Skoči na vsebino

Cagiva Planet


Enzo

Priporočene objave

ja naj bi z nekim voskom samo pravjo da pol vosek porumeni tk d ni dobr lih. lahko bi tut s prozornim lakom sam ne vem

najbol je da pustiš tko ko je, pol pa npr vsake dva tedna s krpo pa fino poler pasto greš žez da dobi lesk nazaj, ker nezaščiten aluminij hitro oksidira

to ni zame :nono: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni krom ampak poliran aluminij, tko lahk tut sam nardiš, sam bormašino pa polirnio glavo gor in gasa

aja prej moraš dat barvo dol z lavacolom al daš pa pasket, če se ti da pa sammu delat pač šmergl papir

aaaa dobr nism wedu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa pa kj poraba?

P.S. a ni lepši?

[attachmentid=74811]

[attachmentid=74812]

ja ta ga je dobr, sam sm najdu se eno z isto masko pa pride grdo sam mi noce strani odpret sam za predelave mi je mau škoda dnara k ga dam raj za benz :D ksno malenkost že nardis

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta ga je dobr, sam sm najdu se eno z isto masko pa pride grdo sam mi noce strani odpret sam za predelave mi je mau škoda dnara k ga dam raj za benz :D ksno malenkost že nardis

ja ma tole masko ce bi mel tak motor kokr ti bi pa raj bil brez jest in kupu oz. dal delat tako masko k je res :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poraba :hmm:

glede na to da ma od mitota mašino, bi bila poraba okoli 7l /100km, mogoče malo več zaradi slabše aerodinamike (seveda če primerjamo z mitom pri isti hitrosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poraba :hmm:

glede na to da ma od mitota mašino, bi bila poraba okoli 7l /100km, mogoče malo več zaradi slabše aerodinamike (seveda če primerjamo z mitom pri isti hitrosti)

ja poraba je tm okol 6-7 sam razlicne woznje ce bi ga lepo wozu bi bla lahk mau manša :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko KW ima ta Cagiva letnik 1998?

Verjetno ima čez 11KW, zato me zanima kje bi ta motor v slo(po možnosti gorenjska ali Lj) zablokirali in koliko denarja bi bilo potrebno približno odšteti za zablokiranje? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa so jih začeli delati?

Vprašanje obstaja, kje na gorenjskem ali v LJ bi se dalo zakleniti ta motor na 11KW in za koliko denarja?

Koliko KW pa ima v originalu planet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej če so jih začeli delat kasneje od leta 98, potem imajo že v originalu 11kw

vendar to samo na papirju seveda (razen če ima noter še blokade, kar pa je malo verjetno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko KW ima ta Cagiva letnik 1998?

Verjetno ima čez 11KW, zato me zanima kje bi ta motor v slo(po možnosti gorenjska ali Lj) zablokirali in koliko denarja bi bilo potrebno približno odšteti za zablokiranje? :?

Čaw

moj je letnik 98 in ma 11 kw, drugač se pa zdele ena prodaja na avtonetu druge pa neboš dubu

ewo link od planet

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=890042

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mislim kupit ja, zdej jo je vozila ženska, ki je šla živet v Nemčijo, tako, da motor stoji v garaži.

Mislim, da je cena realna, o ohranjenosti pa bom izvedel, ko jo bom videl(čez 2 tedna, ker je fotr na morju, ona pa nč ne pride domov). Kaj mislite, se nakup splača?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mislim kupit ja, zdej jo je vozila ženska, ki je šla živet v Nemčijo, tako, da motor stoji v garaži.

Mislim, da je cena realna, o ohranjenosti pa bom izvedel, ko jo bom videl(čez 2 tedna, ker je fotr na morju, ona pa nč ne pride domov). Kaj mislite, se nakup splača?

LP

newem ce je ga imela ženska pol je lahk dobr al pa ne odvisn kasna je :P drugac je pa cena zame prenizka :) , pejt pa poglej če je ql, pelat se pejt pa kup ce ti bo všeč k men je motor 1A (vsaj zame) :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

newem ce je ga imela ženska pol je lahk dobr al pa ne odvisn kasna je :P drugac je pa cena zame prenizka :) , pejt pa poglej če je ql, pelat se pejt pa kup ce ti bo všeč k men je motor 1A (vsaj zame) :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :wub: :wub: :wub:

jah lahko pa tud picka ni znala menjavat pa je grodlo vse notr ... ka pa ves ne mors neki tm po spolu drmat ... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj usak misl da ženske ne znajo(to mislm bahca :P ---šala :D ) šaltat??to sploh ni res...vsak človek ma sposobnost se naučit prestavlat...in nevem kaj bluzite(bluziste bi reku bahec :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to sm mislu jst nekako sklobasat skupi :OK:

hihi...vem vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

No danes sem postal lastnik cagive raptor :D in so že problemi :S motor je čisto nov, ok ga vžgem motor lepo lavfa, najpprej trokiru ko prasica šele po 10 minutah nehu trokirat, potem ga lepo ugasnem, čez 5 minut hočem nazaj prižgati, ne prižge !!! :S kr u prazno dela zzzzkkkzzzkkk ( sumim da je akumulator prazen) vredu ga dam v neutralno, lepo lučka posveti da je v nevtralnem, ga ugasnem, dam nazaj v kontakt lučka sveti da je v leru, ga hočem vžgat, mootor cukne kerj je bil v prestavi ( wtf če je lučka svetla da je v leru :S, še en problem ko sedim zravnano ( velik sem 190 cm ) ne vidim celega števca ker je prenizkim kotom in se morem sklonit da vidim vse kilometre, a je možno da da ga nekako malo obrnil navzgor ?

Popravljeno . Popravil TrEp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...ne vem, ti maš 6 speed, jest mam 7, amapk je ler ful hm, v ozkem območju al kuko bi reku, tko da ga je težko zadet če nisi navajen...raj ga mal naprej pa nazaj zmeri premakn če nisi prepričan a je u leru al ni...k tud če ni čist dobr ler zadet svet lučka, pa ti pol vn vrže k premakneš motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!