Skoči na vsebino

Yamaha TDM 900


Noise

Priporočene objave

Dober dan :)

Komu svetujete peljati motor na redni servis? :hmm:

definitivno LA BA v Litiji :OK:

če pa ti je predaleč pa Jure Primec v Ljubljani

na Gorenjsko ne hodi ker boš razočaran :grim

@Buzdovan:Si ziher da gre to za motor iz Nemčije??? :? Ker to mi ni lih najbol všeč .) ...bohve kaj se je vse dogajalo z njem :BUA:

Drugač mam pa itak namen zapeljat motor še preden ga kupim do serviserja pa da mal uč vrže pa pogleda če je motor tak kt se šika.Serviser ma vseeno mal več izkušenj s temi zadevami kt jst .)

No neka zjebana jajca iz indije koromandije pa tut nimam namena nabavlat...

pazi :devil: prodajalec je lahko s serviserjm dogovorjen :grim se je dogajalo in se še bo posebno na našem koncu so taki tički :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Primca tut jaz maksimalno priporočam...bedi nad mojo Yamahco že 2 leti in pol oz. prb. 18000km pa nimam pripomb...res stručko :worship:

Drugač pa sem v vsakem primeru mislu se mal posvetovat z Juretom,ker ma tip tut sam TDMko in verjetno motor pozna kt lasten žep!H njemu bi sevede tut zapelju da mal motor pregleda.Po moje takle stručko ki na leto prešraufa na tisoče različnih motorjev samo povoha TDMko pa ve če je vredu al ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kaksna je ponudba rabljenih motorjev v Sloveniji ti odsvetujem nakup motorja iz tujine. Kar se pa tiče serviserja Jureta, iz moje strani same pohvale!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha še nekaj...kakšna je kaj pozicija na motorju???

Motor naj bi bil bolj potovalec pa me zanima kolk se da kej kilometrov z njim delat dnevno...tko da si pol zvečer spoosben še na kako pivo it ne pa da se samo zvrneš v pojstlo?

No sej glede na to da sem že z mojo hard endurco,ki nima lih udobja na višku,delov po 350km naenkrat pol bi se s tem mimgrede dalo kakih 100 več narest,a?

Tko dolgoročno mam v mislih izlete na kakšno Sicilijo,Grčijo,Španijo,vleče me tud Islandija.......... :yea1:

Aja še to...kakšna pa je kaj zaščita proti vetru?Visok sem prb.183cm pa se mi zdi da bom že mal nad vezirjem,a :hmm:

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha še nekaj...kakšna je kaj pozicija na motorju???

Motor naj bi bil bolj potovalec pa me zanima kolk se da kej kilometrov z njim delat dnevno...tko da si pol zvečer spoosben še na kako pivo it ne pa da se samo zvrneš v pojstlo?

Sedi se pokoncno, ne boli te nic razen riti, ki tako boli verjetno na vsakem motorju po 500 km (odvisno tudi od kondicije-prevozenih km v sezoni).

Jaz pri 175cm nisem imel problemov z vetrom, tam nekje po 180 pa se je bilo treba ze malo skloniti za vizir.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš za tavisoko al navadeno šipco???

Aja ma kdo izkušnje s kakšnim aftermarket izpuhom?Nekak sm zasvojen s tem da na motorju obvezno,prvo kot prvo,zamenjam auspuh,če so le finance na voljo :D

Ma kdo kakega Akrapoviča,Wingsa,Arowsa,...kakšne cene mogoče .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je v redu d sanjaš........je prijetno in nadvse vznemirljivo.

Sam.....iz lastnih izkušenj ti povem nekaj......ko boš imel pridobitev v garaži.....bodo sanje še mnogo lepše in občutki močnejši.

No....in takrat boš ugotovil.....

- potrebujem ali ne potrebujem višjo šipco.....cena cca 22kSIT

- potrebujem ali ne nove.....glasne k hudič....rore.....cena cca 150kSit (LeoVinci)

- potrebujem ali ne dodatne stranske (plastične) kovčke....cena z nosilci cca 120kSIT.....ali se boš zadovoljil s platnenimi cca 20kSIT

TDM......JE za na dolge fure.....vse je odvisno samo od tvoje riti......ko bo dovolj utrjena.......ti bo po 700km pasal še v Istanbul......al pa ......zakaj pa ne.....potegnt še v Islamabad .)

