Skoči na vsebino

Vtisi iz novoletnega FS


Priporočene objave

Res je bilo krasno. Zelo mi je žal, da nisem bil popolna zdrav, da bi lahko vsaj kozarček ali dva rujnega zvrnil. Pa drugič.

Ice Lady in Ice, najlepša hvala za odlično pripravljeno žurko, tudi spanje v popolni tišini mi je dobro delo.

Hvala Mariči in Uzzyju za darila, to je bila pa res lepa gesta.

Skratka srečanje in veseljačenje je bilo nepozabno, zato moramo definitivno to ponoviti z motorji. Sam rečte kdaj, pa gremo.

Motosvetovci smo res ena vesela druščina.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Matr, tolk ste navdušeni, da mi je zdaj še bolj žal, ker me ni bilo. Sej jaz sem se tudi dobr mel ampak je blo na NFS zgleda še boljš.

E, lahko ti je zal! Definitivno!

Hotschko, ... ammm nekdo bi reku TRPI , ampak sej bojo še reprize!!

Respect, Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, obema hvala za darila, jaz pa moram reci, da so zeleni copatki prisli v postev se isti vecer, saj smo hodili po sobah z njimi. Pa kako prijetno topli so... in mehki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa sreča, da vsi niso mogli priti.

Ocenjujem, da je ta trenutek (seveda prenešeno na pomladansko poletne razmere)na FS pripravljeno priti do okoli 100 motosvetovcev in spremljevalcev.

Še 10 več v soboto in bi postalo malce nagneteno.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ste se razpisali preden so se mašine ohladile al' kaj?? Pridem gor in .... ma vse povedano, ...

Hmm, ledenima še enkrat hvala, isto Uzzy in Mariči, ... .gesta nepozabna.

Amm, kar se tiče ponovitev pa, ... Kdaj?! Danes?! Kje?!

No ja vožnja domov je bila kombinacija holesterolno, sladkornih užitkov povezanih z adrenalinskimi športi in upokojensko vožnjo po novozapadlem snegu z letnimi gumami. ampak alles OK!

(samosopotnikjebilnekibled PRESS)

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbral vtise, umiril tresenje rok in še enkrat pošteno razmislil o vsej stvari, kaj se je vse dogajalo, kje, zakaj in s akkšnim namenom...

To srecanje je bil nedvomen in neizpodbiten dokaz, da je nakljucno/virtualno druženje preraslo v nekaj vec, nekaj cemur bi lahk dejali homogena skupnost odprtih,iskrenih in predvsem enotnih ljudi, ki jih družijo enaki interesi. To ni samo "samo" ljubezen do motorjev, to je ljubezen do dobre zabave,iskrenosti,brezkompromisnega uzivanja,svobode in ljubezen do skritega otroka v vsakem, ki ob takih trenutkih pride na plan...in to je pogoj za vsako uspelo srecanje, za vsako popito pivo,vsako urico,dve preživeto v takem okolju.In so zuri in je Zur.

Hvala vsem za odlicno družbo,nadvse prijetno zabavo, pogovore, hvala vsem za stiske rok, prijazne besede,poglede in predvsem hvala vsem, da so bili preprosto tisto kar so...

Motociklizem je nacin življenja...motociklizem v okviru takih dogodkov ni vec sam sebi namen...je motociklizem in Motosvet...skupaj.Eno.

Vesele praznike vsem....in ohranite lepe stvari v dobrem spominu...ostalo ne bo imelo nikoli smisla...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Ljudje pravega Anubisa smo zgubili nekje v termalni vodi!!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na splošno je zelo veselo, pa nekaj fac sem si celo že po nickih zapomnil. Pa Hanzi nič več ne vidi (promilevkrviPRESS)...

Če maš pa slab monitor pa še pred mano si ga skrival kot bi bil nekakšna vojna tajna

Škoda ker je že mraz, no zdaj pa še sneg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ampak je blo na NFS zgleda še boljš.

hotschko

Hotschko z eno besedo: SUPER

Škoda ker je že mraz, no zdaj pa še sneg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer pa sreča, da vsi niso mogli priti.

Ocenjujem, da je ta trenutek (seveda prenešeno na pomladansko poletne razmere)na FS pripravljeno priti do okoli 100 motosvetovcev in spremljevalcev.

Še 10 več v soboto in bi postalo malce nagneteno.

Brrrm

Mislim daje bil že tako premajhen prostor pa še kelnarja sta bila samo dva in to ne samo za nas še za one nad nami!

Škoda ker je že mraz, no zdaj pa še sneg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel domov v posteljo okoli 9 zvečer. Zahvala naprej ICETOURSU za zelo dobro organizirano FS (popolna itak ni nobena zadeva) toplice so bile super sploh kopanje zunaj pri 6 st.C v vodi z dodatkom nekašne nafte. Upam da bo koristila kaj mojim starim poškodbam.

