Skoči na vsebino

Motosvetova sreda, 2.1. v Old Londonu - Trzin


Priporočene objave

quote:

Zna biti da pridem na eno pivce, vendar nikar čakati.

Brrrm

enako-nekje okrog 20 ure !

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: Old Pub je bil zaprt. Smola.

No, ampak smo se potem našli v Kaval klubu na Brodu in je bilo zelo prijetno. Sploh pa biljard! Moramo še kdaj to ponoviti.

In mimogrede2: v biljardnici se precej manj voha tisto smrdljivo, megleno gostoto, ki se ji baje reče dim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da ste šele zdaj prišli domov. (4.20)

Se opravičujem ker me ni bilo ampak me je moja Monika popoldne nahecala da sva šla malo povohat hitrost in malo fantastike. (Taxi 2) Tisti moment sem pozabil na vas zato se vam iskreno opravičujem.

OPROSTITE,OPROSTITE IN ŠE ENKRAT OPROSTITE!!!!!

Sicer pa koliko vas je potem bilo na brodu (firbecmematrapress)

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Uredil - HANZI on 03/01/2002 09:22:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa ne da ste šele zdaj prišli domov. (4.20)

Midva z Gregsom sva koncala tam okoli 1:00, potem pa Gregs doma ni mogel zaspati - v dveh urah in pol smo odigrali kar nekaj partij pa ce se prov spomnem ni izgubil prakticno nobene

quote:

In mimogrede2: v biljardnici se precej manj voha tisto smrdljivo, megleno gostoto, ki se ji baje reče dim...

Se popolnoma strinjam s tabo, pa se bolj zivahno je!!!

BTW: gregs, kdaj bos dal longeto dol, da bomo mel vsaj minimalne sanse te premagat

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber, a nisi pol nobene več zmagou? No ja, jest sem pa še enkrat uspel zmagat, proti policajem in alkotestu !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam samo eno vprašanje:

Kaj se je včeraj res tako miza bleščala, da je bilo nekaterim nemogoče zmagati kakšno igro?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Imam samo eno vprašanje:

Kaj se je včeraj res tako miza bleščala, da je bilo nekaterim nemogoče zmagati kakšno igro?

lp Easyrider

Ne miza... bela zogica je bila problem... za dva... al' pa kaj drugega... ne vem.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Climber, a nisi pol nobene več zmagou?

Bolj ko se je ura blizala jutru, bolj je postajal Gregs miren in natančen in bolj se je meni tresla roka, begal pogled, ...

quote:Kaj se je včeraj res tako miza bleščala, da je bilo nekaterim nemogoče zmagati kakšno igro?

Ce se je ze kaj blescalo, je bila to Zarja, Viragica in seveda Gregsova longeta

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm, ...pa kaj nihce drug ni opazil da se je bleščala celotna miza skupi s tapicirungo??

(Poleg vsega že naštetega!! )

*****

Come in peace or stay at home!

Uredil - zoolo on 03/01/2002 12:41:43

Uredil - zoolo on 03/01/2002 12:42:55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ammm, ...pa kaj nihce drug ni opazil da se je bleščala celotna miza skupi s tapicirungo??

(Poleg vsega že naštetega!! )

Jaz sem to kmalu opazil. Poleg vsega pa, čeprav Gregsu cigaretni dim ni preveč smrdel, je bila vidljivost vseeno precej slaba (beri: meglena).

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mize v biljardnici močno bleščijo sem opazil že takoj, ko smo prišli in ko smo iskali prazno (pivsko) mizo, zato sploh nsem predlagal, da gremo igrati biljard, ker sem pozabljivec, sončna očala pozabil doma.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ammm, ...pa kaj nihce drug ni opazil da se je bleščala celotna miza skupi s tapicirungo??

(Poleg vsega že naštetega!! )

*****

Come in peace or stay at home!

Ej Zoolo, da nis ti zaljubljen, al pa tko, k u uni pesmci, ti že veš keri !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje hudiča ste bili včeraj? Jst vas iskala, pa ne najdla :((

Upam, da bomo naslednjo sredo spet v Twinu.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eheheh... Ja, včeraj se mi je pa res kar nekaj sralo na biljardu. No, mogoče pa tista srednja šola in igranje biljarda res niso še čisto za odmet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote: Climber, a nisi pol nobene več zmagou?

Bolj ko se je ura blizala jutru, bolj je postajal Gregs miren in natančen in bolj se je meni tresla roka, begal pogled, ...

Climber, saj me poznaš: bolj se dan nagiba v večer in večer v jutro, bolj zbran in aktiven sem. Ampak ko pa pride enkrat jutro.... uuuuu.... zagrnite zavese!!! To škodi mojima daljšima zobkoma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Ammm, ...pa kaj nihce drug ni opazil da se je bleščala celotna miza skupi s tapicirungo??

(Poleg vsega že naštetega!! )

*****

Come in peace or stay at home!

--------------------------------------------------------------------------------

Ej Zoolo, da nis ti zaljubljen, al pa tko, k u uni pesmci, ti že veš keri !

Lojzi ma vas rad

Lej ga Lojzija, k se med zlobe rine. ""

quote:Pa kje hudiča ste bili včeraj? Jst vas iskala, pa ne najdla :((

Upam, da bomo naslednjo sredo spet v Twinu.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Macica... a si ze slisala za... joj kako se ze rece... TELEFON?

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!