Še enkrat pa......beži od Dojče uvoza!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- potrebujem ali ne dodatne stranske (plastične) kovčke....cena z nosilci cca 120kSIT.....ali se boš zadovoljil s platnenimi cca 20kSIT

Tole so bili pa moji kovcki domace izdelave za 5000 sit (barva). Ti na slikah se niso pobarvani.

Se ena

post-8667-1144397179_thumb.jpg

post-8667-1144397498_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno LA BA v Litiji :OK:

če pa ti je predaleč pa Jure Primec v Ljubljani

na Gorenjsko ne hodi ker boš razočaran :grim

pazi :devil: prodajalec je lahko s serviserjm dogovorjen :grim se je dogajalo in se še bo posebno na našem koncu so taki tički :lol:

Se podpišem, da je primec CAR... men je celo šel Mojo Tdmk o pogledat v štacuno..... fejst dedc. Pa tud sam ma tdmko in jo pozna do zadnjjga šraufa....

Ti, kaj je pa na Laba tok fajnga? so mi ful bliz pa jih ne poznam... Edin uni v trgovin mi je mal hecn kr ga poznam že od prej pa je tak.... nevem no

Misliš za tavisoko al navadeno šipco???

Aja ma kdo izkušnje s kakšnim aftermarket izpuhom?Nekak sm zasvojen s tem da na motorju obvezno,prvo kot prvo,zamenjam auspuh,če so le finance na voljo :D

Ma kdo kakega Akrapoviča,Wingsa,Arowsa,...kakšne cene mogoče .)

Jst mam srednje visoko šipco original od Yamahe, pa sem velk 192. Do 160 km/h ne piha. Pol so pa že vrtinci tak d je za popizdit.

Ne se zajbavat z auspuhi. Motor ma skor 500 kubikov na bat in grmenje ti bo kar vabilo gestapovce... Edin če se ne mislš ustavljat... tega pa ne priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale dojč uvoz ne mislim it pogledat ker mi nekak uvoženi motorji ne dišijo,grem pa v sredo oz. četrtek gledat eno in je zelo verjetno da bo ta taprava :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako za informacijo: V italijanskem Eurotaxu je cena za normalno ohranjeno TDM 900, letnik 2003/1. polletje 5400€. To med brati znese 1.296.000 SIT.

Če upoštevamo še to, da ga je tip pripeljal iz D, kar pomeni, da je drugi lastnik, ki motor prodaja po nekaj mesecih uporabe, je zadeva močno sumljiva.

Samo v premislek in izogib poznejšim neprijetnostim. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Evrotax se mi je vedno zdel bolj tko tko .)

Če kupuješ po evrotax ceni super če pa prodajaš si pa bolj takratko potegnu <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buzdovan, a si ti to lanserje raket montiral. :eek: Moram pazit, če za mano prpeleš. A nazaj tud ustreli? :?

.) Ne zamer!

Saj ne zamerim. Tisti, ki so zadevo videli v zivo (pobarvano), so vsi pohvalili ( od serviserjev na Elisi do italijanskih policajev), prav tako kupec motorja - sem mu dal zraven. Sedaj bom spet nabavil tdmko in ne bos verjel- spet naredim izboljsano verzijo raketometov z daljsim dosegom! Stranski kufri mi nekako ne delujejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz prodam 2 leti staro. Črno.

PM....

Ka še prodajaš? Od kolega fotr kupuje TDM pa mu lahk omenim. Iz kje si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21. za prodajo ali nakup delov obstajajo mali oglasi kot tudi za to dolocena tema/e. vsi "oglasi" bodo brez komentraja izbrisani iz normalnih tem.

iz "Navodila za uporabo foruma."

da ne bo potem kdo jokal........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lep pozdrav

Sem novo pečeni voznik in imam motor 2 meseca.

Yamaha TDM 900 letnik 2005

Prevoženih je 8500 km in je bila guma menjana in centrirana pred enim mesecem.

Ker se je pojavljalo tresenje med 110 in ~130 km/h sem dal ponovno centrirati.

Potem pa se je pojavilo tresenje med 3000 in 4500 rpm in sicer v vsaki prestavi.

Kaj bi to bilo?

Naj ga peljem na servis, ali lahko to sam kako odpravim?

Za odgovore se Vam zahvaljujem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je bil motor kaj karamboliran, prevrnjen ali karkoli v zvezi s tem???

Predvidevam, da si kupil rabljnega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je bil motor kaj karamboliran, prevrnjen ali karkoli v zvezi s tem???

Predvidevam, da si kupil rabljnega....

Motor ni bil prevrnjen, je kot nov.

Koliko pa pride servis pri 10000 km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!