Skoči na vsebino

Vtisi iz novoletnega FS


Priporočene objave

[blue]Agencija Icetour se Vam zahvaljuje za zaupanje, ki ste ga

izkazali...kot rečeno premiera izrazov na obrazu uspela

Želiva Vam lepe praznike,mnogo sreče, zdravja in še dosti VARNIH KILOMETROV......(dos't mate)

Ice Lady

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel vikend je blo eno samo poglobljeno spoznavanje motosvetovcev in odkrivaje nasih psihofizicnih limitov, predvsem pri slednjem pa so se nekateri malce usteli .

Skratka super. Treba ponovit. Ice-tours deležen samih pohval, naslednjic zopet potujemo z vami .

Pa se en thanks Zoolotu za prevoz: thanks

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Imel sem se prav lepo, ampak brez vas mi to ne bi uspelo - HVALA VSEM!!! Posebna zahvala agenciji IceTours, pa seveda Furiosu in Uzziju za prijetno zimsko branje (Der richtige Dreh) v toplih copatkih... Nice touch je bila tudi enka na badgih za SoloRiderje (kdor je to sploh opazil!).

Malce zal mi je le tistih, ki so sicer bili tam, a se ne morejo spomniti, kako fajn s(m)o se imeli... Drugic priporocam vec mleka in manj snopsa, pa bo. Tistim, ki so tole zamudili pa enostavno nimam kaj reci - lahko samo metke podajam...

Aja, jest imam tudi nekaj slik, ampak moram v sluzbo, da jih DLam in sfriziram, tako da bodo na ogled danes zvecer ali jutri - bom videl kako bo, od onega tobogana v toplicah sem obtolcen kot jabolko, pa se vceraj smo ga spet malo biksal...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NFS čista desetka!

Toplice so za oldtajmerje!

Na desni nogi mam v prvem členku nalomljen drugi in tretji prst, na levi pa drugi prst takisto v prvem členku (stric na rentgenu povedu v pojasnilo zakaj moji prsti barvo spreminjajo - niso štumfeki krivi!).

Gregs, giv mi haj fajf!

Lupčka & objem vsem

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem ......aammmm .....lepo,da vam je bilo vsec.

ko sem prebiral tole temo,mi je postajalo vedno bolj (glej zgoraj) .lepe pozdrave vsem od borisa in kelnerjev (ej takó maló kak smo meli s totimi posla - za pojasnitev: prva soba je bila pokozlana vsaj v treh kotih,v drugi so morali vse pohistvo in prte oprati).za ponovitveni zur: lista in termin sledita.

climber,icetours ni posiljal ovir na cesto za sprobavanje refleksov in znanja - samo da se je srecno koncalo.

roni,kje si se pa ti po"tepala"?? pa cimprejsnje okrevanje zelim.

gregs,enako.

anubis: ........(brez teksta).ti je vino naskodilo ali toplice? ali te je treba samo mal opedenat? dobro napisano.

vsem ostalim: samo da vam je bilo vsec.

BTW: miha (frater v domu duhovnosti) se ni klical?

za danes lep bozic vsem.

best

ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nice touch je bila tudi enka na badgih za SoloRiderje (kdor je to sploh opazil!).

Jaz da se malo pohvalil samo sem prej pri Brrrm preveru če sem prav mislu

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NFS čista desetka!

Toplice so za oldtajmerje!

Na desni nogi mam v prvem členku nalomljen drugi in tretji prst, na levi pa drugi prst takisto v prvem členku (stric na rentgenu povedu v pojasnilo zakaj moji prsti barvo spreminjajo - niso štumfeki krivi!).

Gregs, giv mi haj fajf!

Lupčka & objem vsem

party tiiiiiiimeeee!!!

In kje si se ti poškodovala

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sm lezla iz bazena, mi je noga zdrsnila čelno u rob ploščic. Enkrat leva, drugič pa desna! Kdaj pa kdaj je pa že blo treba bremzat, če sm že Lojzija u tunelu tobogana po levi prehitela skoraj brez dotikanja. Luji, sori za vs strah!

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Cel vikend je blo eno samo poglobljeno spoznavanje motosvetovcev in odkrivaje nasih psihofizicnih limitov, predvsem pri slednjem pa so se nekateri malce usteli .

Skratka super. Treba ponovit. Ice-tours deležen samih pohval, naslednjic zopet potujemo z vami .

Pa se en thanks Zoolotu za prevoz: thanks

READ MY FACE

Stari, ni pene, ... sploh pa kje naj najdem drugega navigatorja ki prenese toliko glasne muZZZZke?????

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko sm lezla iz bazena, mi je noga zdrsnila čelno u rob ploščic. Enkrat leva, drugič pa desna! Kdaj pa kdaj je pa že blo treba bremzat, če sm že Lojzija u tunelu tobogana po levi prehitela skoraj brez dotikanja. Luji, sori za vs strah!

party tiiiiiiimeeee!!!

Za tiste ki Roni niste videli v akciji pa ...

To me spominja na un štos: "..... Pfujjj! Konobaru još jednu ljutu,.... bože kako baka vozi!"

