Skoči na vsebino

Vtisi iz novoletnega FS


Priporočene objave

Hola!

Pravkar sem Codeinu emajliral moje slikce iz Prekmurja, verjetno bodo tule gor ze jutri in bomo lahko zvecer v Trzinu se enkrat obujali lepe spomine...

Mejte se in pazite nase!

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, da še jaz pristavim svoj lonček:

1. ljudje OK

2. kraji lepi

3. hrana dobra

4. pijača tekoča

5. darilo uporabno

6. spanje krepčilno

7. voda topla

8. tobogani hitri

...

In kaj je bilo slabo?

1. prehitro minilo

2. čas reprize nedoločen

Napotek za prihodnost: PONOVITI ČIMPREJ !!!

P.s.: Icetours upravičil zaupanje (katran, perje, tračnica neuporabljeno), Uzzy&Mariči izvedla popolno presenečenje (copatki topli, mehki, prav veliki, lepe barve, ...) ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na desni nogi mam v prvem členku nalomljen drugi in tretji prst, na levi pa drugi prst takisto v prvem členku (stric na rentgenu povedu v pojasnilo zakaj moji prsti barvo spreminjajo - niso štumfeki krivi!).

Gregs, giv mi haj fajf!

Lupčka & objem vsem

party tiiiiiiimeeee!!!

Roni jest sem se tud zlozil, ko sem lezel ven iz bazena! Na sreco mam samo par modric po telesu. Ce pa bi se tako poskodoval kot ti, bi se pa posvetoval s kakim odvetnikom = $$$$$ odskodnina$$$$

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni & Gregs, pozdravita se čimprej. In kot je rekel Tadej: morda bi bilo dobro malo "pritisniti" na določene osebe ter kaj "potegniti" (saj itak dovolj dobro zasluzijo). Morda jih bo pa to izučilo in bodo zamenjali vse tiste norodrseče ploščice, ki nikakor ne sodijo v takšen objekt.

POZDRAVITA SE!!!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni frke! Sm nezgodno zavarovana, ko kaka eksotika! Nimajo sreče z mano! Do zdej sm več nazaj dobila kot so pa oni od mene!

Pridni bit... pa nč tazga delat kr mame ne smejo vedet!

R

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sklepam po številu prijavljenih in verejtno tudi kakšnega neprijavljenega ranjenca je bilo skoraj smiselno izogniti se kopanju.

Vsi prizadeti, čim preje in čim kakovostneje pozdravite svoje poškodovane ude.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pridni bit... pa nč tazga delat kr mame ne smejo vedet!

Če pa že, ... PA VSAJ POSNAMTE!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Suzuki, slike v redu. Edino pri sliki z Loonico in FalcotomR si zgrešil. Tretji ni Sonček, ampak Loonicin Gogi.

Brrrm

Hola!

"Napaka" je bila namerna (v upanju, da Gogi ne bo hud name). A se ne slisi tako se bolj romanticno??? Kaj cmo, prazniki vplivajo name...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

"Napaka" je bila namerna (v upanju, da Gogi ne bo hud name). A se ne slisi tako se bolj romanticno???

Suzuki, deluješ kot nekdanje trške ženitne posrednice: Tega in njo bom spravila skupaj, onih dveh pa ne, ker ne pašeta drug k drugemu.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

"Napaka" je bila namerna (v upanju, da Gogi ne bo hud name). A se ne slisi tako se bolj romanticno??? Kaj cmo, prazniki vplivajo name...

LP suzuki

gogi ni nč jezen nate suzuki...ampak pravi da boš mogu dat za pir...hi hi hi hi...

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse smo že napisali mene zanima samo, če je kdo slučajno našel kak fotoaparat nižjega cenovnega ranga v pisani tutifruti torbici.

Midva ga pogrešava !

P.S.- Danes odrineva v Bratislavo zato Lepo praznujte in Sreč'nga zdravga, veselga, debelga, velik sexa mal otrok, velik lepih in sončnih dni in.............. vam iz srca želita Mariči &Uzzy!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!