Skoči na vsebino

Maxxis gume


Šusi

Priporočene objave

Tud jst sem dobu za isto ceno Dunlop tko da sem se za to tud odloču ;)

Strah nas je neznanega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Glavni distributer MAXXIS gum za motocikle je servis Rogelj & Rogelj, pokličite in vprašajte na tel. 041 710 183.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a bo kdo kej napisal o svojih izkušnjah z temi gumami..lepo bi bilo

se mi zdi da jo bom js probal ta teden...... nism čisto odločen še <_<

post-1823-1116859136.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emn... SIPERMA XX menda.. :blink:

drugače pa mam maxxis-ke na runnerci.. pa am.. enih 2x se mi je ze malo spodneslo.. pa neem ce sem jas kriv al gume :ninja: :D

Popravljeno . Popravil norc4life
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SuperMaxx M6029 (Zadnja)

Dimenzije pnevmatike:

190/55ZR17 73W/TL

150/70ZR17 69W TL

200/50ZR17 75W TL

190/50ZR17 73W TL

160/60ZR17 69W TL

170/60ZR17 72W TL

180/55ZR17 73W TL

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

A so že kakšni novi vtisi o teh gumah? Oprijem, kolko km zdržijo, ipd.. Jaz imam gume maxxis na avtomobilu (zimske) in sem z njimi kar zadovoljen. Premišljujem da bi spomladi tudi motocikel obul v maxxis sportmaxx, vendar bi bilo prej vseeno fajn slišat kakšen vtis nekoga, ki je zadevo že preizkusil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mal mi je žal ker nisem že prej zasledil te teme.java script:emoticon(':devil:', 'smid_18')

:devil:

Maxxis je super guma.Z njo sem naredu cca. 9000 - 10000km.Vozim Z 750 letnik 2004.V dveh letih sem prevozu 31000 km.java script:emoticon(':naughty:', 'smid_31')

:naughty: Gume so mi po voznih lastnostih zelo podobne npr.BT012 ali BT014 le da so mi zdržale več(2500 km)Niso ranga dunlop d208 so mal počasnejše za zaprte ovinke, ker je guma bol okrogla in je potrebno motor malce bolj premetavat.Kupu sem jih lani po ceni 45000 sit kar je odlična cena. Letos pa je le ta že precej višja.

Mislm da je test precej realn, saj sem jih menjal pred furo v Črno goro(prej sem mel gorD208) z mano se je vozila še moja lepša polovica 2400km.V Dolomitih sem sam prevozil 2000km.Prestale so test na Sobotu (A)in na ridah. Ko ropotajo stopalke, guma niti enkrat ni spustila. Strah je odveč 100%.

java script:emoticon(':OK:', 'smid_9')

:OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 12 let pozneje...

A vozi kdo maxsis m6006 gumo:

jodkhMxqcli8

 

Zdej, ne vem, ali so vse štoflc gume takšne, sam tale v dežju grata smrtno nevarna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/14/2018 at 9:32 AM, Buschi said:

A vozi kdo maxsis m6006 gumo:

jodkhMxqcli8

 

Zdej, ne vem, ali so vse štoflc gume takšne, sam tale v dežju grata smrtno nevarna.

Na ADV forumu imaš nekaj povratnih informacij:

https://advrider.com/f/threads/maxxis-m6006.100637/

V kolesarski indusriji pri gorskih kolesih so najboljši. Po mojem mnenu so pri MTB spustih na mokrem skalnatem terenu najboljši in neprekosljivi. Razni ročno izdelani kontinental z black čilijem ali švable, mišelin.... nimajo za burek. Preizkušeno na mojih feltnah v ekstremnih pogojih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!