Skoči na vsebino

Cagiva Planet


Enzo

Priporočene objave

Ni se treba men tm vozt, ker sm bil jst dost bliz doma pa še skor vsako nedelo smo gor hodil in vem kašni so tm ovinki. Tko da ne bit spet pametn grcar ker ti že škodi

sej sm sam prašu, ker maš v profilu napisan, da kmalu dobiš TZR50. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe na rakitni je še mau mrz za z motorjem :P bomo pa seveda šli aneda grčar na fertih gor :P na en pivo :P (a veš kao) :P

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe na rakitni je še mau mrz za z motorjem :P bomo pa seveda šli aneda grčar na fertih gor :P ne en pivo .)

to pa itak da bomo šli mal medvede pozdravt :OK: pa zbudit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa itak da bomo šli mal medvede pozdravt :OK: pa zbudit :devil:

haha bogi medvedi sej bo kmal za gor it dons sm se mau vozu :OK: sam čist mau :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

se je mal pokrivila...hehe...sm slišu to :D

je strojman povedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je mal pokrivila...hehe...sm slišu to :D

je strojman povedu :D

lih ni tok mal je kr ornk pa se uni saltarcki na desni stran pr gasu so polomleni bo treba kr novo nekje ubost al pa saj podobno balanco dobt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej je bla mal pokrivlena................zdej je pa velik :BUA: Nisi nič reku če so tud vilce kej skrivljene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao se hitr razve :wacko: ce kdo hodi dol v italijo nej pogleda k balanca je drugac od ducatija kok kej stane

se je mal pokrivila...hehe...sm slišu to :D

je strojman povedu :D

aja da tut ti že weš :wacko: in kdo je ta strojman :hmm: a ga mogoce poznam :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej straza hitr zrihti da se gremo kej furat...strojko pride zdele do mene :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej straza hitr zrihti da se gremo kej furat...strojko pride zdele do mene :OK:

aha ql upam da bom dubu dele, ja sam jst nimam še izpita, kdo je strojko?

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ql upam da bom dubu dele, ja sam jst nimam še izpita, kdo je strojko?

verjtno The stroj .)

ej za belanco greš lahko k enmu privatniku, k dela razne okraske za čoperje... pa dela in prodaja tut belnce. Neseš balanco do njega, pa ti novo nardi (predvidevam, da bo cenej kot pa original) .)

Ta privatnik je pa Stane Smodiš najdeš ga pa v Šmarje Sap

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjtno The stroj .)

ej za belanco greš lahko k enmu privatniku, k dela razne okraske za čoperje... pa dela in prodaja tut belnce. Neseš balanco do njega, pa ti novo nardi (predvidevam, da bo cenej kot pa original) .)

Ta privatnik je pa Stane Smodiš najdeš ga pa v Šmarje Sap

aha ql tnx za informacijo :) bom mau se pozanimu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

IPB Slika

IPB Slika

Upam da zdaj dela!

dela dela kr dobr :OK: :OK:

mau mi je dau mislt da bi tut jst kej predelu zadno nihalno roko je dau kromirat pametn je bom mau pogledu ce bi tut jst :P :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti maš takšn motor??? jauu :-D

Tega se da fajn spredelat v steetfighta.

jp jp morm mau poštudirat :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men tak dvignjen zadek enostavno ni všeč, sem vidu tud že ene par drugih nakedov pa mi, kaj jst vem, glupo zgleda, zakaj je tega treba ne vem :). Tale planet je hudo dober uštimana, vse razen zadka, mislem kaj majo ludje v glav ko grejo tole delat... Al se ga je pa pošteno nacuku.

Najbolši zadek je tak zašpičen kot ga ma gsx 600 2004, pa naš ducati tud ni švoh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men tak dvignjen zadek enostavno ni všeč, sem vidu tud že ene par drugih nakedov pa mi, kaj jst vem, glupo zgleda, zakaj je tega treba ne vem :). Tale planet je hudo dober uštimana, vse razen zadka, mislem kaj majo ludje v glav ko grejo tole delat... Al se ga je pa pošteno nacuku.

Najbolši zadek je tak zašpičen kot ga ma gsx 600 2004, pa naš ducati tud ni švoh :)

Jp z zadkom je pretiravu men je usec zadna nihalna roka k je u kromu sam avspuh pa paše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni krom ampak poliran aluminij, tko lahk tut sam nardiš, sam bormašino pa polirnio glavo gor in gasa

aja prej moraš dat barvo dol z lavacolom al daš pa pasket, če se ti da pa sammu delat pač šmergl papir

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoleraš ja....kaj pa pol...a morš kej čez namazat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja naj bi z nekim voskom samo pravjo da pol vosek porumeni tk d ni dobr lih. lahko bi tut s prozornim lakom sam ne vem

najbol je da pustiš tko ko je, pol pa npr vsake dva tedna s krpo pa fino poler pasto greš žez da dobi lesk nazaj, ker nezaščiten aluminij hitro oksidira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!