Sicer pa pri vožnji domov smo imeli hud adrenalinski vložek. Upam da se to kar se je včeraj zvečer zgodilo Climberju in njihovim sopotnikom meni ne bo nikoli zgodilo, ker vprašanje če bom imel kdaj tak avto kot on ker sicer je po mojem mišlenju nebi tako poceni odnesli. Upam da z avtom ni nič hujšega razen nekaj prask.Zakaj je pa avto dobil praske in kako pa naj napiše kdo iz njegovega avtomobila oziroma bom jaz nekoliko kasneje.(davidimčevaskajfirbecmatrapress)

Škoda ker je že mraz, no zdaj pa še sneg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si prav namenoma čakal kdaj boš pritisnil za sliko. Hvala za odlične slike. Sem se nasmejal že ob tvojem slikanju sedaj pa še enkrat.

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Uredil - HANZI on 24/12/2001 10:37:44

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pri vožnji domov smo imeli hud adrenalinski vložek.

Ne samo na FSju, motosvetovci znamo poskrbeti za dogajanje po njem.

Climber, takoj podrobno poročilo. A si poskušal avto polagati skozi ovinek, pa si se ti nagnil na eno, sopotniki pa na drugo stran?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

pri vožnji domov smo imeli hud adrenalinski vložek.

Ne samo na FSju, motosvetovci znamo poskrbeti za dogajanje po njem.

Climber, takoj podrobno poročilo. A si poskušal avto polagati skozi ovinek, pa si se ti nagnil na eno, sopotniki pa na drugo stran?

Brrrm

DA ti namignem: delal je losov test (spomni se na mercedes A in njegove poporodne težave)

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da je bila cesta takole poledenela iz zasnežena, drugače bi do doma še zaspal. Ob štirih zjutraj je bila skoraj popolnoma prazna, tako da sem v raznih zdrsih lahko neizmerno užival... Prišel brez praske domov (pa hvala avtu za ABS).

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta domov bila odlična.

Sneg na tleh, sneg v zraku.

Vklopil dolge luči in vozil v tunel snežink. Bajno.

Ravno zaradi tega sva se z Lady odpovedala duhovnemu počitku in odbrzela proti Celju.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NFS je bil enkraten kot vse kar se dogaja v večji meri spontano!

Iskrena hvala prav vsem !!!!!!!!

Pa da vam razjasnim se dogodek na poti domov:

Vzdusje v avtu je bilo ze rahlo zaspano, teme pogovora so postajale ze filozofske in ker to vedno pripelje cloveka v stanje nezainteresiranosti, pasivnosti in totalne praznine, se je vesolje poigralo z nami.

Kaj se zgodi, ce sredi voznega pasu, ob neprevec dobri vidljivosti, zagledas ocke bogega lesija, ki milo zrejo v luci drvecega avtomobila, katerega volan drzis v svojih rokah

Najprej levo mimo psa, rit avta se sledi, potem kontra udarec riti, avto bocno zdrsne proti desni, volan ostro levo a mnogo prepozno. Ujamem ga sele ko drvimo ritensko proti desnem robu ceste, bremza, pol pa sam se poka, pa v graben, pa na sredo brezine, kjer kake dva metra nad visino cestisca obstanemo. Ker spostljivo lepo bocno visimo, takoj vklop stirikolesnega pogoncka, reduktor, pa dol in nazaj na cesto. Obrnem, ker gledamo v nasprotno smer, Lojzi, ki je bil za mano tudi ze parkira spredaj. Prvi komentar sopotnikov - gumo je odtrgal (v grabnu vidim crni obris gume). Kar malo cvikam stopit ven, kolikor je ropotal, ne more bit kaj dosti celega.

Presenecenje sledi, hodim okrog avta, svetim z baterijo, pa ne najdem nobene neznane praske. Uvau, Najrajs bi avtucek kar mal pobozal .

Med tem casom prideta cestarja, ki sta nas ples opazovala z nasprotne strani in cudno zjata v avto : "ma sem mislo dam spet po cest vkup pobiral!!!" Bila sta obvescena o psu in sta ga iskala, samo v takem snezenju, ponoci je premikajoco zivalco pac tezko najti. Potem sta ga nasla, pod mostom, revez je bil ranjen. Mi smo pocakal policijo zaradi zapisnika, potem pa prek Tepanj in odlicne restavracije v Trzinu srecno prispeli domov!!!

Se enkrat srecno novo leto prav vsem

PS Guma v grabnu je bila ze prej tam, od enega kamiona

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se to: Iceturs, ce je bil ta p(l)es v programu NFS-ja se vama zahvaljujem za enkratno programiranje dogodkov s srecnim zakljuckom (drzga ko gledat tko ni blo za nardit).

Nikakor in pod nobenim pogojem, pa ne sprejemam narocil za demonstracije vzvratne voznje z neprimerno brzino v graben in cez

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!