Skoči na vsebino

Kako pogosto seksamo?


Shargo

Kako pogosto seksamo?  

621 članov je glasovalo

  1. 1. Kako pogosto seksamo?

    • Vsak dan
      51
    • Veckrat dnevno
      44
    • Vsak teden
      59
    • Veckrat tedensko
      192
    • Vsak mesec
      25
    • Veckrat mesecno
      44
    • Bi veckrat pa ni priloznosti
      84
    • Bi veckrat pa nic za to ne naredim
      45
    • Se ga raje napijem
      40
    • Ne zelim komentirati
      38


Priporočene objave

Kako?? sam???a mas ti ancko napihnjeno doma? :P

:topic: Kakšna je razlika med seksom in masturbacijo :?

Pri seksu spoznaš več ljudi... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnjah jaz mam bl smolo ta let s sexom,no ja z bivsim se vsake tok cajta vidva pa podreva to je to...Da bi si tipa omislna me pa ne zanima kej prevec,ker tedanja generacija ma to je vse v ku*cu <_< vsi neki hocjo izkoriscat kesh,prevoz itd...Mah kr neki dej....Ma pa tud v mojih letih da najdem tipa k je za resno zvezo ma lohka iscem z lupo po sloveniji,ce pa ze najdem je pa al iz nemcije al pa se kej dl.. :(

Aja neki me zanima kaj si mislite o razmerjih punca -fant,kjer so razlike v letih velike npr od 10 let naprej???

Drgac da bi mela pa ne vem 15 al pa 20 let starejšiga to mi je pa že mal wird <_<

Tejčika, sem vidu da si še rosno mlada. Sem se ravno lani s prijateljem zajebaval, da smo v letih, ko se bodo punce tvojih let začele za nas zanimat :D (ko smo bili mi x-najst so naše vrstnice po vrsti hodile z xindvajset-letniki)

Sej mogoče ne sodi v tale forum ampak

1.zakaj se ti tok mudi s tipi pa naj so x-najst ali pa xintrideset. maš še tooolk cajta. S "svobodno ljubeznijo" pa ni nič narobe, če jo znaš obdržat v mejah normale, se znaš paziti in če sta oba za to (pri sedanjih srednješolcih mislim, da to ni problem.. :D pa pri večini dvajsetletnikov tud ne :naughty: ).

2 pol ko prideš v leta, ko si počasi najdeš partnerja je pa povečini zelo dobrodošlo, če fant ne dobi v posteljo "hloda" .) Redki so fantje, ki pričakujejo device. sploh dandanes je to tko kot bi iskal diamante v Hrastniku..

3.pri 19ih sem spoznal dekle par let starejšo od mene, svobodnih nazorov :OK: in tisto leto občasnega sestajanja mi je bilo zeloo fajn :yea2: . naučil sem se veliko, seksal sem :kva2: in bil svoboden, sproti je še kakšna druga mimo prišla in ni bilo nobenih obžalovanj. pa tko kot Iztok Mlakar poje "...kukr je prišla, tako je šla..." :doze:

zdej pa - kot sem že omenil v drugih postih-partnerica, 2-3x tedensko pa taaaaki skomini, ko se sprehajam po ulicah... ampak to sem vzel v zakup. :huh:

Torej-uživaj dokler si mladanajst in kukr američani rečejo - "use it or loose it..." :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mnogo tez, ampak nabistvenejsa je, da prisluhnes sebi. Seksas zase in ne za druge. Tipicno za mladce obeh spolov je, da pac enkrat moras zaceti in se koncno obnasati kot odrasla zrela oseba. V teh fazah seksanja redaradi se naucis obvladovati zadevo, do te mere, da lahko postane celo prijetna in sestavni del vsakdana!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se naucis obvladovati zadevo, do te mere, da lahko postane celo prijetna in sestavni del vsakdana!

pa fantje se po moje veliko hitreje naučimo tako da nam je všeč... :naughty: kaj hočmo...ne rabmo velik da smo "zadovoljni".... O:-) (vsaj pri tej zadevi ne... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa fantje se po moje veliko hitreje naučimo tako da nam je všeč... :naughty:

:hmm: Spet sta tu dva pojma, ki ju nisi preciziral. Seks-odnos, ko se dva osebka custveno in telesno povezujeta, dopolnjujeta, ter v tem uzivata in vsemznano praznenje mosnje! Ne vem zdej kaj si imel v mislih... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja-kapavem... jest ne vem če se bom kdaj naučil tist pojem ...odnos med dvema osebkoma ki se medsebojno.... :zzz: do te mere kot bi moja želela. ;)

divjega živalskega seksa (aka-praznjenje mošnje) pa mislim, da se tipi prej navadmo kot ženske :hmm: ...baje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja-kapavem... jest ne vem če se bom kdaj naučil tist pojem ...odnos med dvema osebkoma ...

