Skoči na vsebino

Kako pogosto seksamo?


Shargo

Kako pogosto seksamo?  

621 članov je glasovalo

  1. 1. Kako pogosto seksamo?

    • Vsak dan
      51
    • Veckrat dnevno
      44
    • Vsak teden
      59
    • Veckrat tedensko
      192
    • Vsak mesec
      25
    • Veckrat mesecno
      44
    • Bi veckrat pa ni priloznosti
      84
    • Bi veckrat pa nic za to ne naredim
      45
    • Se ga raje napijem
      40
    • Ne zelim komentirati
      38


Priporočene objave

odkar sem slišal enega tipa z govorno napako govorit prdi perda, ni nobena prda več prda :) :) hehehe... perda, merda,...etc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ob dobrem mentorju, trening sploh pri tem ni potreben in se raje prepustis kar nasladi!... Torej s pravilno strategijo, pripravo in dogovorom obeh strani lahko ...

:yea2: :yea2: :yea2: Je tako! Se strinjam.

Gre tale razprava bolj v smer "V kateri pozi pogosto seksamo?" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč je padla z drevesa.

S tal je videla le veje, češnje

in malo zelenja.

Prebledela je.

V tistem trenutku

je napolnila s strahom

ves vesoljni svet.

Omotična se ni spomnila

ničesar koristnega več.

V ustih je imela češnjevo peško.

Svet je izgubil svetlobo.

Sonce je izginilo.

Čutila ni niti padca,

niti bolečino.

Padla je na klin lestve

in izgubila nedolžnost.

(by Tatjana Majcen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sperma - antidepresiv?

Sperma vas dela srečne!

To so ugotovili v raziskavi, kjer so ugotavljali povezavo med depresijo in (ne)uporabo kondomov pri ženskah.

Študija dokazuje, da ženske, ki so bile (večkrat) izpostavljene semenu, redkeje zapadajo v depresije.

Izvajalci študije kljub temu ne zagovarjajo neuporabe kondomov, saj bi nezaželena zanositev ali spolno nalezljiva bolezen poslabšala psihično počutje veliko bolj kot "pomanjkanje" sperme.

Raziskava je bila narejena na vzorcu 293 študentk. Če je testiranka nabrala več kot 17 točk, je to pomenilo, da je depresivna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premalokrat, pa še takrat premal kvalitetno... :cry: Je pa v drugih pogledih OK no... sej vse ne more bit (sej sama sebi zatiskam oči) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sperma - antidepresiv?

Sperma vas dela srečne!

:hmm: Cena sperme zna po tej objavi vrtoglavo skociti :hmm: Ze razmisljam o ustanoviti zbirnega centra za spermo. Mala flaska, malo vecja flaska, cisto sveza...hmm

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Cena sperme zna po tej objavi vrtoglavo skociti :hmm: Ze razmisljam o ustanoviti zbirnega centra za spermo. Mala flaska, malo vecja flaska, cisto sveza...hmm

Ej stari, narobe si ti to zastopu. Prime samo v točeni obliki, flaširana ne pomaga sploh...tud če je čist sveža :yea2: :lol1:

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari, narobe si ti to zastopu. Prime samo v točeni obliki, flaširana ne pomaga sploh...tud če je čist sveža  :yea2:  :lol1:

vzeti šestkrat dnevno :)

po potrebi mešati kapsule različnih izdelovalcev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prime samo v točeni obliki, flaširana ne pomaga sploh...tud če je čist sveža  :yea2:  :lol1:

Ja lojzi, s kom pa ti drzis? al mi bos vse potencialne stranke osvestil. Mi se gremo zdej marketing :D A ti sploh ves kak dnara deklce zmecejo za tiste kremce raznorazne v Mullerju po pa po facah razmazujejo :hmm: Bogsigavedi iz cesa to delajo :hmm: Pa nam raj povej ce kej seksas, oziroma zakaj ne, ce ne!

.)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak bi moglo bit kar precej ponudnikov, da bi potem lahko dekline glede na viskoznost določile čas apliciranja raznih pomad - nočna, dnevna, celodnevna, za v juho, prilogo...etc... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lojzi, s kom pa ti drzis? al mi bos vse potencialne stranke osvestil. Mi se gremo zdej marketing :D A ti sploh ves kak dnara deklce zmecejo za tiste kremce raznorazne v Mullerju po pa po facah razmazujejo :hmm: Bogsigavedi iz cesa to delajo :hmm: Pa nam raj povej ce kej seksas, oziroma zakaj ne, ce ne!

