Skoči na vsebino

Cagiva Planet


Enzo

Priporočene objave

Zanima me, če ima kdo Cagivo Planet, pa kako se obaša ta motor? :hmm: A se motor precej kvari in kako so kaj pospeški pa to... :?

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ima kdo Cagivo Planet, pa kako se obaša ta motor? :hmm: A se motor precej kvari in kako so kaj pospeški pa to... :?

Hej ta motor sm iskala tudi jaz,full mal jih je v sloveniji,sploh rabljenih,drgac se mi zdi pa da to more bit kr kull motor...VEm da ga more met edn, k je doskrat pred klubom 300 :)

Ja pa zdej se imenuje raptor nov model kot je to reku že jax...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kompletna tehnika od mitota (ne, ne gre 190!! :lol1:), malo drugacne plastike, bolj na izi izgled, manj prisiljena drza, koncna baje dobrih 150 (okrog 155 realnih se mi zdi da sem nekje zasledil), visoka cena, visoki stroski vzdrzevanja (ob nerednem vzdrzevanju pa se veliiiiko vecji), veliko uzitkov, med ovinki zelo otezuje zivljenje vecjih motorjev. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Visoki stroški vzdrževaja in čakalna doba rezervnih delov je problem vseh Cagiv :BUA: Motor mi je pa zelo všeč... pomajšan Ducati Monster (kot Mito - 996) :OK: Jih je pa resnično zelo malo videt. :(

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planeta ima en moj kolega. Končna je nekaj čez 150, pri večjih hitrostih je problem veter, drugače pa se na motorju sedi odlično.

Motor pa dela brez problemov, čeprav je cagiva.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene zanima če je mogoče na motor (Cagiva planet..ali kaj drugega) montirat obratomer, kljub temu da ga nima serijsko? Koliko dela je s tem... in kako je približno s ceno?? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: preveč zakomplicirano :xx:

Mene zanima kam je sploh potrebno to priklopit...in kaj potrebuje da deluje :? A ga je mogoče kje kupiti skupaj z vso instalacijo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdej ko smo v EU, se da dobit dele iz tujine kej cenej k prej (carina ob postnini, itd.. ) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

B) caw

sm en od 2 lastnikov cagive planet ej motrč je zakon ni prisilne drze rezerne dele pa tut dokaj hitr dobis sej jih ma gilmotosport sicer zdej ga bom spedenu da bo unikatn :OK: :OK: :OK: :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) caw

sm en od 2 lastnikov cagive planet ej motrč je zakon ni prisilne drze rezerne dele pa tut dokaj hitr dobis sej jih ma gilmotosport sicer zdej ga bom spedenu da bo unikatn :OK:  :OK:  :OK:  :yea2:  :yea2:

Lih hotu sem napisat da ma en moj kolega (ti) ta motor pa si me prehitu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elow

ja moj prjatl ga tudi ma. sicer ma včasih manjše probleme..... ampak to je odvisno od voznika <_< drgač pa smo bli letos na morji, res da ga je vse tak bolelo pol da ni mogel niti hodit (s ptuja v umag), z motorjem pa drugače ni blo problemov :OK: zgleda pa zelo masiven, nebi rekel( dokler ga ne štarta) da je 125 motor

bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pelu ta motor,od stražata kr uredu sam zame je pretrd k sm se zdej navadu na ETX,najbl mi je ušeč pa zvok k ga zalaufaš ne straža? :P k je k en V8 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr sam napram moji je TRDOOOOOOOOOOOOO hehe,sam dej une špeglčke pederske dol fukn,pa ročke si zameni že :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

oooo...hud motor k svina...zgleda prov masivn... :OK:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Ej a boš ti to kdaj prodajal? :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej res lep motor, tud dost velk zgleda... :wub: Sm dej, prosim, fukn tiste špegle dol. :blush:

Drugač pa lep motorček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!