Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamaha Aerox

Priporočene objave

hi, js imam aerox-a, zanima pa me kje in po kakšni ceni bi se lahk dobla naprava za omejitev obratov? Kr me kr prseseneti kakšne so danes kazni, če te dobijo da gre več kot 50. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so ustavili eno punco na skutiču,ko se je peljala čez en klanec v Lukovici..Štopali so jo,odvzeli njenega italjeta,ga na njene stroške peljali serviserju da je dal nazaj originalne dele,spet nazaj na policijsko,in odvzeli izpit.Pelala se je okoli 85 km/h.Plačala pa je 60 tisočakov zaradi prehitre vožnje,65 tisočakov za nazaj dat blokade in nov auspuh,ter 20 tisočakov prevoz do serviserja in nazaj do policijske postaje.Zdaj pa še mora plačati koliko dni bo motor tam na policijski stal torej še plus .........dnarja :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so ustavili eno punco na skutiču,ko se je peljala čez en klanec v Lukovici..Štopali so jo,odvzeli njenega italjeta,ga na njene stroške peljali serviserju da je dal nazaj originalne dele,spet nazaj na policijsko,in odvzeli izpit.Pelala se je okoli 85 km/h.Plačala pa je 60 tisočakov zaradi prehitre vožnje,65 tisočakov za nazaj dat blokade in nov auspuh,ter 20 tisočakov prevoz do serviserja in nazaj do policijske postaje.Zdaj pa še mora plačati koliko dni bo motor tam na policijski stal torej še plus .........dnarja :wacko:

ja sam to policaji prakticirajo zelo malo!

jst sm se zadnč skor s ful gasom pelov mim njih ker jih nism opazu pa se je sam mal posmejov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(reskirite tistih deset jurjv pa si naročte ono elektroniko za omejit obrate....) no tole sm js v enem forumu tuki na motosvetu prebral, zdj me pa zanima kje je to možno dobit, če ker ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi, js imam aerox-a, zanima pa me kje in po kakšni ceni bi se lahk dobla naprava za omejitev obratov? Kr me kr prseseneti kakšne so danes kazni, če te dobijo da gre več kot 50. :wacko:

Naprava za omejevanje obratov tako kot jo mam jaz te pride 100 evrov. Nabavu sem jo v Zagrebu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(reskirite tistih deset jurjv pa si naročte ono elektroniko za omejit obrate....) no tole sm js v enem forumu tuki na motosvetu prebral, zdj me pa zanima kje je to možno dobit, če ker ve?

sj jo mam sam sam sm vsen cviknu k 1x sm jo mev nastelano d je delala do 50km/h k sm jo pa naslednič za probo prklopu je pa takoj k sm dav mal gasa motor crknu. tko d morm ze spet nastelat tko d bo ok.

dav sm pa zano mal čez 8.000 pr scooterkitu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je s tem omejevalcem kar dost posla da ga prklopiš. Jst sem cel dan porabu.

No tukaj je moj

photeco.gif

Firma Pinasco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bedu, ka pa tti ko jih kupiš tuki pri scooterkit.com

Za tega pa ne vem.

Sam mi ni jasno zakaj se ga bi moralo med vožnjo vklopit :?

Men je tako čist OK. Sej ga rabim enkrat na leto in to je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to že da greš na tehničnega, sam ka če te pa cajki dobijo, sj če te na radar dobijo je tk vseen, sam zanč so pa tuki pr nas eni cajki vse skuterje ustavlal pa jih na valčke deval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to že da greš na tehničnega, sam ka če te pa cajki dobijo, sj če te na radar dobijo je tk vseen, sam zanč so pa tuki pr nas eni cajki vse skuterje ustavlal pa jih na valčke deval

Pa izklopiš motor pol pa vklopiš ko ti preverijo hitrost in ti ne gre več kot 50. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res rabmo dve temi o aeroxu?? :doze: se neb raj tuki naprej pogovarjal o aeroxu, tuki pa o restriktorju?? :doze:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!