Skoči na vsebino

problem z mašino


Priporočene objave

Jst sm naroču pr skuterkitu del'orto 19 z navadnim čokom pa sm dau 14.800. Sm se zaj**** k nism vzel avtomatski čok:(

Zdej me pa zanima kam greta cevki za ole in podtlak?

post-18-1089491250.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ve kdo če je na speedfightu ko dam gor 17,5 fergazer treba menjat še sesalni kolektor? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm naroču pr skuterkitu del'orto 19 z navadnim čokom pa sm dau 14.800. Sm se zaj**** k nism vzel avtomatski čok:(

Zdej me pa zanima kam greta cevki za ole in podtlak?

Pripeta slika (klikni na thumbnail za povečavo)

alo to maš ja blokado na 17,5 kupo si pa 19 de tisto podloško vn kdaj si ga dobu

kr sm jst meu ta frgazer v roki preden si ga ti dobu kr poznam unga pr scooterkitu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ve kdo če je na speedfightu ko dam gor 17,5 fergazer treba menjat še sesalni kolektor? :)

Mislim da moreš ti kupit novo ja. Ker je problem da ni prostora - se mi zdi. jrkO je moral menjat v glavnem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kolko časa se nekje čaka na fergazer če se naroči preko scoterkita? :hmm:

zanima me za 17,5 phbg

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo tukaj kakšne izkušnje z PHBG 19 BS zablokiranim na 17,5 ?

kak je poraba proti 17,5ki?

dela to vredi pol? kaj je treba za to potem celo koleno menjat al enako ko za 17,5, samo kolektor oz mogoče še tega ne? ker orginal koleno ma premer 17,5 zdaj pa nevem ne

aja pa kaj PHBG BS , to je kao phbg racing?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolena ni treba menjat

Mogu boš narest samo lukno za podtlak ali pa namontirat pipco pod tank kr čene nebo benzina.(zato sm ga jst nazaj poslal)

Pač tuki nimaš luknje za podtlak in morš dodatne modifikacije delat da go loh namontiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jaz tak morem dat gor kolektor ker drugače ne paše pa kolko sem gledal slike je na kolektoru zgoraj taka pipica, pa bo zgleda že tja šlo za podtlak :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delate sploh kaj druga razn menjav fergazerjev,diz,filtrov?Kaj to je kaki novi trend zdaj al kaj...Bi mogli ze pocasi met svoj odelek fergazer in moji problemi z njim... :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba nisi na tekočem ja, to pa tuning tomo vinkovičov je zaj in B)

drugače pa, ti se meniš kaj vse nekaj menjavajo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba nisi na tekočem ja, to pa tuning tomo vinkovičov je zaj in B)

drugače pa, ti se meniš kaj vse nekaj menjavajo? :D

Jaz mam menjano kaj mam.Pa ne drkam vsaki dan valckov,diz...Ko se 1x nastavi se nastavi pa dela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kaj te misliš da jaz ko bom mel nastavleno da bom drko po njemu, te je samo užitek v furanju brez šraufanja :D samo najprej morn dobit fergazer pol pa ga bom naštelo pa bo to to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima zaj če je že kdo mel enak problem, da mu je skuter zalivalo v štandgasu?

to mi je začelo delat ena 2 tedna za tem ko sem dal not 70ko, sem menjal fergazer, in mi dela še vedno enako, razen če mam zeloo visok štandgas.

v kratkem dobim manjše dize, bi mogoče mogo probat še manjšo dizo za štandgas?

včeraj sem mislo svečko kupit pa nikjer ne dobim, bom mogo do pondelka počakat da se stupit odpre spet.

je možno da bi blo kaj z lamelami (not so karbonske malossi) pod gasom dela skuter normalno, ko ga zalije pa je treba par minut počakat da benz izhlapi iz cilindra zgleda da lahko se odpelješ.

:wacko:

aja, zdaj mi tega ne dela v štandgasu, ker mam zelo visoko nastavljenega, ampak mi ga zalije ko izklopim mašino, tak da ko izklopim morem enih 5 minut počakat predn jo lahko vklopim pa se peljem (gre štartat mašino takoj, samo jo kr zaliva če takoj vklopim spet)

aja pa hladna mašina s čokom tud vedno lepo vžge :xx: .) :(

če ma kdo kako idejo kaj bi blo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga dam nižje mi ga pa tak zamori v štandgasu :wacko: sem probal vse pozicije igle, štelal sem zrak, štandgas, jutri verjetno dobim manjšo dizo pa bom probal, samo čudno mi je da je to delalo s starim fergazerom, zato sem kupo novega, pa enako dela

ki bi še lahko bil problem??

lamele tudi očitno niso, pod gasom pa laufa normalno :)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!