Skoči na vsebino

Odvetnik za izplačilo odškodnin, zavarovalnin


mat

Priporočene objave

Glede odvetnikov motoristi vam svetujem sledeče:

1. Obvezno Ao+(jebeš tistih 50ksit ker potem jih hitro lahko dobiš 5kEUR pa ne da bi vam to želel(poškodb namreč)

2.Takoj ko lahko hodite, pojdite do odvetnika(ne čakaj na maj kot jaz)

3. Denarja bo ko trave!

Jaz tudi letos nisem dal Ao+, po današnjem posvetovanju z odvetnikom grem jutri dopolniti zavarovalno polico z Ao+ vendar za nazaj je žal prepozno.

Če bi imel jaz lansko leto Ao+ bi dobil toliko cekinov kot jih najbrž ne bom nikoli videl v svojem žepu oz. na bančnem računu.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Popravil/a - hanzi dne 12/03/2002 ob 19:36:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tudi meni bodo tele naslovi še kako prav prišli saj se ta vikend v soboto z avtom na polno nabasu policiste na nujni vožnji!Krivi so bili seveda da pobje v plavem!Mene pa kr pošteno boli vrat in glava!Sopotnico pa še rama in koleno!Avto skoraj totalka!Za totalko je priznano vse kjer popravilo kar presega polovico vrednosti avta!Men so naračunal 495k sit avto pa vreden kao 1 mio sit-čakam še na razplet!!Še kak naslovček bi mi prav prišel!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRI POJDI DO ODVETNIKA(JERNEJČIČ), da se ne boš kasneje po glavi tolkel kot se jaz danes.Sicer pa se lahko jutri slišiva in pogovoriva v OLP.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Popravil/a - hanzi dne 12/03/2002 ob 19:37:29

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

No včeraj dobil še drugi obrok, tako da sem skupaj od prvotnih pričakovanj dobil če ne bi šlo preko odvetnika nakajkrat več. Nekateri s tega foruma si jutri na soči definitivno zaslužijo pivo in ne eno ampak kolikor jih popijejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob prebiranju tega prispevka si ne morem kaj, da se ne bi stresla ob "kao" poškodbah in uveljavljanju odškodnine zaradi njih. Ali se nihče ne boji, da s tem izziva usodo? Če si res upravičen do odškodnine vse lepo in prav, da pa si nekdo poškodbo namisli in hoče s tem iztržiti čim več, lahko sicer dobi, toda nekoč tudi izgubi, saj kot bi rekla moja babica: "Za vsako rit raste svoja palica!".

Tudi sama sem nekoč uveljavljala poškodbo (upravičeno) in dobila od zavarovalnice kar lep kupček denarja, toda če bi lahko zavrtela čas nazaj, bi rade volje še enkrat toliko denarja nekomu dala, sama pa bi bila danes brez težav.

Fantje in dekleta, ne igrajte se z usodo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem kaj preveč simuliral tako da tudi jaz bi se mirne volje poslovil od tega denarja če mi kdo hrbet pa ramo naredi tako kot pred crashom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da pa si nekdo poškodbo namisli in hoče s tem iztržiti čim več...Tudi sama sem nekoč uveljavljala poškodbo (upravičeno) in dobila od zavarovalnice kar lep kupček denarja, toda če bi lahko zavrtela čas nazaj, bi rade volje še enkrat toliko denarja nekomu dala, sama pa bi bila danes brez težav.

..mislim da tu ne gre za popolnoma namišljene poškodbe, saj zavarovalnica zahteva tudi zdravniška potrdila in bi v primeru namišljene poškodbe moral prepričati zdravnika da napiše lažno diagnozo...gre pač za to da v primeru poškodbe po tuji krivdi dobiš čimvečjo odškodnino...v večini primerov se posledice poškodbe pojavijo šele sčasoma in jih lahko občutiš celo življenje in iz lastnega žepa plačuješ razne fizioterapevte in podobno, ker ob poškodbi nisi izterjal dovolj veliko odškodnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi šel pa takoj po nesreči pa bi dobil mogoče celo 20x več.

Zakaj pa je tako važno, da greš k odvetniku takoj po nesreči. A ni dost, da se pri njem oglasiš po končanem zdravljenju? Kaj pa ti lahko on prej pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa je tako važno, da greš k odvetniku takoj po nesreči. A ni dost, da se pri njem oglasiš po končanem zdravljenju? Kaj pa ti lahko on prej pomaga?

