Skoči na vsebino

Cagiva Planet


Enzo

Priporočene objave

mja sej je mozno da je dalsi .... samo ne daje takega obcutka kr ma zgornje zadne plastike krajse kokr je guma ... mito pa zgleda vecji kr ma tist palstike cez gumo ... :) tko da pomoje sta tam glih en tok ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitota jebe aerodinamika? :lol1: (kopija od pac enga ducatija-prevec cifr-k je biu tist cejt najbl aerodinamicn motor u svoji klasi... tko da verjetn je mito kej potegnu s tega... sam da pa SS nebo aerodinamicn :nono: )

sj se lohk polet tud nek dobimo pa vidmo ce je Planet res vecji k mito ;)

mte ti je že grčar povedal za ker motor sm js to mislo :) ne za mitota ampak za planetko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale planetka je zakon :OK: Tisti špegli so pa prow zakon :grim Ni večja od mitota, ampak je mal manjša. Straža pa ne spada med najvišje ljudi na svetu :whistle: :lol1: Tko da un k je sprašvov če mu bi bla zadost velika :nono: jst ne vidm šanse kako bi se gor spravu.

Tista planetka (samo 2 v Slo) k se prodaja je pa že dolg časa gor in vedno se cena zmanjša, tko da bi blo za kupt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale planetka je zakon :OK: Tisti špegli so pa prow zakon :grim Ni večja od mitota, ampak je mal manjša. Straža pa ne spada med najvišje ljudi na svetu :whistle: :lol1: Tko da un k je sprašvov če mu bi bla zadost velika :nono: jst ne vidm šanse kako bi se gor spravu.

Tista planetka (samo 2 v Slo) k se prodaja je pa že dolg časa gor in vedno se cena zmanjša, tko da bi blo za kupt

A si ti slep al glup? Al oboje?

Je lepo podal mere motorja in zraven napisal da je daljši od Mite in še za R6 je podatek zravn

medosje: 1,385 mm (za 2 cm več kot mito) primerjava: yamaha R6:1380 mm,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: A je potrebno zmerjanje :huh: Pol nej gre pa pogledat pa če mu pozicija odgovarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: A je potrebno zmerjanje :huh: Pol nej gre pa pogledat pa če mu pozicija odgovarja...

ja potrebno, ker drugač sploh ne razumš kaj je napisu!!! če že kej pišeš, preber zadnjih nekaj postov, da boš sploh vidu o čem se pogovarja... pa tut podatke lahko pregledaš, ker jih je JEST napisu za primerjavo :trance_33_sleep:

če bo motor kupoval, bo šeu že pogledat, če ga pa ta motor ne zanima pa verjetno ne bo šou motorja gledat sam zato da se bo gor usedu, pa vidu če mu je prov :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si že vidu planet v živo? Tista 2 cm pa sploh nista vredna omembe

ne nism vidu v živo, ampak primerjava je bla, zato da bo tip vedu prbližno velikost motorja! ker če se na mitotu počuti utesnjeno, mu tut tista dva cm ne bota pomagala, če pa se na mitotu počuti dobro, mu bota pa tiste sva cm dost pomenila .)

zdej pa nehi(va) nabijat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao sej sm ze v zgornem postu vse napisu !!!! matr ej .... zgleda pac da je krajsa pa ni ..... in to zarad tistih zadnih plastik ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krajši ni ker mu zadnji blatnik štrli precej bolj nazaj kot mitotu.

Glede utesnjenosti pa, planet ima širšo balanco in bolj naprej pomaknjene stopalke, tako da nisi ves pokrčen, ampak sediš normalno tako da ne opaziš nobenega pomanjkanja prostora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zde mi govorimo o motorju kot dolžini skupni al kot medosni razdalji? Mislim da če je tip velik mu prav pride podatek o medosni razdalji, kali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zde mi govorimo o motorju kot dolžini skupni al kot medosni razdalji? Mislim da če je tip velik mu prav pride podatek o medosni razdalji, kali?

ergonomija sedenja je odvisna od trikota krmilo-sedež-stopalke. Inu medosje bolj ko je narazen bolj je trikot raztegnjen - posledičnu večjega šimpanza spraviš na krake trikota. Kapiš?

malu po moji memorji: sen leta devetdeset i osem vozu s planetko v eni rundi cca 350 km, tud Vršič je bil vmes. ma utrujen manj kot kolega ki se je pelal na pegasoti.

grem na dile iskat fotke s te fure.

Se spomnem da sem spalko dal kr pod kesln (ma eno hecno luknjo)-čisti unikum ta podbencinski prtlažnik!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ergonomija sedenja je odvisna od trikota krmilo-sedež-stopalke. Inu medosje bolj ko je narazen bolj je trikot raztegnjen - posledičnu večjega šimpanza spraviš na krake trikota. Kapiš?

malu po moji memorji: sen leta devetdeset i osem vozu s planetko v eni rundi cca 350 km, tud Vršič je bil vmes. ma utrujen manj kot kolega ki se je pelal na pegasoti.

grem na dile iskat fotke s te fure.

Se spomnem da sem spalko dal kr pod kesln (ma eno hecno luknjo)-čisti unikum ta podbencinski prtlažnik!!

Ja vem da je odvisn od tistga trikotnika, sam očitno tle folk primerja dolžino motorja in ne medosne razdalje.

A bi ti mal bolj po slovensko pisu? Al nebi? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, kako je kej z okvarami na tem motorju? Glede na to da je od mitota masinerija gor.. Tisti na avtonetu zgleda ok, sam a je taka cena za tak motor normalna? Mi mal smrdi po nategu..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ni imel nobenih izrednih problemov, s tem da je imel motor kakih 20 ali 30 k km za sabo.

Vse je loterija kaksnega dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je drugač zlo uredu. Od mitota mašina čist uredu dela. Zdj use je stvar kako ohranjeno mašino dobiš ker vse to je le 2-takt z tem pa vsak ve kako je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš je da ko motor kupiš nardiš generalno, potem pa motor pred vožnjo vedno ogreješ in vanj vlivaš kakovostno olje...voila :D to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, no sej ce je bil redni servis delan pa motor lepo vozen, pomoje da nima kej bit.. Itak vecino motorjev ribne oz jebe ce niso bli kul vzdrzevani pa merkani.. Je pa lep, cist notr padu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist na (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u ga res prodaja, po števcu ma 6k km drgač pa okol 16k km. pa baje je 2k km nazaj bat menju <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, kako je kej z okvarami na tem motorju? Glede na to da je od mitota masinerija gor.. Tisti na avtonetu zgleda ok, sam a je taka cena za tak motor normalna? Mi mal smrdi po nategu..

lp

oj z okvarami na tem motorju še nepoznam :D k mi dela supr, če ga seveda vzdržuješ. Tist na (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u je ql. Mene pa zanimam kok bi ti dau za tay motor na (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u več al mn :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je reku on ko ga za 350 prodava da rabi nujno dnar ker avto kopuje... sam pomoje je to res.. ker če bi hotu koga na**kat bi tak normalno ceno postavu..zaj pa če je taka cena ker je kaj narobe z motorjem bo pa tak sam povedu zakaj je dal tak nizko ceno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se ta motor zlo splača kupt. Sam iz preventive tisti ki ga bo kupu naj ga najprej pelje na servis, da ti mehanik pove če je res use v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!