Skoči na vsebino

problem z mašino


Priporočene objave

Peljem se z motorjem, nakar crkne!!

Vžgem ga in ko dam gas se mašina zvrti samo tok, da se guma obrne. Več obratov nikakor noče dobit. In vse tako čudno ropota.

Kaj bi bil lahko problem?

Mogoče svečka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :? :? :? :? :? :?

pa kaj je zaj to? tam na enem forumu berem, da je enemu z poggiali runnerco, odtrgalo ojnico, na tem forumu breme da psyho-tu in poggy-u tudi nekaj svečke tuljave, mašina alkrkol že je dela probleme, samo moja je kokr tok izpravana (mašina) :rolleyes: , če odštejemo plastike in nosilc za mašino, ter zadnji amortizer, je moja kot nova :D :D

psyho, upam da se bos cimprej resu problema, ker jest res ne vem kaj bi to blo, probaj pa prvo s svečko pa poročaj ;)

Lp, Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam isti problem, ampak dok laufa laufa normalno, ko se vstaviš pa bognedaj da ga v štandgas spustim, ker pol se ne morem par minut peljat. :) :wacko:

je pa najverjetneje fergazer, igla preveč dvigjena pa ga zaliva, tak sem jaz slišal od nekoga po imenu roba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam isti problem, ampak dok laufa laufa normalno, ko se vstaviš pa bognedaj da ga v štandgas spustim, ker pol se ne morem par minut peljat. :) :wacko:

je pa najverjetneje fergazer, igla preveč dvigjena pa ga zaliva, tak sem jaz slišal od nekoga po imenu roba :D

ah dej dej tale nekdo po imeu roba samo nateguje folk in laže kot po tekočem :P :P (joke) :) brez zamere

no ja pa preidimo k stvari ;)

Ciko: teb pomoje res mal zaliva, samo kako je pa ko skuter vzeg v prvo? a takrt pa nic ne zalije?

Lp, Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ciko, mal bat pa batne obročke preglej, to je men delal, pol čez en cajt pa že ni več vžigo najbolš. vzrok: zaleplen batni obroček v utor na batu an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, meni vžiga tudi bolj slabo zdaj, ko je mrzl ga je trea kr nekajkrat na nogo zakurblat, pa jaz verjamem da je igla preveč dvigjena kr odkar mi to dela mi tud kr nekaj več požre bencina in sem prepričan da ga zaliva...

p.s. kok pa te pridejo nova tesnila za cilinder pol nekje kr je treba nova ko narazen vzameš :)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, diza je bila zamašena!!

3x sem raztavil in sestavil fergazer :)

v tretje gre rado :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, diza je bila zamašena!!

3x sem raztavil in sestavil fergazer :)

v tretje gre rado :lol1:

No sam da zdj dela zdj pa rideee :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jaz sem mel danes tudi fergazer narazen, nič nisem ugotovil :wacko: še vedno enako, poigral sem se z iglo, še vedno enako, na koncu sem še svečko pogledo in je bla črna!!! pa ma komaj nekje 500km, torej je verjetno nekaj z fergazerjem .) se komu sanja kaj bi lahko blo? aja mam gus70 pa zajebava samo v štandgasu drugače laufa recimo da čisto normalno :) :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jaz sem mel danes tudi fergazer narazen, nič nisem ugotovil :wacko: še vedno enako, poigral sem se z iglo, še vedno enako, na koncu sem še svečko pogledo in je bla črna!!! pa ma komaj nekje 500km, torej je verjetno nekaj z fergazerjem .) se komu sanja kaj bi lahko blo? aja mam gus70 pa zajebava samo v štandgasu drugače laufa recimo da čisto normalno :) :wacko:

katero olje tankaš? :) probaj s kakim drugim oljem? :) mogoče ne bo takih problemov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se da to olje ko je zdaj noter izlit lepo ven? ki odspodaj da je kaki ventil al pa kaj? bom probo zdaj valvoline full synt

:)

sem že razmišlo da bi blo to samo sem ovrgo, samo je mogoče ker mam zdaj zmešano motul pa motorex nekej pol pol kr sem mel še vsakega malo pa prazn tank, samo mislim da nebi smelo bit to narobe :)

aja, pa tam ko ma fergazer intake ko motor laufa kar malo šprica ven bencin, pa ko ga izklopim po laufanju se iz fergazerja tam tudi kadi ven :wacko: pa nevem več kaj bi blo

:angry:

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se da to olje ko je zdaj noter izlit lepo ven? ki odspodaj da je kaki ventil al pa kaj? bom probo zdaj valvoline full synt

:)

ce imas gilero runner, odsraubaj dekelc, in tiste dve ceviki (ena debela, ki gre u pumpo in ena ozka, ki gre v fergazr) vzemi tam ko je pri variomatu dol, daj v eno flašo, odpri tank za olje in malo pihaj notri, da ne bos cakal 2 dni ;) potem pa lepo notri novo olje ;)

sam pa ti priporočam Motul Scooter Power ;)

pa še slika moje svečke, ki je notri odkar je 70cc, tankam pa 98 in motul scooter power ;)

22124DSC01909_-med.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to maš denso w27 fsu ne :D jaz tudi mam to, ne mam speedfighta ampak mislim da bi moglo it olje odtočit, morem ju3 pogledat

fajn bi blo če bi to rešlo moje probleme ne, samo dvomim :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to maš denso w27 fsu ne :D jaz tudi mam to, ne mam speedfighta ampak mislim da bi moglo it olje odtočit, morem ju3 pogledat

fajn bi blo če bi to rešlo moje probleme ne, samo dvomim :wacko:

jap ;) DENSO so meni izmed boljših svečk ;) em...jah tko je, treba je probat, dokler ne vids, ne ves na cem si? pa probej za spremembo se 98tankat, mogoče, ko bo bogatejša mešanica, da bo kaj bolje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, sem vse prevero, probo na štandgasu tudi brez airboxa pa isto, nekaj narobe meša kr je svečka črna kit pa ma recimo 600km pa je svečka dosti bolj črna od bonzyeve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, sem vse prevero, probo na štandgasu tudi brez airboxa pa isto, nekaj narobe meša kr je svečka črna kit pa ma recimo 600km pa je svečka dosti bolj črna od bonzyeve :D

....ravno zadeva brez airboksa ali pa zračnega filtra začne trokirat,tako da.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, ampak sem probal in z in brez tako da nevem več sploh kaj bi blo, mogoče je premala diza za štandgas ali pa glavna diza, nevem več sploh :) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jaz sem se odločo, ju3 grem po dizo večjo, ker ko sem dal 70ko nisem dal večje .) kr že dosti žere pa to .)

ki najbolše da kupim, ker peugeot nima dellorto fergazerjev not <_< , bom šel na servis peugeot če majo oni za prodat, čene pa bom vprašo ki lahko kupim pa je :)

upam da bo to rešlo problem, čeprav je svečka bla črna ko sem prevero, in bi naj to pomenlo preveliko dizo, bom ju3 vido pa bom sporočil ko menjam kakšni so rezultati :)

aja, kaj najbolše da vzamem 80 al pa 85 ne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, diz se ne dobi za ta fergazer, z _Aerox_ om sma se zajebavala kolk tolk dela zaj, ampak sem se odločo da bom dal not lepo del'orto 17,5 pa gotovo, pa se nebom več zajebaval :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!