Čimprej tembolje, ker ti malo svetuje kako in kaj z pregledi terapijami, katero dokumentacijo je treba pridobit itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako

ne boš verjel kako veliko odvetniki vedo o tem, oni po svoje izpolnijo zahtevek/tožbo zavarovalnici v katero dodajo stvari ki jih ti nisi v tej nesreči nikoli občutil, omenja nezmožnost ukvarjanja hobijem, strah pred vožnjo... vse kar ji/mu pade na pamet,

torej to ni drugega kot posel, zavarovalnica iztrži iz tebe, ti pa od nje če ti uspe; tvoje telo je tukaj le predmet trženja in ne nekakšna življenska vrednota

zato ljudje poslušajte babice le pogojno, ti ljudje so prestari da bi razumeli ta svet in ga znali ob ponujeni priložnosti obračati v svojo korist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

a kdo ve za kaksnega dobreg odvetnika ki se na koroskem okvarja s odskodninami in koliko racuna (ali jemlje procente ali ima kako drugace) . pa kdaj je potrebno iti k njemu, ali kaksen dan po nesreci ali ko je zdravljenje ze zakljuceno.

se nikoli nisem bil pri nobenem odvetniku tako da niti preblizno ne vem kako to izgleda. ali jemljejo samo tezje poskodbe ali tudi lazje?

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve za kaksnega dobreg odvetnika ki se na koroskem okvarja s odskodninami in koliko racuna (ali jemlje procente ali ima kako drugace) . pa kdaj je potrebno iti k njemu, ali kaksen dan po nesreci ali ko je zdravljenje ze zakljuceno.

se nikoli nisem bil pri nobenem odvetniku tako da niti preblizno ne vem kako to izgleda. ali jemljejo samo tezje poskodbe ali tudi lazje?

hvala za odgovore

Joža Konečnik - Slovenj Gradec! Nič ne rabiš plačat, ker ti trga procente.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno tudi sama urejam zadeve glede odškodnine zaradi nesreče, ki sem jo imela pred mesecem dni. Opozoriti hočem samo na to, da shranite vsak dokument, ki je kakor koli povezan z nesrečo. Račune od zdravil, potrdila zdravnikov, skratka vse, ker dobite vse tudi povrnjeno. :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala..... Imam pa se nekaj vprasanj.

a mas slucajno kaksno tel. stevilko.

a je dobra odvetnica in ce jo preporocas.

kako pa izbera klijente. a jo enostano poklices in poves kaj se ti je zgodilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala..... Imam pa se nekaj vprasanj.

a mas slucajno kaksno tel. stevilko.

a je dobra odvetnica in ce jo preporocas.

kako pa izbera klijente. a jo enostano poklices in poves kaj se ti je zgodilo?

Telefonska je ziher v imeniku. Je ena najboljših odvetnic na Korošek. Jo pokličeš in se dogovoriš za sestanek. Potem ti bo pa že ona povedala kaj rabiš od dokumentov prinest in vse ostalo... :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima veze ali je dober ali slab odvetnik, ker so mu takšni postopki praktično rutina- recimo da od superodvetnika ali slabšega odvetnika ne moreš pričakovati več/manj denarja ali prej/pozneje rešeno vlogo

odvetnica ten ne bo pojedla ali se čudno obnašala do tebe, ker si ti vir njenega zaslužka, pokliči jo, pa te bodo že oni naročili in povedali kaj prinesi s sabo, ostalo pa lepo prepusti njej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo, joža konečnik je stručko za te stvari, sploh za zavarovalnice je strup. poišči jo nasproti kulturnega doma v slovenj gradcu (tista nizka hiša preko glavne ceste). tel: 02 8838056 ali 57.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po moji nesreči bom tudi jaz potreboval odvetnika. A pozna kdo sposobnega odvetnika med Mariborom in Mursko Soboto??? Hvaležen bom za vsako informacijo.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moji nesreči bom tudi jaz potreboval odvetnika. A pozna kdo sposobnega odvetnika med Mariborom in Mursko Soboto??? Hvaležen bom za vsako informacijo.

lp DTW

lahko se obrneš na maxija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moji nesreči bom tudi jaz potreboval odvetnika. A pozna kdo sposobnega odvetnika med Mariborom in Mursko Soboto??? Hvaležen bom za vsako informacijo.

lp DTW

lahko se obrneš na maxija

kako pa lahko ti govoriš v njegovem imenu :wink:

in mu daš prvo zaposlitev preden se je sploh dobro rodil :D :wink:

No recimo da sem te jaz prehitel in sem z njegovim dosedanjim delom več kot zadovoljen. :D :) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa lahko ti govoriš v njegovem imenu :wink:
Sem vsaj malo tudi jaz sodelovala pri njegovem spočetju

in mu daš prvo zaposlitev preden se je sploh dobro rodil :D :wink:
Ker je bil to eden izmed motivov zakaj ga sploh spraviti na svet, in smo z mislijo nate in Dave-a razglabljali o tem, ko si ti še sladko spančkal

No recimo da sem te jaz prehitel in sem z njegovim dosedanjim delom več kot zadovoljen. :D :) 8)
Odlično. Lepo to slišat :D :D :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si ti še sladko spančkal

Vi pa vsi na trnih zakaj tako dolgo spim :shock:

Za ostalo sem ti pa smeške lepil in upam da tudi te prebereš ob branju posta. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!