Skoči na vsebino

Cagiva Planet


Enzo

Priporočene objave

Proda kdo rableno cagivo raptor al pa planet??? :fredy:

teh je zlooo mal, tko da boš težko dobu kkšno rableno :rolleyes: se je kšne 3 mesce nazaj ena prodajala na netu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha ne me jebat... pol si več plačov :lol1: flemčiju je šla rs ka 120 pa je meu rumeno :lol1:

Sory za off topic sam nisn nič več plaču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proda kdo rableno cagivo raptor al pa planet??? :fredy:

Planetki sta samo 2 :P Eno ma straža :devil: .....druga se pa vsake tok časa znajde na netu. Tko da težka.....poglej italijo

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kwa je fantje a bi planet-ko kupil :naughty: kdo da wec :evilgrin: je pa zrihtana u nulo lahk the stroj pove use zdele zamenu zobnike ketno use ni da ni gor :evilgrin:

post-9212-1183539289_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je fantje a bi planet-ko kupil :naughty: kdo da wec :evilgrin: je pa zrihtana u nulo lahk the stroj pove use zdele zamenu zobnike ketno use ni da ni gor :evilgrin:

Ti sam še felgne opuci da se bojo svetle tko k treba :P ...pol bo pa vse tipi-topi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam še felgne opuci da se bojo svetle tko k treba :P ...pol bo pa vse tipi-topi :OK:

hehehe bom spucu da nebos tecn :winkiss: :P dej ti že kup kej močnej da gremo km :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Rabim pomoč če mi lahko kdo pomaga najti kakšno spletno prodajalno ali pa če ve kje bi se dala dobit luč VERTICA preiskal sem že cel net najdu sem jih en par vendar so vse ig Velike Britanije od tam pa košta poštnina 40 evrov.

takole tgleda na raptorčku 05080278fi.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim pomoč če mi lahko kdo pomaga najti kakšno spletno prodajalno ali pa če ve kje bi se dala dobit luč VERTICA preiskal sem že cel net najdu sem jih en par vendar so vse ig Velike Britanije od tam pa košta poštnina 40 evrov.

takole tgleda na raptorčku 05080278fi.jpg

žio mudel tole sm tut jst gledu prodajal so jo w louis-u sam wrjem da ni lepo tale je lepa ja sam mam jst se ene druge slikce je pa grdo k ps sam zgleda jo nimam wec drugac pa u louisu poglej na netu www.louis.de

Popravljeno . Popravil straza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ima isto masino ko mito in supercity, ne ?

tako je... :worship:

Ej, TrEp , ne bodi trap pa pusti originalno, res hudooo zgleda :wub: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ono blokado iz avspuha mam zuni pa mi gre tam 140 - 144. Drugač za druge pa ne vem a bi jih sploh vn devu. Kje so še pol druge ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql ql jah jst newem a jih sploh mam al jih nimam un biusi lastnik je reku da so se not sam itq gre zadost 160(ravninaa)-170(klanc) tko nekak drugac sam za u avspuhu wem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš ti blokad.. ;)

a mislš da če bi jih dau vn po tvoje da bi šlo 200 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql ql jah jst newem a jih sploh mam al jih nimam un biusi lastnik je reku da so se not sam itq gre zadost 160(ravninaa)-170(klanc) tko nekak drugac sam za u avspuhu wem :whistle:

Ej, a teb zihr do konca odpre ventil? Ker k si pržgav se mi je zdel da ti ga čist mal odpre pa zapre :unsure: Saj na moji je dl časa odpiral pa zapiral :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a teb zihr do konca odpre ventil? Ker k si pržgav se mi je zdel da ti ga čist mal odpre pa zapre :unsure: Saj na moji je dl časa odpiral pa zapiral :unsure:

lej dejte mal razmišlar zravn izjav...če mu gre motor tok..(kar je ful velik za tega nakeda) pol mu odpre noramlno in fergazer je dobr naštelan..se prav nastavitve so optimalne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej dejte mal razmišlar zravn izjav...če mu gre motor tok..(kar je ful velik za tega nakeda) pol mu odpre noramlno in fergazer je dobr naštelan..se prav nastavitve so optimalne...

