Skoči na vsebino

Forumsko srecanje II => 7. junija na Venišah


Priporočene objave

Predlagam, da se glede lokacije že enkrat orenk skregamo, da bomo tapravi Slovenci.

Moj predlog je kot že za prvo srecanje Trojane oz. raje bližnja okolica (Izlake - Toplice, ki so za vec pirov spit predrage, je pa zraven lokal Maln, kjer je pivo mislim da še vedno cenejše.

Drugace se bi pa tudi s Pervijem strinjal za Laško (bližje pa je le od Harlibara). Ce ima kdo kaj vez pa bi si lahko še sveta tla pobliže pogledal in kakšnega zmolili.

Glede gradu pa ne vem (grad=drago). Saj še dosti drugih gostiln.

Vendar se moramo kdaj dobiti tudi na bolj ljubljanskem delu trojan, da se še štajerci mal vozte.

Lep pozdrav in upam da se bomo glede lokacije kmalu skregal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grad Laško se mi zdi zelo dobra ideja, sicer je res malo drago verjetno, ali jebi ga, ce hoceš pozirat s stilom (=na gradu), moraš to placat.

Torej, do sedaj imamo naslednje predloge:

1. Grad Laško

2. Maln pri Izlakah (kje je to, ve le Rok)

3. Trojane (žderanje Uebermora moving cookies)

Še kakšna ideja?

Noise

PS: Upam, da bom jutri zvecer že lahko dal nekam fotke iz prvega srecanja -- so pa tako kot sem predvideval, najboljša je tista ki je slikana kar tako iz lufta .

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tistega 1/2 l piva, kolikor ga je vsak vase spravil, razen Roka, se lahko gremo pozirati tudi v kak Hilton.

Na Laskem gradu se lepo sedi na vrtu.

Ampak, spravite nas preko Trojan, da ne bo pripomb, kako nasi motorini tistega hriba ne zmorejo in morejo potlej Ljubljancani z mocnimi stroji k nam.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maln je na Izlakakah. In sicer ni to cisto nic drugega kot gostilna, le vcasih se tam kaj motoristov zbere, ni pa nekega razgleda ali možnosti poziranja. Za to so tu toplice, ki bodo verjetno takrat že kar polne, pa še vse je polj na high. So pa tu tudi Trojane, vendar se ne moreš zunaj vsedet, pa še prevec ljudi je.

Sicer pa sem tako ali tako za Laško (o gradu pa še ne vem).

Se pravi laško za enkrat vsaj 6 glasov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedmi glas da Pupa (unga ta pravljicnega). Meni je popolnoma vseeno! Vi sam povejte, kam pridem, pa kako navodilo, kje se gre, pa pridem. Sam folk ne pricakovati, da bomo vsi tocno ob petih. Saj veste, vmes se je treba še na trojanah vstaviti, pa krof pojesti, potem se je treba še malo zaleteti, al pa vsaj malo oplaziti nasproti norece vozilo, pa to mal traja, a ne?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvikatorji!

Zadevo postavljate v blizino Celja, ker se bojite, da boste zopet morali za menoj norih 80 km/h sibati.

Cez Trojane

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ brrrm: kaj pa v celju ni nic? potem te vsaj ne bomo rabili loviti po cestah...

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogme, za Celje pa ne vem, ker bolj malo po gostilnah hodim. Bo Easy... mogel pomagati.

Hocem cez Trojane

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo u MEKDONALDS. Pejmo no u MEKDONALDS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem jo mahal cez Bogensperk.

Se mi zdi, da sem videl reklamo za gostilno.

Verjetno imajo gostilno

Ce ze hocemo grascake igrat

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ta Bogensperk, to ni dobro. Se bo zvecer nazaj cez tiste ovinke pretezko vlacit. Umikam. Se moramo spraviti ob bolj gladko cesto

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Sicer pa v Laškem nimajo samo gradu, kajne? No fantje, dejte se bolj potrudit, no!!!...

