Skoči na vsebino

Vtisi iz novoletnega FS


Priporočene objave

Takole v živo za otvoritev nove teme...

Kar dobro zgleda. Nekaj nas je mogoče še treznih.

Na splošno je zelo veselo, pa nekaj fac sem si celo že po nickih zapomnil. Pa Hanzi nič več ne vidi (promilevkrviPRESS)...

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni hudega.Vsi živi in zdravi.

Brrrm in Lady uživlal v nočni snežni vožnji domov. Edino kraguljčkov ni bilo.

Fešta 1A.

Goričko 1Anakvadrat.

Hvala Icelady & Ice, da sta nas zvlekla v tiste konce.

Hitro spat.

Bye

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, plesalci

Midva s Slivičem sva že trezna, zato bi bilo zelo dobro, da fotke s fešte obrneš Ob štirih zjutraj sva se "prisankala" domov. Srečanje z vami vsemi nama je bilo zelo všeč. Žiga, faca si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon na 100. potenco.

Hvala vsem za vse, noro dobro je bilo. (Ne morem nič drugega spravit iz sebe danes...)

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno pri moči, da se prijavim na Forum.Sinoči sva s Sončko "priletela" šele ob enih in že odprhutala ob štirih.Žal ni šlo prej, je bila še druga žurka v špilu.Fajn, fajn sem se ga "poknu".Bilo nama je v veselje, da smo se videli in spoznali.Malo sem bil preveč pod gasom, da bi prihrumel s Suzukijem (yellow fever), saj me Žiga pozna in ve, da to zame ni nenavadno, saj treniram za "nastop" na Elefanten v Nemčiji januarja.Kdo gre z mano? Kar pokličite, upam, da ne bo prevelika gužva ali, da bi bilo pretoplo, pa kdo ne bi hotel iti. Letos je bila mila zima in nisem šel, tokrat bo pa prava zimska idila za tako winter-moto varianto.Žiga oglasita se na domačo rdečko ali pa kuhano.Friška žganica bo januarja.Lepo nam je bilo na Goričkem. To je moja najljubša deželica za potepanja z motorjem ob nedeljah, ko ni dosti časa za daljše vožnje.Forumci pridite z motorji na kakšno izi vožnjo spomladi,poleti,v jesen pa tudi pozimi gre(čeprav z dolgimi gatami). Čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dobro jutro, plesalci

Midva s Slivičem sva že trezna, zato bi bilo zelo dobro, da fotke s fešte obrneš Ob štirih zjutraj sva se "prisankala" domov. Srečanje z vami vsemi nama je bilo zelo všeč. Žiga, faca si

Hmmm - no ja, saj zdajle bi mogoče že bil pri močeh... Eh, ne še.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furioso, slike dobre. To, da sem moral malo obračati glavo pa tudi ni nič hudega, ker glavobola danes ni. Pili dobro vino in pivo tudi.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva z gogijem živa in zdrava prispela domov...

moram reč da je bilo superše enkrat se zahvaljujem uzzy-u in mariči za darilo

drgač pa folk bli ste super to moramo drugo leto ponoviti

ice in icelady to sta res super organizirala...

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Takole v živo za otvoritev nove teme...

No, pa dejmo, naj se vidi, da smo odvisni ...

quote:

Kar dobro zgleda. Nekaj nas je mogoče še treznih.

Na splošno je zelo veselo, pa nekaj fac sem si celo že po nickih zapomnil. Pa Hanzi nič več ne vidi (promilevkrviPRESS)...

Ja, mozganjski reznji so polni vtisov tudi pri meni. Furioso, se enkrat hvala za "Der richtige dreh" oz. "twist of the wrist" Ampak pivo ti ne uide

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Takole malo za uverturo (malo se mi še vedno spi)... Velike fotke so, mašina ne deluje najbolje v težkih svetlobnih pogojih. Manjšat in lepšat pa se mi fotk zdajle res ne da. Kar sami se malo potrudite.

