......3x preveri če je zraven njen spojni člen, ker ni šans da dobiš nadomestnega posebej zanjo ;)

Aja....Sem napisal da je bila moja v modro-beli škatli....ni res...bila je v rdeče-beli...enaki kot v zgornjem linku :sleep2::sleep2:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantje in dekleta živjo 

Rabim pomoč. koliko je navoj,kjer se pritrdi cevna zaščita za tdmko ? Nimam motorja ob sebi in si bom raje postružil crash pade.

Mogoče ve tudi kdo, koliko naj bi bila dolžina teh crash padu ?

Hvala za odgovor

Popravljeno . Popravil Primorc1980
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so mojstri odsvetoval crash pade, ajd, da ti pade na mestu, ce ti pa zdrsne in useka v kako oviro, robnik, ali kaj podobnega, ti lohka zakrivi okvir, ali celo zlomi...adijo motor. Plastika, dost cenejsa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem imel TDM-ke, toda "ker sta od iste firme", bom s slikama prikazal, kako je moja "desna bunkica" opravila in neopravila svoje delo pri moji prometni nesreči.

113.jpg

117.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne...za TDMko je kar nekaj izbire cevnih zascit, katere dobro opravljajo svojo nalogo...

...nobenega ne prepricujem, da si ne bi izbral, tisto kar mu odgovarja...podajam samo svoje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Givi ima dobro rešitev. Takšno imam tudi sam nameščeno. Agregat dobro zavaruje, le problem so stranske plastike. Tiste so pa še vedno v nevarnosti :(

Rezultat iskanja slik za givi protection tdm 900

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!