Skoči na vsebino

Isle of Man


Priporočene objave

Naslednje leto nameravam na Isle of Man, zato prosim VSE, ki ste

že potovali tja (z motorjem ali kako drugače), da mi svetujete, katera

pot je najugodnejša oz. vaše izkušnje glede poti. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sva kar malo razočarana na podporo ljudstva... Kaj je res tako malo Slovencev bilo na "Otoku" (in še ti niso člani foruma :) )???

:?

Pa je kdo izmed vas, ki to berete, razmišljal o vožnji na Isle of Man?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si ugotovil?

A si tudi ti obnemel ob obširnosti TC-jeve informacije? :blink:

YA-MAHA, če boš odpotoval na otok, se pol ne pozabi javit s fotografijami in potopisom. Očitno boš eden od prvih iz MS, ki bo potoval na Isle of Man. Prijetno pot, ti želim.

lp DTW

p.s.:Me kar boli, da sem s prvim stavkom smetil po temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem samo to, da si morš trajekt rezervirat ful prej(mesc, al neki tazga), kr hitr zmanka placa. Kaj pa na tisti strani ni blo koristnih info? Škoda k ne morm bl pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Naslednje leto nameravam na Isle of Man, zato prosim VSE, ki ste

že potovali tja (z motorjem ali kako drugače), da mi svetujete, katera

pot je najugodnejša oz. vaše izkušnje glede poti.

///////////////////

YO-MAHA!

Pojdi v tunel pod morjem iz Francije. Hitro in poceni! Druge ceste boš že našel. V glavnem, priti moraš do Liverpoola, potem pa na barko. Pa waterproof opremo vzemi s seboj. Od leta 1980 vreme verjetno ni bistveno drugačno. Konec maja in začeteč junija zna biti še hladno!!!

Na barko pojdi raje s praznim rezervarjem. Včasih ga pozavgajo ven, če je prepoln.

Pa vedno ko se zbudiš ne pozabi, da vozijo po levi!

Pa Maggy mi pozdravi!

Hoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva kar malo razočarana na podporo ljudstva... Kaj je res tako malo Slovencev bilo na "Otoku" (in še ti niso člani foruma

YA-MAHA

Oprosti, takoj ko sem ti odgovoril, sem porajtal, da sem bil nekoliko površen in da te tura resneje zanima. Zato;

Jaz sem jo kresnil preko Avstrije in Nemčije Belgije. (Kanal - kot sem omenil tunel iz Francije (Calais). Nato iz Dovra (PO LEVI !!!) preko Londona, Birminghama do Liverpoola. Nato barka. Vsi vedno strašijo z nekimi rezervacijami, jaz jih še nisem imel nikoli. Pa se je vedno izteklo, kot je treba.

Pripravi se za okroglih 4.000 km. Ko boš šel nazaj, ti pa svetujem da greš na "airbag" Howercraft. Ne bo ti žal! V dobre pol ure boste čez kanal, pa še neznansko zanimivo bo, ko boste po "luft" prehitevali trajekte. Cena je pa ista.

Lahko si pa izbereš Lj.- GB drugo špuro, če želiš. Danes ti je na voljo CD "autoroute", ki ti izračuna vse. Mislim, da ti najnovejši še pokaže kje so kondomati....

Samo pot pod kolesa. Boš videl, da ti ne bo žal. Tam pa ostani ves teden. Saj veš koliko je dolga proga. 61.000 km! Pa še kakšen meter več. Vsako dirko moraš gledati na drugem mestu. Pa ne bezljaj po progi, ampak se raje izogobaj "nesojenih dirkačev".

POVDARJAM! Dober regen kombi in topla oblačila!!!

Maggy pa ne pozdravljaj. Od prvega srečanja je že 25 let starejša.

Čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na IOM pred petimi leti. Pošlji PM z vprašanji, ali pa povabi na pivo, pa ti vse povem. Si pa sedaj že pozen za karte in spanje za leto 2005. Dobiš pa sedaj še proste termine za 2006. Sam nameravam iti na IOM v letu 2007 ob 100 letnici dirk. Priprave pa se začnejo že kmalu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol bo ful festa 2007? to bi se pa splacal it pogledat... :) a lahk karte kr po netu narocis? .?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol bo ful festa 2007? to bi se pa splacal it pogledat... :) a lahk karte kr po netu narocis? .?

Ja, verjetno bo nekaj malega :lol1: "fešte".

Po vsej verjetnosti bo zelo velik obisk, tako da bo problem z trajektnim transferjem na otok in iz otoka, poleg tega pa je največji problem, ko ne dobiš spanja v tem terminu. (Npr. sobo imaš do danes, trajek ti pa odide jutri ali pojutrišnjem, ali pa prideš na Man, sobo imaš pa prosto šele čez dva dni. :( )

Drugače pa se itak vse vse dela prek neta in faxa. Upoštevati je potrebno, da pošta v pisni obliki hodi precej dolgo, mislim da do tri tedne v eno stran. To je potrebno upoštevati pri kakšnih obrazcih, ki jih moraš oddati po pošti (npr.s svojim podpisom, itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...največji problem, ko ne dobiš spanja v tem terminu. (Npr. sobo imaš do danes, trajek ti pa odide jutri ali pojutrišnjem, ali pa prideš na Man, sobo imaš pa prosto šele čez dva dni.

* * * *

V sil hudič še muhe je!

Jaz sem spal kar v šotoru. Za kamping pa ni blema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem spal kar v šotoru. Za kamping pa ni blema!

To pomeni, da imaš dosti kampov na otoku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomeni, da imaš dosti kampov na otoku?

Otok takrat živi za motorizem in je poskrbljeno za vse. Še nobeden ni ostal pod kapom.

Samo gas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itak je ful kampov, tako da imaš kje spati. Če si bolj zbirčen je pa bolj problem. V primeru, da bi bil rad v Douglasu, bo kriza. Samo ravno tu največ dogaja :OK: . Mislim, da ni avno najbolje, če spiš čisto na drugem koncu otoka.

Za kampe še tole. Gor je precej dežja oz. spremenljivega vremena, pa relativno hladno za nas "kontinentalce" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

kratko vprašanje za tiste ki so bili na otoku ! najcenejši prevoz iz kontinenta na otok s kombijem ? tunel ali trajekt ?

medtem ko surfam po web informacijah glede cene !

hvala

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kratko vprašanje za tiste ki so bili na otoku ! najcenejši prevoz iz kontinenta na otok s kombijem ? tunel ali trajekt ?

medtem ko surfam po web informacijah glede cene !

hvala

Rude Boy

Jaz sem šel pred leti na "howercraft", tista pizdarija na zračni blazini. V slabi ur'ci si čez (Francija), pa še cena je bila nižja kot za trajekt.

Samo v razmislek.

Ko sem se zanimal po "info" so bile pa cene vedno bistveno višje.

P.S.

Ko gledam, kaj se pogovarjajo na forumu se čudim astronomskim cenam. Ne vem kje so jih dobili? Jaz sem šel še vedno bistveno cenejše čez.

Čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

A ma slučajno kdo kak fimček od dirkanja z IOM novejši od 2003? Vsak link in vsaka informacija bo zelo koristna... :OK:

2003 si lahko downloadate tukaj:

Isle of Man

Če komu kaj pomaga....

Popravljeno . Popravil NovakCBR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš torrent, je to 05 dirka, vsaj tko piše :)

Poglej pod rubriko računalništvo, je navedenih ene par torrent strani, pa si lahko še druge filmčke iz tam snemeš.

Uhh. hvala... Mi je začelo downloadat..... :OK:

Pa sem že prej iskal na Kazi in Shareazi, je blo nekaj zadetkov, ampak ponavadi samo od enega userja, tako da mi ni ratalo.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!