Skoči na vsebino

Motosvetova sreda, 2.1. v Old Londonu - Trzin


Priporočene objave

quote:

Rabi kdo prevoz v Trzin iz Lj.???

Last minit ponudba

Glede na to, da sem sele sedaj prisel v LJ, in da je ura 19.45 ... zajeb, se drugic vidmo

--

Andraz, cyc- @IRCnet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisotni:

Perla, Roli, Twix, Hotschko, Tadej, Cliber + Climberka + children, Lojzi + Tina + children, BMW, Suzuki, Hanzi, ... joj pa zihr sem še koga pozabu ... ne mi zamert.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbralo se nas je kar približno 20, tko, da runda ni bla prou pocen (še enkrat hvala Perli in Climberju), če pa naštevam, se zna zgoditi, da bom koga izpustil. Bom vseeno poskusil : NoiseData, Perla, Roly, Climber z družino, Anubis,Tadej, Hanzi, BMW (ja, bil je, iz mesa in kosti)Hotscko, moja malenkost z družino, od tuki naprej pa zamera, ker sem sigurno še koga spustu (al pa tud ne, sej ni blo tok maliganov)! Pa prou luštn je blo. Mislim pa, da sta bla Climber in BMW najboljša u biljardu!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Lojzi.

Motosvetovcev že kot listja in trave in ko eden zažgoli, da ga malo denarnica tišči in da bo dal od sebe rundico, se jih tja nakleplje 20, da človeka spravijo tik pred bankrot.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda-prepozno sem prebral topic-drugače bi prišel,saj imam do tja le 2km zračne linije.

Predlagam da se srečanje ponovi naslednjo sredo !

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, tudi meni bi se prilegel en biljard, pa včeraj žal nisem bral foruma. Prav mi je! A boste tole v Trzinu še kdaj ponovili? Sej bi dal tud za rundo, no.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lepo, da ste se imeli lepo. Jaz sem bil na "obisku" v Novem mestu, pa se mi ni niti pod razno ljubilo voziti nazaj v največjem snegu. Sem raje tam kar pespal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GOOOD ONEEEEEEEEEEEEE!

That's the spirit!!

I'll be There!

Love&Respect Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mimogrede: če je kdo za 2. januarja v Old Pubu, sem kar za. Upam, da pridem takrat...

Jest sem za !

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne bo snezilo PRIDEM!!!!!!!!!!!!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mimogrede: če je kdo za 2. januarja v Old Pubu, sem kar za. Upam, da pridem takrat...

2.1.2002........ma dvomim da bom še med živimi......ker to kar mi oblublajo za silvestra.........UFFFFFFFFFFFFFF

Če preživim.....................................................

................................................................

................................................................

................................................................

...............!!!!!!!!

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOJZI...drž pesti....če me ne nategnejo še ene parkrat(ker bom počas že težko hodu) bom preseljen do 20.01.....pol pa uauuuuuuuuuuuuuu

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj se klimbra seli v nove stanovanjske prostore?! Žurka kje?...

V starih prostorih sedaj ko je pokasiral zanje

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kje ta Oldintakodalje birtija približno stoji?

Brrrm

ob glavni cesti domžale-lj-odcep trzin (industrijska cona)-sicer me pa pokliči na mobija,če misliš priti in te bom počakal na pumpi v trzinu.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!