No saj ... ti daj kar vse gor, pa bo

Noise, kaj bo s onimi posnetki, naj jih pricakujemo v divx ali realmedia?

divx codece imas na www.divx-digest.com

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice & Ice Lady: fino je blo tole organizirano Tudi dom duhovnosti ali kaj je ze bil, ... super se je spalo

Treba ponovit ...

Drugace pa ... ne vem no, kamor koli pridem, se nekaj zgodi z glasbo. Na nekem zuru je sel CPU cooler masini za mp3je, tokrat so nam kar "hi-fi" odnesli ... No ja, sam svoje opreme ne bi imeli kam dati.

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice in Ice lady sta carja

Bilo je super in nepozabno, ze dolgo nisem bil na tako dobri festi in med tako dobrimi ljudmi

To bo treba ponovit, oziroma predlagam da postane TRADICIONALNO.

Zal pa nama je z mojo lady temperatura preprecila kopanje!A ste bili na kopanju in kako je bilo?

Uzzy hvala za darila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Z Ice-om naju zelo veseli, da se je večini dopadlo...torej ste za akcijo enkrat poleti, ko bo bolj toplo...100 litrov vina čaka

Smo za akcijo, definitivno... Bomo naredili eno dolgo skupinsko furico do tja gor in zadevščino ponovili!

Aja, še to, Ice Lady, please dej se še enkrat v imenu motosveta zahvali Borisu za prijaznost in gostoljubje..

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom na kratko, ker se mi mudi sprobati darila:

bilo je QL. Ice & Lady hvala za tako dobro organizacijo. Uzzy & Marici hvala za copatke in koledar. Tudi toplice so dobr sedle.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, tolk ste navdušeni, da mi je zdaj še bolj žal, ker me ni bilo. Sej jaz sem se tudi dobr mel ampak je blo na NFS zgleda še boljš.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Z Ice-om naju zelo veseli, da se je večini dopadlo...torej ste

Nas veseli da vaju veseli

quote:

za akcijo enkrat poleti, ko bo bolj toplo...100 litrov vina čaka

Mi tudi

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superlativi tudi z moje strani. Hvala IceLady za organizacijo in seveda tudi tebi Ice, ker si ji ves čas stal ob strani. Hvala Mariči in Uzzy za živo zelene copatke (in ostalo), sem jih danes samo pogledal pa sem bil zbujen. Vsem ostalim hvala za izredno družbo, še posebej hvala Ice za "tisto" in seveda Zoolo za "Tisto"...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, vtisi, vidim, da čeprav je ura že pozna marsikoga še ni blo gor, kar pomeni, da so ble tuplice žive.

Najprej pohvala in zahvala "Ledenemu paru", kljub neločenim sobam in Suzukijevemu "nadlegovanju" v zgodnjih jutranjih urah sva se midva z Mariči naspala kot že 2 tedna ne.

Žur je bil enkraten, čeprav sva bolj zmozgano opazovala in sedela, jebat ga drugič bomo bolj živi.Kar se tiče ponovitve DEFINITIVNO !!!

LP

Uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zal pa nama je z mojo lady temperatura preprecila kopanje!A ste bili na kopanju in kako je bilo?

Enkratno! Super! Fino! Edino palec na levi roki sem fental za naslednji teden - vsaj (zelodrselonaploscicahPRESS).

Skoda, da nas ni bilo vec, bomo pa drugo leto vsi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Matr, tolk ste navdušeni, da mi je zdaj še bolj žal, ker me ni bilo. Sej jaz sem se tudi dobr mel ampak je blo na NFS zgleda še boljš.

E, lahko ti je zal! Definitivno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hvala Mariči in Uzzy za živo zelene copatke (in ostalo), sem jih danes samo pogledal pa sem bil zbujen

Ja, obema hvala za darila, jaz pa moram reci, da so zeleni copatki prisli v postev se isti vecer, saj smo hodili po sobah z njimi. Pa kako prijetno topli so... in mehki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!