Skoči na vsebino

Maxxis gume


Šusi

Priporočene objave

Zanima me, če ima kdo kakršne koli izkušnje s temi gumami oz. če jih je že imel kdo namontirane na kolesih in jih imel možnost preizkusiti...oprijem,kulk km zdržijo itd..

Maxxis

Popravljeno . Popravil Šusi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki še ne poznajo teh gum...

Včeraj sem namonital nove gume ki sn jih dobil za testiranje in sicer MAXXIS SPORTMAXX 120/70/17

170/60/17 in naredil okoli dvesto kilometrov.

Prej sem vozil z dunlop d207 in moram reči, da so za mene maxxis neprimerno boljše. Lega na cesti je odlična(motor gre kr sam v ovinek), oprijemljivost tudi odlična, sama vožnja udobna. O obrabi zaenkrat ne morem govoriti, vendar mi je prodajalec zagotovil okoli 8k km odvisno od vožnje.

Prvi vtisi zelo pozitivni, prav tako pa je tudi privlačna cena gum(cca 50k sit za komplet)..

Kaj več še sledi po par km.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi maxxis gume že 6k km in sem nasploh z njimi kar zadovoljen, dober prijem pa tud zrabljene niso kaj dost.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi maxxis gume že 6k km in sem nasploh z njimi kar zadovoljen, dober prijem pa tud zrabljene niso kaj dost.. :OK:

kateri motor ? katere gume si imel prej ? koliko so tiste zdržale ? ... Brez dodatnih podatkov je tvoj post žal neuporaben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

@ Šusi!

Tut js kupujem gume pri Muleju v Šentjurju. Dej opiši malo svoja občutja sedaj ko si gumo že vrjetno dodobra spoznal.

Danes sm se pozanimal pa pride dimenzija 180/55/17 26.000,00 sit.

V primerjavi z Dunlop 207 RR ki z gotovino nanese 31.500,00 sit, posebaj s tem da z njo narediš slabih 5000 km.

Koliko je teb zdržal Maxxis?

LP, Uroš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri motor ? katere gume si imel prej ? koliko so tiste zdržale ? ... Brez dodatnih podatkov je tvoj post žal neuporaben.

Sej je napisal da D207 o katerih je pa ze blo predebatiranga. :wacko: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi maxxis gume že 6k km in sem nasploh z njimi kar zadovoljen, dober prijem pa tud zrabljene niso kaj dost.. :OK:

Ti pa nisi napisal da so ti na skuterju zdržale 6k km.

Ta informacija mi prav nič ne pomaga. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi maxxis gume že 6k km in sem nasploh z njimi kar zadovoljen, dober prijem pa tud zrabljene niso kaj dost..

Sej tiste Maxxsis gume ki jih vgrajujejo na originalne skuterje nimajo prav dobrega oprijema vsaj kakor je znano ne. Pa predvidevam da je to tema o Maxxsis gumah visjega ranga. V bistvu je govor o gumah za cestake ker to je jasno da ce napisem da mi je guma zdrzala 100000km to nic ne pomaga ker bi jo lahko imel a samolkolici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je napisal da D207 o katerih je pa ze blo predebatiranga. :wacko:  :OK:

če bi on napisal, jaz ne bi spraševal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je zadnjič na ridah eden razlagal,da jih bo začel prodajat, in pravi,da jih je imel njegov frend na Ducatiju 900SS in je z njimi ful zadovoljen, pa še pocen so :hmm:

mogoče so pa res dobre, bi blo za probat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ps-testu sodec (bandit 12 in fazer 6) kjer je bila guma zadnja med testiranimi ima samo eno prednost - ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst sem tud mal premišljeval o teh gumah... :hmm: Tko da jih bom najbrš kr nabavu in sicer spredno. Zdej mam obe d 207, tko da bomo vidl kako se obnese. Mal sem gledov po netu pa jih eni kr hvaljo. A ma kdo iskušne z temi gumami na 125ki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

booo....

dobivam za isto ceno dunlop in se kr bojim preizkušat te maxxis.....

se bo kdo okorajžil no??!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!