Pupa

Fantje, izgleda da hoce Pupa definitivno v Lasko. Ce je to res, potem lahko gremo v Spico (pri mostu), lahko pa se dogovorimo za srecanje v Celju, gremo pogledat na grad (grascaki!!!!!), potem pa naprej v Lasko. Bi slo?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ SEM ZA, AMPAK CE BO KJE BLIZJE LJ MI JE TUDI OK, DA SE NE BO KDO POCUTIL ZAPOSTAVLJENEGA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, ti kar bodi ampak definitivno se bomo zmenili nekje, bolj ne lj. strni. Ti bos pa prišel, ker nas maš rad.

Fantje, zavedati se morate, da ce se dobimo v Celju, pa gremo potem v Laško, bomo tja prišli šele nevem kdaj, nekateri imajo pa potem jutri službe, verjetno kar vsi. Pa bo tako kot je bilo sedaj. Nekateri bodo (bomo (zaradi krofov)) zamudili, pa se jih bo cakalo itd...

Bolje se je dobiti na eni lokaciji, zaparkirati motorine, se vsesti in potem bla, bla, bla, pa vija kuci pjevajuci.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se govori Pupa.

Saj mi s te strani Trojan samo uzivamo ob dajanju predlogov, zraven pa hlepece cakamo na nasprotne predloge ljubljancanov.

Rinezi, gremo naprej

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Venise (Storman)? Iz smeri Lj preko Crnivca proti Mozirju, iz smeri Ce preko Polzele proti Mozirju?

Dajmo, dajmo, ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa zgledajo srecanja? Kaj delate in kakšne so bile lokacije do sedaj? Kakšna je kej starost forumcev? Koliko vas ponavadi pride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kak pa zgledajo srecanja? Kaj delate in kakšne so bile lokacije do sedaj? Kakšna je kej starost forumcev? Koliko vas ponavadi pride?

Glede na to, da je forum resnicno zaživel šele nekaj mesecev, smo imeli prejšnji teden šele prvo srecanje v slovenskih konjicah. Zbralo se nas je le 7 (ostali sram vas bodi). Nekdo je poskrbel za napolitanke, drugace smo pa sedeli v lokalu, se pogovarjali, smejali malce pili, debatirali o tem in onem, se zabavali...

Nekateri smo se tja grede ostavili tudi na krofih, nazajgrede pa tudi. A ja, pa nekateri smo imeli celo manjšo nesreco. vsi živi in skoraj zdravi.

Na koncu smo se celo slikali!

Povprecna starost? nekje od 1-99! Pa saj to ni važno. Pomembno je to, kaj ima clovek v glavi. In ce tako dobro sodelujemo in razpravljamo na forumu, pomeni da imamo iste stvari v glavi (vsaj v sami osnovi) in se dobro razumemo.

Ce razmišljaš, da bi prišel, pridi ne bo ti žal. Tudi za ostale to velja!!!!

Vedno vam zvesta

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Ce razmišljaš, da bi prišel, pridi ne bo ti žal. Tudi za ostale to velja!!!!...

Vedno vam zvesta

Pupa

Jaz bi tudi prisel, samo kdaj in kam? Predlog sem dal, glasujte o njem, ter sporocite odlocitev!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super predlog so Venise (storman), ki ga je predlagal Easy, fensi, pa konje majo (ce se ne motm tud kobile), pa kej se da pojest, da nebomo sam krofe jedl, pa, ...

LP Climber

PS Pupa bod za, pa ti oblubm, da se bom odzdej naprej sam zelatavu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a venise so tisti stormanov ranc na zacetku logarske. ce je to, pol je OK, ampak mislim da bo LJ grupi to malo dalec. ce ne sem za ker pivo majo povsod.

ice-ce ne pijes piva je to samo tvoja sreca, jes pa ga mam na zalost ful rad in se morem non-stop nazaj drzat ker ves da eno pivo vedno mlade dobi.

venice - juhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlog zakaj raje ostanem na tej strani trojan: do trojan je iz graz-a ca.150 km /2-2,5 uri.ni mi do tega,da bi se ponoci utrujen vozil nazaj.zato bi bil tudi za forumsko srecanje kje na kaksnem srecanju ces vikend.sotor,spalka in voljno.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!