:hmm: Potem te nic dobrega ne caka na tem svetu :hmm: Hja zenske po vecini niso zivalske marvec bolj sensibilne narave, zenskam je cisto ravno, ce si moski spraznemo mosnjo ali ne, celo cisto vseeno jim je al ga sploh zacutijo notr, predno ne potesijo svoje custve plati...ko pa to dosezejo, je pa cas, da zacnes uno drugo glavo uporabljat! Sele takrat naj bi prisla do izraza nasa zivaljskost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predno ne potesijo svoje custve plati...ko pa to dosezejo, je pa cas, da zacnes uno drugo glavo uporabljat! Sele takrat naj bi prisla do izraza nasa zivaljskost!

sej... ženske... :?

mal mačizma je lohka tud tuki na forumu... drgač pa ja- včasih sem bil res "žival", odkar me ma pa tamala na štriku :wub: sem pa le še ...no-.khm..ja.. sva od prvih zmenkov do danes zelooo napredovala, tud opazvat drugdruzga in se učit drug drugega, sam včasih pa nisem jasnovidec, pol pa..... pač... ženske.... :? ampak vseen sva zelooo :love1:

Je sicer zeloo :yea2: občutek prvič, drugič tretjič z eno... pol pa ko se začneš spoznavat je pa še bolj :yea2: :yea2:

Al je un občutek od prvič,drugič že mal zbledel, pa je zato zdej bolš.... :hmm:

ej a je tale forum za hecat se al moramo bit resni? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ce mene prasate je full pomebno da se partnerja ujameta v postelji...Ma ker drugace je tako kakor ce ne bi stimala iskrenost,ljubezen itd...All is the same....

Heh mnja sej Jurij ves k si enkrat dobr spoznas s sexom,pa k mas starejsiga tipa,mnja pol je tezko najdt enga sebi enakega da te zadovolji... :hmm:

Treb treba iskat...No ja pa men tud pac ni do nekih one night standov,pa nekih avantur itd,ker to sm dala pr 15 cez no ja ne one night stande sam pac sm se igrala s tipi,pol me je pa en resn dibil v roke sm se pa sama zresnla,tako pac je ene pac prej pamet sreča ene pa poznej.... :OK:

Tko da sex k ga dobim,se ne morem nad njem pritozevat ker je nadpovprecen in odličen,no ja pac vcasih ce si sam pjan al pa on,pac tist je druga zgodba :lol1: so tud drugi smehi umes itd..No ja pa itak alkohola ne podpiram vec odkar vozm motor,mogoce ga bom spet zacela ker je pac motor totalka :cry: ,tko da treba hitr na delo s popravilom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Potem te nic dobrega ne caka na tem svetu :hmm: Hja zenske po vecini niso zivalske marvec bolj sensibilne narave, zenskam je cisto ravno, ce si moski spraznemo mosnjo ali ne, celo cisto vseeno jim je al ga sploh zacutijo notr, predno ne potesijo svoje custve plati...ko pa to dosezejo, je pa cas, da zacnes uno drugo glavo uporabljat! Sele takrat naj bi prisla do izraza nasa zivaljskost!

:hmm: Potem te nic dobrega ne caka na tem svetu :hmm: Hja zenske po vecini niso zivalske marvec bolj sensibilne narave, zenskam je cisto ravno, ce si moski spraznemo mosnjo ali ne, celo cisto vseeno jim je al ga sploh zacutijo notr, predno ne potesijo svoje custve plati...ko pa to dosezejo, je pa cas, da zacnes uno drugo glavo uporabljat! Sele takrat naj bi prisla do izraza nasa zivaljskost!

Shargo...Ma ne vem ne vem...Jaz sm se zmeri dobr poskrbela za vsazga bivsiga s katerim sm mela spolne odnose,ga nism spustila nikamor s polnim mošničkom..Heh pa se uzival je..Hehe al 2 uri al pa 4ure al pa celo noč,pa še dan kurk je blo pač treba hihi...

Heh je pa res da me ne dobi vsak heh... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh mnja sej Jurij ves k si enkrat dobr spoznas s sexom,pa k mas starejsiga tipa,mnja pol je tezko najdt enga sebi enakega da te zadovolji... :hmm:

AAAAAAAAAAAA!!!!!! :cry: :xx: :xx: :xx: :SS :SS :SS

Ni, res! ne priznam! nisem nič rekel da vem kako je s starejšim tipom!!

