Skoči na vsebino

Isle of Man


Priporočene objave

zanimivo...Zakaj s kombijem?

Zakaj? Generalno zaradi časa, in stroškov na poti. 4 šoferji do Silverstona, v manj kot 24 urah smo bli v Silverstonu. Z motorjem, vsaj mojim, pa še katerim, to ne bi bilo izvedljivo, razen v kakšni ekstrem varianti :P pridobili smo na času (več dni smo bili lahko gor) plus privarčevali smo na stroških prenočišča, cestnin, bencina itd...kot če bi šli na primer vsak z svojim motorjem. Da niti ne omenjam kolk bi bil podrt/utrujen po taki vožnji gor dol z mojim Dučetom  :D to bomo pa verjetno sprobal v naslednji varianti, ko se bomo odločili it gor :lol:

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo. še zdej sm fouš. od oktobra.

a to so te spustil u boxe pa na press kr na suho? a je gabr kej zrihtu al vse pustijo? ne valda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo. še zdej sm fouš. od oktobra.

a to so te spustil u boxe pa na press kr na suho? a je gabr kej zrihtu al vse pustijo? ne valda?

 

V bistvu je blo tko da smo kr uletaval v press center, Gaber je sicer imel akreditacijo. Press center smo uporabljal za odlaganje opreme in kavo&Monstra :lol: Ampak nikol noben ni preverjal ničesar. Boksi in pitlane so odprti, vsi lahko dostopajo kamorkoli,tko da ne rabiš nobenih posebnih prepustnic.Zelo po domače napram MotoGp WSBK F1 eventom.Razen ko so treningi in dirke, takrat je pitlane, štart/cilj, tribune itd...strogo samo z prepustnico.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda je mogl bit dobr!! ok, mogoče sam temp bi bla loh bol prizanesljiva. divje irce si s taktiko napizdevanja vidm shendlou :)

 

a je kšna kapa viška ostala :grim

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda je mogl bit dobr!! ok, mogoče sam temp bi bla loh bol prizanesljiva. divje irce si s taktiko napizdevanja vidm shendlou :)

 

a je kšna kapa viška ostala :grim

 

Ja odlično je bilo :D  ej tud ene kape nisem kupil če verjameš, samo t-shirte pa eno vetrovko da nisem zmrznil ^_^

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIZIXXX vsaka ti čast tebi in ekipi.. ni kaj slike govorijo same!  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIZIXX - a je Tom kj zame uprašu :kva2:

 

z veseljem sem pogledal tvoje slikce in komentarje ... mi moraš vse ob kawi povedat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIZIXX - a je Tom kj zame uprašu :kva2:

 

z veseljem sem pogledal tvoje slikce in komentarje ... mi moraš vse ob kawi povedat :OK:

 

Itak da je vprašu zate :D še eno malenkost mi je zate dal, pa dva ₤ funta mi je dal da te častim kofe pr Vikiju/Omv :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da je vprašu zate :D še eno malenkost mi je zate dal, pa dva ₤ funta mi je dal da te častim kofe pr Vikiju/Omv :lol:

zihr ti je dau tri pa si enga obdržu :jezik:

 

sm te vidu, ampak se mi je mudilo ... štekaš :D

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr ti je dau tri pa si enga obdržu :jezik:

 

sm te vidu, ampak se mi je mudilo ... štekaš :D

 

:krneki:

 

Vse funte za tvoj kofe sem dons čustweno zapravu na magistralki  :lol:

 

Štekam, zato sem darila od Toma zate, dons pošenku na Ridah   :jezik:

 

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse funte za tvoj kofe sem dons čustweno zapravu na magistralki  :lol:

 

Štekam, zato sem darila od Toma zate, dons pošenku na Ridah   :jezik:

 

.)

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!