ThanX Ekipi za vse tremutke čictega STRAHU v tunelih (nikolineveskdo tebozajahuPRESS)!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj človek napiše po 7. straneh in dveh dneh, da ne bi še enkrat ponavljou vsega? Da je (skoraj) vse res, predvsem bi pa mogoče še enkrat ponovil (novega?) Anubisa. Ej, to ni več samo motociklizem, to je res pravi motosvet! Prelepi trenutki preživeti v vaši družbi naju s Tino silijo,da se zahvaliva Icetouru (moje opravičilo, ker smo nekateri malo dvomili?), zahvala Uzziju in Mariči za res lepo in prijetno presenčenje, lepa hvala vam, ker ste bili in ste res to, kar ste, in ste nama taki všeč, and last, but not least, hvala našemu Noisu, ki nas je (sicer posredno, ampak velja) zbral v tako grupo, ki mu dokazuje, da smer, ki jo je začrtal s svojim Motosvet.com portalom res pelje tja, kamor si jo je zamislil. (Branje ni primerno za diabetike!) Če pa mislite, da morate čez celo zadevo kakšno kritično rečt, naj vas spomnim, da "malenkosti ne motijo velikega duha" (je rekel Kljukec s strehe in si zašil rdeče hlače z belo nitjo !)

Pa vsem skupaj lep Božič !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Skratka super. Treba ponovit. Ice-tours deležen samih pohval, naslednjic zopet potujemo z vami .

Treba ponovit vsekakor Ceprav, ce bo to poleti mene itak ne bo; brez motorja lahko kriz naredim cez vse skupaj ]

Izpit utegnem ze met takat, masine pa zanesljivo ne ...

quote:

Pa se en thanks Zoolotu za prevoz: thanks

Isto velja v mojem primeru za lojzija (za v MS) in desmota (v LJ)

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se jaz moram omenit Roni, ker me je na topoganih povedano po domače " scat peljala" in tako posteno zastopala sicer zelo okrnjeni zenski rod. Njeno brzino in se kaj (beri pete) je posteno obcutila moja glava, sicer pa moj kolencek sprasuje, kako kaj tvoja glava Roni ?

Nimam kaj rect koker Roni, kopalke (beri kapo) dol

Sicer pa pozdravljam ves otroski vrtec, ki je stiri ure norel po topoganih....NOROOOO

SE MED ZIMO MORAMO ORGANIZIRATI ENODNEVNO MOTOSVETFESTO V PODOBNIH TOPLICAH S PODOBNIMI TOPOGANIIIII

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da sem zamudil kopanje...

Če sem malo zloben in ostanem pri Kljukcu s strehe bom rekel, da ne povem, kdo je kriv, začne pa se s PER in konča z LA.

Hvala Ice in ostali za super žur. Motosvet rules.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem skupaj! ()

1. Lepo se zahvaljujem... bla bla bla bla bla... Ice-u in njegovi lady za odlicno organizacijo.

2. Lepo se zahvaljujem... bla bla bla bla bla... celotni ekipi Motosveta (od sefov do clanov in ostalih divjakov) za ODLICNO druzbo.

3. Lepo se zahvaljujem mojim sostanovalcem v samostanu za mir in tisino.

4. Lepo se zahvaljujem: GREGSu, ker je uspesno miril otroke okoli mene in ker je kljub nalomljenemu prstu vozil domov , TWIXu za... mi je ... pomoc v "najhujsih" trenutkih , ANUBISu za neprestano cebljanje in skakanje po sobi... o to ni bilo lepo , ZOOLOtu......................... , ZARJI za............... in OSTALI DRUZBI.

P.S. ce se pa se kaj spomnim bom pa se napisala.

Zdaj pa se manjsa lista najdenih predmetov v moji Cliji:

1. Anubis... kaksen bozicek si bil ti brez kape???

2. Zarja... dva jurja sta pa le dva jurja... ne razmetavaj denarja!!! Ceprav ko si ga ravno v mojem avtu.... potem pa

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, na nartabuli sem pa pozabila.

UZZY in MARIČI, hvala za vajino skrb, da nas pozimi ne bo zeblo v noge. Hvala za copatke .

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

SE MED ZIMO MORAMO ORGANIZIRATI ENODNEVNO MOTOSVETFESTO V PODOBNIH TOPLICAH S PODOBNIMI TOPOGANIIIII

READ MY FACE

ČE NE BODO PREJ VSE POGORELE!!!!!!!!!!!

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kljub vsem postom mislim, da še nobeden ni omenil izredno uspelega srečolova ob katerem smo se toliko smejali, da je nekatere že skoraj bolelo. Če bi izbirali najbolj domiselno darilo bi po mojem prvo mesto dobila umetna ženska v prahu (Andro a si že skuhal kakšno primorko?). Družba je bila čudovita in sedaj lahko rečem, da poznam še nekaj zelo v redu ljudi. Če bomo nadaljevali v takšnem tempu in duhu bomo naslednjič potrebovali že kakšno dvorani ali pa šotor, ki bo lahko sprejel takšno število ljudi.

Vsem skupaj želim vesel Božič in srečno Novo leto.

LP, FalcoR

P.S. Danes že prejel božično darilo od države! 5000sit press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

P.S. Danes že prejel božično darilo od države! 5000sit press

S čim si si pa to zaslužil (firbec me matra press)

Šel z avtom do slapa Peričnik ob odhodu dobil položnico ker naj bi bila vožnja pozimi tam prepovedana. Kar je čista oslarija sej ni praktično nobenega snega in sankanje še ni možno.

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!