lej risko, men je šla cagiva, k veš kašna krava ,čist nč aerodinamična je, 165 s klanca, pa 155 po ravnini... pa je mela sam 17kw... negova je pa vrjetn še mal močnejš predvidevam, glede na to da je novejša(razn če je informacija da ma mal čez 20kw napačna) tko da, glede aerodinamike je vrjetn on še na boljšem, pa rec kar hočeš... če se dol sklonš sploh ni panike... ker motorčk je čist mejhn

Uprašov sm pa zato ker sm pač slišov razliko, pa se je men zdel da je moja kr fajn naštelana bla... tuki se je pa cts čist mal odpru pa zapru... :closedeyes:

Kaj je pa optimalno pa ne morš kr tko rečt...

mi gre pa na K... k se v čist usako stvar utakneš pa nabijaš poste... sploh pa tist učerej, o slowriderjih, k raj ne komentiram... ker, če si priznaš al pa ne nisi bil ti čist nč bolši...

pa lahko noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej risko, men je šla cagiva, k veš kašna krava ,čist nč aerodinamična je, 165 s klanca, pa 155 po ravnini... pa je mela sam 17kw... negova je pa vrjetn še mal močnejš predvidevam, glede na to da je novejša(razn če je informacija da ma mal čez 20kw napačna) tko da, glede aerodinamike je vrjetn on še na boljšem, pa rec kar hočeš... če se dol sklonš sploh ni panike... ker motorčk je čist mejhn

Uprašov sm pa zato ker sm pač slišov razliko, pa se je men zdel da je moja kr fajn naštelana bla... tuki se je pa cts čist mal odpru pa zapru... :closedeyes:

Kaj je pa optimalno pa ne morš kr tko rečt...

mi gre pa na K... k se v čist usako stvar utakneš pa nabijaš poste... sploh pa tist učerej, o slowriderjih, k raj ne komentiram... ker, če si priznaš al pa ne nisi bil ti čist nč bolši...

pa lahko noč

fingi čist obolu :D

am morš vedst da ni vse v kilovatih ;) đeri je meu manj kilovatov k jst pa me je dol poču ;) tko da ni vse v tem ;) verjem da mu dobr dela tist...ker nobena po tvoje "NEaerodinamična" krava ne more it 160 če ni dokaj dobr naštelana...kako ti loh rečš da si meu optimalne nastavitve če pravš da je težko rečt kaj je optimalno?

ne utaknem se v vsako stvar...mi je precej beden ratu tale MS tko k vsem ostalim k smo bli prej mnogo bolj aktivni...zdej sploh noben več ne piše tok redno razn vi kofetkarji..pa da mi ne bi slučajn joku spet da sm kej napačnga pa krivga s tem mislu ker NISM ;)

tist za slowriderje sm pa zravn dopisu tko da če ne znaš brat je tvoj problem..če iščeš razlog za kreg je tud tvoj problem...če ti je pa dolgčas je pa prav tako tvoj problem ;) in ne napadi za brezveze k ti noben nč noče ;) obnašaš se k bi te en v kot stisnu pa iščeš izhod v sili ;)

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se mi je naredu en problemček, se lepo pripeljam domov lepo se začnem ustavljat, kar naenkrat zaropota kot da bi ketna poskočila, se ustavim ga dam v ler in začne ropotat noter po mašini, sem ga ugasnil spet prižgl in še kr ropotalo. Potem se probal čez 5 minut in je nehalo , ko se m speljal je pa spet začelo ropotat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se mi je naredu en problemček, se lepo pripeljam domov lepo se začnem ustavljat, kar naenkrat zaropota kot da bi ketna poskočila, se ustavim ga dam v ler in začne ropotat noter po mašini, sem ga ugasnil spet prižgl in še kr ropotalo. Potem se probal čez 5 minut in je nehalo , ko se m speljal je pa spet začelo ropotat.

kak ropoče ?:) približno probaj zvok opisat...kot da bi kao železo po železu vleko?? oz da bi se nekaj ribalo po železu...al prav ropoče ?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!