Skoči na vsebino

Cagiva Planet


Enzo

Priporočene objave

Mogoce kdo v kratkem prodaja kaksno Cagivo Raptor 125ccm, al pa pozna koga ki jo??? Sem zlo zainteresirana za nakup. Prosim pisite na _berna_@email.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No sedaj so mi lepo porihtali motor v nulo in počasi se bliža čas ko ga bom odblokiral, zdaj se mi brez veze zdi da ko mi ga nojo odblokirali da bi mi original avspuh rezali pa vn blokade jemali ( da ko ga bi prodaju da nebi blo kakih problemov .....), zato bi najraje kak drug avspuh dau gor odblokiran, ali paše od mitota, pa če paše če kdo pozna ki bi kdo prodajal kašnega rabljenega. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj so mi lepo porihtali motor v nulo in počasi se bliža čas ko ga bom odblokiral, zdaj se mi brez veze zdi da ko mi ga nojo odblokirali da bi mi original avspuh rezali pa vn blokade jemali ( da ko ga bi prodaju da nebi blo kakih problemov .....), zato bi najraje kak drug avspuh dau gor odblokiran, ali paše od mitota, pa če paše če kdo pozna ki bi kdo prodajal kašnega rabljenega. :winkiss:

edino pametno... kupi drugega... pomojem je isti ker kolkor vem je motor isti... kot je recimo isto pr tuonotu in rs ki.... bo skor sigurn pasou gor... rablenga pa ne boš dobu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našel se eno ponudbo za rablenega, drugače ki bi se pa dalo v sloveniji kupit kakšnega gianellija al pa kej, ko nebi rad po tujini skaku al pa prek neta naročvau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našel se eno ponudbo za rablenega, drugače ki bi se pa dalo v sloveniji kupit kakšnega gianellija al pa kej, ko nebi rad po tujini skaku al pa prek neta naročvau

gianellije maš na avtotriglavu k so uradni zastopnik za te avspuhe,..

sam newem če mal pogledaš kje rablenega dobiš (od mitota pomoje paše)... ker se ti pomoje bol splača..škoda bi blo dat za nowga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory tema je mal predolga in ne morm vsega prebrat tk da bom kr direktn. :blush:

A ma Raptor/Planet sploh obratomer??? :blink:

P.s. Če ga nima a gre brez njega? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 strani je predolga tema? Ko sem jaz kupoval motor, sem prebral kompletno temo od cagive mito, kar nekaj tem o papirjih, registraciji, pogodbah, ktmu lc2, husqvarni ch wsm, aprilii rs 125 (no aprilie nisem cele prebral :D ) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory tema je mal predolga in ne morm vsega prebrat tk da bom kr direktn. :blush:

A ma Raptor/Planet sploh obratomer??? :blink:

P.s. Če ga nima a gre brez njega? :wacko:

Nima ne, drgač se da pa mašino poslušat...takoj slišš kok se kej matra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima ne, drgač se da pa mašino poslušat...takoj slišš kok se kej matra

to je res..sam usen..brez obratomerja bi jst težko vozu :P (trenutno mi ne dela in je res prasica )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res..sam usen..brez obratomerja bi jst težko vozu :P (trenutno mi ne dela in je res prasica )

a po novem ti še obratomer ne dela? ojej z vsakim novim dnem nekaj crkne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej gre, po zvoku pač šaltaš, naredlo se mi je pa že da sem ga imel v previsokih obratih in sem prestavil v nižjo in mi je potem zadnjo kolo zablokiralo.

Kupim mito avspuh!! proda kdo za male pare ??

Popravljeno . Popravil TrEp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej gre, po zvoku pač šaltaš, naredlo se mi je pa že da sem ga imel v previsokih obratih in sem prestavil v nižjo in mi je potem zadnjo kolo zablokiralo.

Kupim mito avspuh!! proda kdo za male pare ??

ne prbiji... jst sm iz 8000 dou iz tretje v drugo pa je obratomer zabil do 11 000 oz. do blokade pa ni nč blokeral

to pač nima tok navora da bi se to zgodilo :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jernej ka teb ni jasn, itaq da ti zablokira zadno gumo če prenisk šaltaš!

nop

no ja mogoče če bi pr 10 000 iz druge v prvo rukno... ampak to je pa že extrem

sploh pa to sigurno najbolš ve mopedist ane mmaatiicc :grrr :grrr :grrr ;) te motorji majo tok mal navora da je to skoraj nemogoče... to ni ninja z 67Nm navora... rs ka ga ma 15Nm se mi zdi...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je to od navora važn ne vem, vem pa da me je že fuknal skor zarad tega, ko mi je na mopedu to nardil, enkrat od začetka, ko sm se še bol uču šaltat pa to...

Npr. pred semaforjem že prej stisneš sklopko pa šaltaš iz 6 do druge, pa se naenkrat zelena pržge, ti jo 100%zagrabi...

Drugač je pa tvoja rs-ka glih tulk moped ko moj :evilgrin: ne rečem da bi mitota meu :whistle: jok3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je to od navora važn ne vem, vem pa da me je že fuknal skor zarad tega, ko mi je na mopedu to nardil, enkrat od začetka, ko sm se še bol uču šaltat pa to...

Npr. pred semaforjem že prej stisneš sklopko pa šaltaš iz 6 do druge, pa se naenkrat zelena pržge, ti jo 100%zagrabi...

Drugač je pa tvoja rs-ka glih tulk moped ko moj :evilgrin: ne rečem da bi mitota meu :whistle: jok3

navor je pri teh zadevah številka 1 ;)

no ja sej pravm to je tko kot da bi ti se pelov 60 pa v drugo dou... te bo mal zablokeral seveda... sam veš kaj ti na ninđi nardi :xx: :xx: :xx: tm šele hudiča vidš :xx:

no ja če ne druzga ma moja rs ka BELO tablco tvoj moped pa rumeno... kar pomen da furaš moped ;)

mito je itak zgodovina... ne gre nikamor... :P preverjeno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, morm rečt da tud men kdaj malenkostno blokira zadnja guma, če prov na hitr(pa mal bl na grobo) šaltam v nižje prestave :evilgrin: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja če ne druzga ma moja rs ka BELO tablco tvoj moped pa rumeno... kar pomen da furaš moped ;)

Hehe, ma moj moped tud belo, ker mi je na tehničnem več šou, pa so dal belo, pa ispit A do 50km/h :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ma moj moped tud belo, ker mi je na tehničnem več šou, pa so dal belo, pa ispit A do 50km/h :winkiss:

hahahaha ne me jebat... pol si več plačov :lol1: flemčiju je šla rs ka 120 pa je meu rumeno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!