Skoči na vsebino

Cagiva Planet


Enzo

Priporočene objave

ja k smo lih pr gumah...justaboy pozna enga modela(mehanika) na hrvaškem čist pr meji k zrihta skor za pol cenej gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k smo lih pr gumah...justaboy pozna enga modela(mehanika) na hrvaškem čist pr meji k zrihta skor za pol cenej gume

eh nc kej tazga jst jih u sloveniji dubim :D ce pa nebom dubu bom pa teb reku :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je zakon :OK: Mam ga ze 4 leta z njem sem bil v dubrovniku, najmn 10x na slo in cro obali. V ovinkuh se obnaša fenomenalno sploh če maš gut gume gor. enkrat sem z ninjo 9 gonu po 180 ovinkih pred postojno...jah malmn da se mi ni model umaknu. Za moje pojme je to najboljši nakup 125 kubičnega motorja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je zakon :OK: Mam ga ze 4 leta z njem sem bil v dubrovniku, najmn 10x na slo in cro obali. V ovinkuh se obnaša fenomenalno sploh če maš gut gume gor. enkrat sem z ninjo 9 gonu po 180 ovinkih pred postojno...jah malmn da se mi ni model umaknu. Za moje pojme je to najboljši nakup 125 kubičnega motorja .)

Ah dej ne nabiji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej ne nabiji!

Dej ne bit tak :fredy: pa mi raj povej ce ves koga iz slo k bi mi pocen dele spedenu. Enga sm najdu v Ljubnem

Langus-motocenter sam mi je tip nekam sumljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem. Mogoče bo vedu gapi, samo kot vem on dele dobiva v Italiji.

Sicer pa poglej tisto slikco pod mojim imenom pa se boš mogoče spomnu kdo sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa poglej tisto slikco pod mojim imenom pa se boš mogoče spomnu kdo sem.

Kaj mislis da mi ni jasno sej ze ime pove svoje :) ja sej v italiji se dobi sam ko jst italjanov vidit ne morm......... raj jih sam vozm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne bit tak :fredy: pa mi raj povej ce ves koga iz slo k bi mi pocen dele spedenu. Enga sm najdu v Ljubnem

Langus-motocenter sam mi je tip nekam sumljiv.

Agromix -langus je v redu dečko. Preden se lotiš nakupovanja delov si priskrbi knjigo presekov motocikla - brez tega se danes ne nabavlja ničesar (dej mi un šrauf tam spodi od une črne suze!!!!). husky.moto.park@siol.net tu majo za mito frike (tudi planetovci) zdravila za take info bolezni.

če boš priden, boš presenečen!!

Okol (ne) nabave delov. Se ponavljam: deli niso nikol problem - problem je v ljudeh. (trgovcih in "trgovcih" in raznih funkcionalno manj(pol)pismenih mehanikih.

post-1616-1142266557_thumb.jpg

motosvet.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planetka ni bla nikol dobr nakup.

hahahahahhahaha, od kje pa weš a si ze vozu???? rs ni nikol dobr nakup, k je preveč prisilna drža, pa še riba rada tko da pššššššššššt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je to tut RSmaniac ugotovu :lol1:

:topic:

sej to je tista fora....dokler maš nekej je najbolša tistva stvar....čim pa zamenjaš je pa druga boljša...

prou bad mi je k bo prodau...

ej kok folka pa ma sploh tole planet-ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je tista fora....dokler maš nekej je najbolša tistva stvar....čim pa zamenjaš je pa druga boljša...

prou bad mi je k bo prodau...

ej kok folka pa ma sploh tole planet-ko

v Sloveniji sam dva, jst pa nzY :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Sloveniji sam dva, jst pa nzY :P

se mi je zdel da bl mal...

ej straza a bi se mi kej dobil glede na to da smo dost bliz doma....sm neki slišu da ti prodajaš :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdel da bl mal...

ej straza a bi se mi kej dobil glede na to da smo dost bliz doma....sm neki slišu da ti prodajaš :BUA:

kje si slišu da on prodaja?

k bo izpit naredu, se bomo kej dobil, k mi je oblubu en krog s planetko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva planet:D:D Čuj tote gare bi takoj zapelu na odpad :D:D To je skrunjenje motorjev

:BUA: :BUA: :BUA:

a si ti mal crazy???

očitno si dost :slap:

kero peš hondo pa ti vozš??

če bi bil ti pravi motorist kar po obnašanju sklepam da nisi ti ne bi biu noben motor tak jajc .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no prid na rakitno ce veš kje je to pa ti dam za per če maš repsolko al kar koli bol boš šu pa lahk še dirkat ti bom koga najdu da te bo nascav, da boš mau utihnu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bil ti pravi motorist kar po obnašanju sklepam da nisi ti ne bi biu noben motor tak jajc .)

Se strinjam, joc25 je na hlajenju za 10 dni, ker se nespoštljivo vede do kolegov motoristov.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, joc25 je na hlajenju za 10 dni, ker se nespoštljivo vede do kolegov motoristov.

.)

oooooo hvala :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna ja :devil: Tm so pa pravi ovinki. Zato se pa tud tok folka razbije tm. Joj straza, kje si bil dones, sm bil čist brez družbe <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rakitna ja :devil: Tm so pa pravi ovinki. Zato se pa tud tok folka razbije tm. Joj straza, kje si bil dones, sm bil čist brez družbe <_<

mal :topic:

a si se z avtomatikom furov al si peš hodu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se treba men tm vozt, ker sm bil jst dost bliz doma pa še skor vsako nedelo smo gor hodil in vem kašni so tm ovinki. Tko da ne bit spet pametn grcar ker ti že škodi

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!