Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Noise

Yamaha TDM 900

Recommended Posts

Dugales

Ne moreš verjeti. Bil je nateg. Ko sem se zanimal za nakup, je imel ABS, ko sem plačal, ga ni imel?? a sem ga vseeno vzel, ker sem razmišljal, saj ima odlične zavore od R1. Pa bil je super ohranjen (kot nov res), kupljen in ves čas servisiran v Krškem.

Vaše nasvete sem natisnil in peljal motor na servis Motomax v Izolo, k Andreju in mu povedal za ABS in predal navodila. On pa je šel na probno vožnjo in ko sem prišel po motor mi je povedal, da ABS odlično deluje in je vse v redu. Bil sem zelo, zelo vesel. Očitno so zavore res odlične.

MiNa
Ob 29. 1. 2020 ob 13:38, MiNa pravi:

Sunkovito pomeni dejansko sunkovit stisk predje ali zadnje zavore. Nekateri si tega ne upajo.

Preizkusil je najbrž takole???

Seveda pa ABS lahko prepoznaš kot laik po obročkih "ABS" na obeh kolesih in po ABS modulatorju, ki je ponavadi bolj skrit očem. Tudi "lučke" v armaturi znajo kaj povedat je ABS na motorju ali ga ni...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• LunaticFringe
      Imamo pa velike občine
    • DAMI34
    • lasagna
      Tole hočemo !  
    • lasagna
    • Vin
      Prosto po spominu. Vsako poletje navijejo parkirnine za 100 %, na tradicionalni vstopni točki do Julijcev (Stara Fužina, alternativno Ribčev Laz)  je možno samo parkiranje od 8:00 do 21:00, kar praksi pomeni, da od tam pač ne moreš na pohod v Julijce, cesta od tam na Vogar 12 evrov cestnine, za sup moraš kupiti dovolilnico, sup pa lahko daš v vodo ali ven na štirih vstopnih / izstopnih točkah, pa potem še vsako letno stokanje o gneči in o disidentih, ki ne spoštujejo njihovih pravil. Pa nekateri nismo pozabili skupne akcije z Blejci pred tremi leti, kjer so v svojem bistvu povedali, da Slovenci naj tja poleti ne hodimo (https://www.dnevnik.si/1042781336/lokalno/gorenjska/bled-in-bohinj-tujci-pridite-slovenci-pa-novembra). V bistvu je vse skupaj podobno maniri trenutne vlade pri sprejemanju koronaukrepov in občinskih straž, ki so jih uvedle nekatere turistične občine. Mogoče je pač to modus operandi slovenske politike.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!