.)

Ej, če boš prodajou zbrano kremco...pol ti to kr deli...jest raj ponujam svojo, točeno...al me ne zastopš, al pa nočeš zastopt, kdo bi vedu...se še nisva srečala...če bi se, bi vidu, da ti za moj sex ni treba glih skrbet...na tvojem mestu bi se zamislu, da ponujaš okol zbrano spermo...jest mam svoje (zaenkrat) še zadost :yea2: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, če boš prodajou zbrano kremco...pol ti to kr deli...jest raj ponujam svojo, točeno...al me ne zastopš, al pa nočeš zastopt, kdo bi vedu...se še nisva srečala...če bi se, bi vidu, da ti za moj sex ni treba glih skrbet...na tvojem mestu bi se zamislu, da ponujaš okol zbrano spermo...jest mam svoje (zaenkrat) še zadost :yea2: :yea2: :OK:

Lojzi, to bi bilo zgolj iz človekoljubnih vzgibov, brez tendence osebnega zadovoljstva - samaritanstvo pač. Lahko pa bi odjem organizirali v stilu igre "Kameno lice". VSak xy dan, se zbere 10 klenih možakov in se usede za okroglo mizo, prt do naročja. Pod mizo pa dve do max tri odjemalk naenkrat in zaradi anonimnosti se vzdržuje stalna tišina z nespremenjenimi izrazi na obrazih, da ne bo kakšnega kompromitiranja. Kdor se pregreši izgubi status vira.

Plačilo pa bi šlo na uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, to bi bilo zgolj iz človekoljubnih vzgibov, brez tendence osebnega zadovoljstva - samaritanstvo pač. Lahko pa bi odjem organizirali v stilu igre "Kameno lice". VSak xy dan, se zbere 10 klenih možakov in se usede za okroglo mizo, prt do naročja. Pod mizo pa dve do max tri odjemalk naenkrat in zaradi anonimnosti se vzdržuje stalna tišina z nespremenjenimi izrazi na obrazih, da ne bo kakšnega kompromitiranja. Kdor se pregreši izgubi status vira.

Plačilo pa bi šlo na uro.

po eni uri odjemavanja bi lahk enkrat mal obrazne mišice premaknu med "odjemalskim refleksom alias orga(ni)zmom PRESS" , right? :D

PS: čuj ,kaj si ti tut doživela organizem? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Pod mizo pa dve do max tri odjemalk naenkrat in zaradi anonimnosti se vzdržuje stalna tišina ...

...pa uno, jim zabicamo " pa da nobenga zoba ne zacutmo, ce ga, te takoj diskvalificiramo in zamenjamo" ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa uno, jim zabicamo " pa da nobenga zoba ne zacutmo, ce ga, te takoj diskvalificiramo in zamenjamo" ! :naughty:

Ja, in proteze naj dajo med opravilo v žepe, da ne bomo po poziciji zobne proteze na mizi locirali odjemalke :) :)

Enako velja za steklena očesa, lasulje in podobno. (kar je lahko še podobnega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, če boš prodajou zbrano kremco...pol ti to kr deli...jest raj ponujam svojo, točeno...al me ne zastopš, al pa nočeš zastopt, kdo bi vedu...se še nisva srečala...če bi se, bi vidu, da ti za moj sex ni treba glih skrbet...na tvojem mestu bi se zamislu, da ponujaš okol zbrano spermo...jest mam svoje (zaenkrat) še zadost...

Pa dobro lojzi, .) to je bla besedna igra tko za stos, ma svojo spermo itak, tko za gratis! Ampak hotu sem povedat, da mislim, da je en kup zenskega sveta u depri, pa se niti ne zavedajo tega in mislim da bera iz samo tvojega mosnjicka ne bo zadostovala :hmm: ali pac :hmm: in , ko ze ravno pravis, da je imas dost :P hmm... probaj kaj potalat naokol :D Lahko pa kaj prispevas, ce mas viska, tko za splosni narodov blagor :D Ves so tud sramezljive, pa bi raj doma same grgrale, da pol na spojki ne izpadejo amaterke slucajn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

presenečen sem nad tistimi 14-imi, ki to počnejo vsak dan ali večkrat na dan....kako vam uspe....to je isto kot ko je čas za kosilo ješ...ješ lahko tudi večkrat na dan....seksaš večkrat na dan...a je to potem življensko potrebno, nujno da kot hrano tudi seks potrebuješ tako pogosto....ali si pač vsak dan vzameš čas v katerem prakticiraš seks....vzameš si ga načrtno ker spontano po moje niti ni tako realno pričakovat da se ljubljeni osebi ob istem času, na istem kraju zaželiti isto stvar....seks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat, a veš v čem se skriva bistvo vsakega uspešnega lovca, ki vedno upleni, ko se mu zazdi? Treba je znat prav dišat. Potem so stvari preproste. Če gledaš s tega stališča.