:SS :SS

P.S. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni, res! ne priznam! nisem nič rekel da vem kako je s starejšim tipom!!

Hec? mal sem tvoje besede obrnu.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Kakšna je razlika med seksom in masturbacijo :?

Zelo velika, vsaj jaz tako občutim. Ko sem bila sama, sem se samozadovoljevala, ker sem bila polna tiste seksualne energije in sem se mogla "spraznit" (kokr bi fantje rekl). če pa imaš resno zvezo, seksa res ne moreš primerjati z masturbacijo, ker ko se dva zlijeta v eno in oba to občutita, je to ORGAZEM NA KVADRAT in lepo je z nekom to doživljati. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm se zmeri dobr poskrbela za vsazga bivsiga s katerim sm mela spolne odnose,ga nism spustila nikamor s polnim mošničkom..Heh pa se uzival je..Hehe al 2 uri al pa 4ure al pa celo noč,pa še dan kurk je blo pač treba hihi...

Lepo to, da poskrbiš za svojega. Povej pa mi, kako so oni zate poskrbeli, ali si bila zadovoljena ti? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo to, da poskrbiš za svojega. Povej pa mi, kako so oni zate poskrbeli, ali si bila zadovoljena ti? :hmm:

Pri seksu naj bi vsakdo poskrbel za partnerja in ne zase. Tako da se z tejcy strinjam, edino vprasanje pa je, ce je tvoj partner na istem nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..vsake tok cajta vidva pa podreva to je to...Da bi si tipa omislna me pa ne zanima kej prevec..

Iskanje partnerja za seks :hmm: ...to mi ne potegne. To je bolj zelja po dokazovanju druzbi. Seks je prijeten in najboljsi, ko se dva srecata, se samo pogledata in obojestransko isti trenutek zacutita, da se nekaj mora in da se bo prej ali slej zgodilo. Ko te udari po kolenu in oci povejo svoje. ko besede sploh niso potrebne. Porabiti bi morali vec svojega casa za iskanje takih trenutkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo to, da poskrbiš za svojega. Povej pa mi, kako so oni zate poskrbeli, ali si bila zadovoljena ti? :hmm:

kako so poskrbel zame,o moj bivsi s kerim se še zmeri videvava lepo poskrbi,vedno grem dam z dvema ali več orgazmov :OK: :afro2: ,tko da res lepo poskrbi zame,s custvi in z vsem..Pa čeporv nisva skupi,je med nama se zmeri en filling k naju skupi vleče...Mogoce je pa samo čakanje mojega 18 leta da bo pol vse kull hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskanje partnerja za seks :hmm: ...to mi ne potegne. To je bolj zelja po dokazovanju druzbi. Seks je prijeten in najboljsi, ko se dva srecata, se samo pogledata in obojestransko isti trenutek zacutita, da se nekaj mora in da se bo prej ali slej zgodilo. Ko te udari po kolenu in oci povejo svoje. ko besede sploh niso potrebne. Porabiti bi morali vec svojega casa za iskanje takih trenutkov.

shargo ne gre se za dokazovanje pa pac iskanje partnerja za sex...Midva sva koncala od takrat je men full zal njemu pa tud je full bed kar se zgodi z mano,zdej k je zvedu za nesreco ma mi je pol ure pričov ,če mi je blo treba,da se je on 2x razbil z motojrem in da zdej je 8 let brez motorja in da se zmeri ne ve ce bi ga mel,da naj se umirim bla bla bla....

Pač usak se neki do nekoga cuti...

Ker pr men je tko ane...Ce srecam tipa v diskacu in da sm pol z njim,pa ne pride pac do sexa,ma samo kiss,zvaljenje in tak..Pa je lohka full cute itd..Ga naslednji dan ne morm vec vidt in nikol v zivljenju vec...

Dokazovanje kaj znas pa s tem pac seksanje vse v prek...To je zame bedarija...Najdes si partnerja katerega ljubis in s katerim se zlijes v eno,seveda ce to uspe pr sexu :naughty: ,ce pa ne pol so pa problemi hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbrala si bom fanta, tizga tavelizga, saj brizgalna ta njegova res najlepše brizga... :rolleyes:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbrala si bom fanta, tizga tavelizga, saj brizgalna ta njegova res najlepše brizga... :rolleyes:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol:

Ja LOOOOOOOOOOL :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejcy...mal prihajaš v nasprotja s svojimi lastnimi izjavami... Ampak saj bo, ko boš 18 bo že vse ok ;)

JAz se sam smejem zokovi izjvi...Pa kaj se sploh sekiras,my life ,not ur life,my life and ur life not mixing...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!