Skoči na vsebino

Motosvetova sreda, 2.1. v Old Londonu - Trzin


Priporočene objave

To sredo je Twin zaprt, zato gremo drugam na pijaco.

Kraj dogajanja smo preselili v Old London Pub v Trzinu ... tam se se dobimo v sredo, 26.12. po 20. uri. Rezervirano imamo sobo z biljardom ... sledi turnir.

Prva runda je moja.

Se vidimo!

Perla

Uredil - Perla on 25/12/2001 18:09:38

Uredil - gregs on 31/12/2001 00:25:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V cetrtek bomo ze na prostranih planotah Vojskega, v sredo bomo pa se doma, tako da mogoce vseeno sreda ???????

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm opcija, sploh ce pridem z vikenda v LJ ... sam kaj vas v Trzin nese, LJ je meni bolj pri roki

Je pa fajn, ce se odloci za sredo ali cetrtek ...?

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To sredo je Twin zaprt, zato gremo drugam na pijaco.

Kraj dogajanja smo preselili v Old London Pub v Trzinu ... tam se se dobimo v sredo, 26.12. po 20. uri? Rezervirano imamo sobo z biljardom ... sledi turnir.

Prva runda je moja.

Se vidimo!

Perla

Uredil - Perla on 25/12/2001 18:00:23

Perla....meni poleg runda....INŠTRUKTORJA, da se vsaj palico naučim držat

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je stran s to temo do sedajle dozivela ze 44 obiskov ... vendar glede na odziv lahko povem, da bo:

motosvetova sreda (26.12.) v Old London Pubu v Trzinu v sobi z biljardom ... po 20. uri.

Popravljam 1. post tega topica in upam, da ne bo kdo prisel tja v cetrtek (kot je bilo sprva misljeno).

Pridite ... naredili si bomo motosvetov biljardni turnir.

Op.: Ce kdo potrebuje prevoz iz Lj., naj pove!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: INŠTRUKTORJA, da se vsaj palico naučim držat

Klimbra ne se bat. Gotovo se bo najdla kaksna, ki te bo to z veseljem naucila.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer je stran s to temo do sedajle dozivela ze 44 obiskov ... vendar glede na odziv lahko povem, da bo:

To je blo zabavno spremljat na zacetku ... 20 obiskov, nobenega replya

quote:

motosvetova sreda (26.12.) v Old London Pubu v Trzinu v sobi z biljardom ... po 20. uri.

Hip-hip-HURA

quote:

Popravljam 1. post tega topica in upam, da ne bo kdo prisel tja v cetrtek (kot je bilo sprva misljeno).

Ja ...

quote:

Pridite ... naredili si bomo motosvetov biljardni turnir.

Uuuu, to bo sedlo, biljarda ze od poletja nisem igral, pa se to po nekajletnem premoru

quote:

Op.: Ce kdo potrebuje prevoz iz Lj., naj pove!

Evo me, evo me!

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Uredil - cyc on 25/12/2001 19:05:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Glede na to, da je moja Korcula propadla, se vidimo jutri v Trzinu!

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me no bo dečva preveč držala in ne bo preveč snega, potem priletim iz NM direktno v Trzin. Ampak verjetnost je takooooo majhna, da name ne računajte preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste za turnir dvojic v bilijardu?

No ja, sicer lahko teame naredimu tudi tam --> v glavnem, se vidimo...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti se bom oglasil v družbi še ene motosvetovke in dveh potencialnih (ker bomo v družinski zasedbi na poti iz Domžal) vsaj toliko, da se poljubčkamo za nov let! Pa Perlino rundo spijemo! Pa kakšno v luknico spotoma zadanemo !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme se je ponovno _skozlalo_, tako da Furiosa, katerega avto je še vedno obut v letne gume brez profila, v Trzin danes ne bo.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa tako...sneg pada, grem iz Preddvora pri Kranju, kdor se ne more iz Lj pripeljat v Trzin bo imel opravka z mano, še posebej, ce je ženska...

Mislim banda razvajena...a sem mar samo jaz neodgovoren in iracionalen, da v takem vozim? hudica no...

no ja...kakšna lahko zaradi mene tudi doma ostane, da bom imel v prihodnjih dneh koga za matrat...

ZA moc in cast...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene kakor ne bo.

Sem do sedaj delal nosilca za bočna kovčka za Gilerco, ker sem mislil, da bo trzinski hec jutri, kot je bilo napovedano.

Sicer pa biljarda itak ne igram.

Je pa škoda prve runde,

ampak kaj hočemo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Zdaj pa tako...sneg pada, grem iz Preddvora pri Kranju, kdor se ne more iz Lj pripeljat v Trzin bo imel opravka z mano, še posebej, ce je ženska...

Mislim banda razvajena...a sem mar samo jaz neodgovoren in iracionalen, da v takem vozim? hudica no...

no ja...kakšna lahko zaradi mene tudi doma ostane, da bom imel v prihodnjih dneh koga za matrat...

O blagor meni

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pravzaprav sem hotela povedat... da bom v zimski idili lepo uzivala doma in se vam pri igranju biljarda pridruzila kdaj drugic.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Uredil - viragica on 26/12/2001 19:02:14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!