Če pa vzameš vzajemno privlačnost pa je stvar še preprostejša. Seveda moraš tudi dobro izgledat. Če pa si sorazmerno grd človek potem pomaga, če svoji dragi iztakneš kako oko, da vidi bolj plastično. Če ji iztakneš obe, pa je tvoja. Če si neumen, se lotiš njenega sluha. Če si nemarno ddebel, ji moraš uničit taktilni center. Samo potem je skoraj bolje imeti ovco, ančko ali umetno fuflo, ker bo tudi tvoja bejba grda kot sam hudič.

Znat je treba dišat in biti vohan. :) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis :004 :D O:-) :yea2:

TC

to je isto kot ko je čas za kosilo ješ

Nekateri imajo točno odmerjen čas za kosilo, drugi jemo takrat ko smo lačni.

a je to potem življensko potrebno, nujno da kot hrano tudi seks potrebuješ tako pogosto

Nekateri jedo 1x na dan, drugi 5x, nekateri tudi po 10x in pogostost je tukaj relativna zadeva ... nekaterim je pogosto že 2x na leto ...

po moje niti ni tako realno pričakovat da se ljubljeni osebi ob istem času, na istem kraju zaželiti isto stvar....seks

No, na to ti je pa že Anubis tako lepo odgovoril. Ni lahko biti lovec, niti plen ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

presenečen sem nad tistimi 14-imi, ki to počnejo vsak dan ali večkrat na dan....kako vam uspe....to je isto kot ko je čas za kosilo ješ...ješ lahko tudi večkrat na dan....seksaš večkrat na dan...a je to potem življensko potrebno, nujno da kot hrano tudi seks potrebuješ tako pogosto....ali si pač vsak dan vzameš čas v katerem prakticiraš seks....vzameš si ga načrtno ker spontano po moje niti ni tako realno pričakovat da se ljubljeni osebi ob istem času, na istem kraju zaželiti isto stvar....seks

Thundercat,

nekateri radi gredo vsak dan na kosilo v Julijo, eni jedo v menzah, občasno grejo na pico, tu in tam burek ali horsburger, vasih celo na kako nobel večerjo, eni pa celo vsak dan. nekateri ne jedo nič, eni redno trikrat dnevno in za vikend brunch v postelji. eni imajo radi sma svežo zelenjavo, drugi mastno meso...Eni se radi nažrajo ,drugi znajo paziti in dozirati hrano, da niso preveč zavaljeni, ...

Podobno je s seksom. Eni radi porivajo vsako jutro, ko se zbudijo s kolom med nogami, drugi se raje pripravijo načrtno na seks, ljubljenje, fuk, karkoli, ker morajo pač načrtovat. spet drugi si radi privoščijo delikatesno spolnost v lepem perilu ob posebnih priložnostih, eni pa radi porivajo za vsakim vogalo v mestu, v kupeju vagona, ob avtocesti, prislonjeni na avto, doma na balkonu, v garaži, med podpoji vrat v kopalnico in pred ogledalom, na tleh v dnevni sobi, da ima ženska vsa zribana kolena...eni radi fukljajo mlade preznojene, a čvrste najstnice, drugi pa bolj urejene, a ne več rosno mlade ženske... eni bi nonstop, sam da je ženska pri roki, drugi pa pač doma v temi svoje spalnice, pod odejo žgejo misijonarca in zraven trpijo, kako je fuk grdo delo...

Mislim, da nas pač glede tega ne sme nič na svetu začuditi. Lahko pa presenetimo sebe in svojo partnerko. S čim takim, da jim še par dni trese kolena, ko se spomnijo na to ...

Howgh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja: enim je pač spolnost in telesnost zelo pomemben dejavnik v zvezi ... in hopajo večkrat dnevno, če je le čas in moč. Drugi pa se na tem področju ne ujamejo tako zelo, ali se ne dopolnjujejo, in realizirajo zvezo skozi druga področja. tudi skozi klasično "partnerstvo v vsakodnevnem življenju", skozi "izobraževanje", intelektualnost, itd. ..

Anything goes. Samo probat je treba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!