Skoči na vsebino

Forumsko srecanje II => 7. junija na Venišah


Priporočene objave

sem ob 22:44 tudi "poskakoval" po domaci garazi.matr,sami kreteni ponoc na cesti.najhitrejsi pa vse prehiteval.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:@Gregs: ...sem pozabil, da si na bolniski. No, pa tudi mobitel ni delal. Vsaj forum pa se vedno dela...

Pravzaprav ze cel teden delam. Doma je bilo prevec dolgcas in internet/forum je prepocas delal.

Pa drugic.

Ja, pa kar v gipsu sem prisla - z avtom, da ne bo pomote - tega srecanja res ne bi hotla zamudit. Je blo prou fajn. Moram povedat, da sem zato skenslala neki full pomembnega, tko da tisti, ki se zgovarjajo ...

Na srecanju je bilo marsikaj nedorecenega, eni so si celo neke skrivnosti sepetali tam za vogalom oz. za hrbtom vecine ... tako da kaze, da se bomo morali cimprej spet dobit - se preden Noise odide! (uppsss), da si razdelimo naloge ...

Da bo zabelezeno, naj nastejem udelezence: Noise Data, Ice, Brrrm, Easyrider, Veter, Pervy, Roly, Pupa, Bmw, Einherjer, Climber, Perla (+Tajsha, ki je spet zacahnala novo zrtev - Noise, sorry!).

Vse ostale z veseljem pricakujemo naslednjic.

Perla

Edited by - Perla on 08/06/2001 07:41:03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba priznati, da je bilo nadvse prijetno... Malo mi je bilo sicer zoprno ponoci it nazaj, ma smo prezivel... Zvok mojega konjicka pa je po moje drzal BMWja zbujenega :))

BTW: predlagam, da se naslednjic dobimo nekje kjer je vec prostora, tukaj ga je ze skoraj zmanjkalo.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog:

zakljucimo z FS II ter se lotimo dela na FS III (pri nasi (vasi) hitrosti odlocanja je skrajni cas, da zacnemo zbirati predloge.

Se vidimo na FS III!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Malo mi je bilo sicer zoprno ponoci it nazaj, ma smo prezivel...

Einherjer

Jaz kot novinec tudi nisem imel izkušenj z nocno vožnjo. Sedaj sem jo pa že dvakrat treniral, na povratku iz 1. in iz 2. srecanja. Vceraj smo si izbrali ravno pravi cas za domov, ker sta bili na ceti ravno tovarniška popoldanska in nocna izmena, ki sta se menjali. Nasprotnega prometa sem imel vec kot podnevi.

Vec kot se bomo srecevali, vec bo treninga nocne vožnje

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma LITIJA je cist OK, al pa kje bliže Ljubljani! Tudi okolica je lepa! A ma kdo kej cez trojanske krofe????? Živim dovolj blizu, torej, ce kdo rece kaj zaradi krofa, je isto kot bi rekel meni!!!! mare

( Kaj pa Trojane? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. za naslednje srecanje je topic "forumsko III".

2. najprej preberi prejsnje poste.

3. trojanski krofi sicer niso slabi,a sem boljse ze tudi jedel.si zdaj uzaljen>

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, FS II je uspel, fotko je naredil Climber in jo že cakamo (tako kot moje iz FS I)...

Pogovor o FS III nadaljujemo v ustreznem topicu, privat stvari pa se naucimo pisariti po privat e-mailu, ker drugace po nepotrebnem vzburjamo, pardon, vznemirjamo ostale udeležence na forumu. .

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!